Projekt Lady 3
x-news.pl
1/14
Projekt Lady 3
x-news.pl

Już dziś o 21.30 w TVN - pierwszy docinek "Projekt Lady 3". A w nim 13. uczestniczek, które z imprezowiczek i agresywnych dziewczyn chcą się zmienić w damy. Czy dziewczyny dadzą się okiełznać pod czujnym okiem mentorek? 

Program prowadzi Małgorzata Rozenek-Majdan, a zasadami dobrego wychowania zajmująs się dwie mentorki: Tatiana Mindewicz-Puacz i dr Irena Kamińska-Radomska.Projekt Lady 3: Uczestniczki

 

Projekt Lady wygra tylko jedna z nich. Mentorki będą eliminować z programu te dziewczyny, które będą najgorzej rokować. Które uczestniczki Projektu Lady 3 dotrą do finału? Kim są i dlaczego znalazły się w programie? Czytaj w naszej galerii. 

W premierowym odcinku wystąpią:
Anna Lewandowska

Natalia Bugajska

Patrycja Hutna

Magdalena Prusinowska

Agnieszka Koszelak

Sara Kacprzak

Aleksandra Baryga

Anna Kowalewska

Katarzyna Wojciak

Klaudia Obrzut

Wiktoria Lewinska

Sandra Rogaczewska

Magdalena Lubacz
 

Zobacz: Małgorzata Rozenek zadała szyku w finale "Projekt Lady". Radosław Majdan w mistrzowski sposób skomentował jej stylizację!

2/14
Anna Lewandowska, Projekt Lady 3
x-news.pl

Anna Lewandowska , 21 lat, Pola Legnickie 

 

Żywa, pomysłowa i pełna uroku. Z jednej strony błyszcząca na imprezach gwiazda, a z drugiej ceniąca domowe ciepło domatorka. W sprzeczkach bywa porywcza i musi postawić na swoim. Imprezy z jej udziałem często kończą się awanturą.

 

Ania bywa introwertyczna. Nie zawsze zdradza co myśli, ale zawsze ma swoje zdanie. Otwiera się przy bliższym poznaniu. Musi upłynąć trochę czasu zanim kogoś zaakceptuje i przyjmie do grona swoich znajomych. Obce dziewczyny traktuje jak potencjalne rywalki.

 

Ukończyła technikum fryzjerskie, jednak świat fryzjerstwa nie pociąga jej na tyle, aby wiązać z nim swoją przyszłość. Na razie żyje na garnuszku rodziców, którzy chętnie realizują zachcianki ukochanej córeczki i zawsze dają jej to, czego chce.

 

Ania chciałaby zacząć doceniać to, co ma i nauczyć się szacunku dla innych. Ma nadzieję, że udział w programie pomoże jej okiełznać wybuchowy charakter.

3/14
Sara Kacprzak, Projekt Lady 3
x-news.pl

Sara Kasprzak, 21 lat, Rawa Mazowiecka

 

Sara to pełna wdzięku dziewczyna, która bywa skryta i trochę nieśmiała. Jednak zawsze towarzyszy jej uśmiech. Mimo, że czasem sprawia wrażenie dziewczyny, która wie czego chce od życia, to łatwo się zniechęca i szybko się poddaje. Chciałaby być bardziej zmotywowana i wytrwała w swoich postanowieniach. Najważniejsze z nich to powrót do szkoły i zdanie matury. 

 

W ostatnich czasach zamiast nauki wybiera zabawę, która w jej przypadku często kończy się zawsze tak samo. Następnego dnia żałuje zmarnowanego wieczoru. Jak sama mówi: „potrzebuję porządnego kopniaka do działania”. Sama nie potrafi się zmotywować. 

 

Po maturze chciałaby studiować filologię angielską, a później pracować jako stewardessa, by dzięki temu poznawać różne kraje i być światową kobietą. 

4/14
Patrycja Hutna, Projekt Lady 3
x-news.pl

Patrycja Hutna, 18 lat, Marzęcice

 

Młoda i bardzo ciekawa świata dziewczyna, ale z drugiej strony lekko wycofana i wstydliwa. Pochodzi z małej miejscowości i bardzo pragnie poznać wielki świat. 

 

Nie lubi mówić o swoich uczuciach. Często trudno jej się odnaleźć w otaczającym świecie, przez co z trudem przychodzi jej zawieranie nowych znajomości. Popełnia liczne gafy, co sprawia, że staje się bohaterką wielu zabawnych sytuacji. Martwi ją, że nie potrafi odnaleźć się w towarzystwie. Bardzo chciałaby to zmienić.

 

Patrycja na co dzień uczęszcza do szkoły gastronomicznej i jest strażakiem w Ochotniczej Straży Pożarnej w Marzęcicach. Lubi chodzić na potańcówki i spędzać czas z kolegami ze Straży Pożarnej. Pomimo młodego wieku Patrycja wie jak dobrze się bawić.

 

Swoją przyszłość wiąże z gastronomią. Marzy o tym, by kiedyś spotkać księcia na białym koniu. W „Projekcie Lady” pragnie nauczyć się dobrych manier, eleganckiego zachowania i klasy, jaką mają prawdziwe damy.

5/14
Katarzyna Wojciak, Projekt Lady 3
x-news.pl

Kasia Wójciak, 22 lata, Łódź/Aberdeen (Szkocja) 

 

Wesoła, otwarta na ludzi, optymistka. Zawsze uśmiechnięta. Jej luz i beztroska zjednują jej wielu przyjaciół. 

 

Kasia jest bardzo wysportowana i kobieca. Chętnie odsłania nogi i nosi obcisłe sukienki. Nie ma kompleksów. Swoją pewność siebie oraz wysportowaną sylwetkę zawdzięcza treningom z tańca Pole Dance. Swoje zdolności taneczne chętnie wykorzystuje na parkiecie. Kiedy Kasia idzie na imprezę, to tańczy do białego rana! Wtedy zapomina o zasadach dobrego wychowania i daje się porwać zabawie.

 

Kasia pracuje w Szkocji jako barmanka, jednak, czuje, że to Polska jest miejscem, w którym chciałaby ułożyć sobie życie. 

6/14
Natalia Bugajska, Projekt Lady 3
x-news.pl

Natalia Bugajska, 27 lat, Katowice 

 

Kolorowy ptak, osobowość przepełniona radością. Natalia szuka w życiu przygody i pozytywnych wrażeń. Lubi się śmiać i wygłupiać ze swoimi młodszymi przyjaciółmi. Kolorowe włosy i tatuaże to jej znak rozpoznawczy. Czasem myśli, że to już najwyższy czas by wydorośleć, ale co to właściwie znaczy? 

 

Natalia ucieka do świata wyobraźni. Wolny czas najchętniej spędza ze znajomymi na koncertach i w barach. Gdy ma potrzebę się wyciszyć, sięga po dobrą książkę lub kartkę i ołówek, aby puścić wodzę fantazji i choć na chwilę, przenieść się do świata marzeń. 

 

Nie boi się wyzwań i bardzo chętnie próbuje swoich możliwości w kolejnych życiowych rolach. Pracowała w szklarni, w fabryce, wyprowadzała psy, opiekowała się dziećmi. Teraz pracuje za barem, lecz jej największym marzeniem jest zostać pilotem wycieczek. Fascynuje ją Paryż i kultura francuska.  Sama nauczyła się podstaw języka francuskiego i ma nadzieję, że to pomoże jej zrealizować jej największe marzenie. 

7/14
Wiktoria Lewinska, Projekt Lady 3
x-news.pl

Wiktoria Lewińska 19 lat, Konin

 

Wiktoria jest indywidualistką. Kolorowe włosy, kolczyki i nietypowe ubrania - to jej sposób na wyróżnienie się z tłumu. Najbardziej ceni oryginalność i nie wyobraża sobie, by mogłaby wyglądać przeciętnie. Jest bardzo emocjonalna i wbrew pozorom wrażliwa. Bardzo lubi obserwować  i analizować innych ludzi. 

 

Zawsze uśmiechnięta i pogodna. Z chęcią pomaga innym, lecz niestety nie może pomóc sobie. Podejmuje złe decyzje, przez które cierpi nie tylko ona, ale również jej bliscy. Wiktoria boi się odpowiedzialności, wyzwań i porażek. Brak jej wytrwałości. Często zaczyna pewne sprawy, jednak nigdy ich nie kończy.  Ciężko jej zmierzyć się z jakimkolwiek wyzwaniem. Ma własne zdanie na każdy temat i nie lubi korzystać z rad innych. Uwielbia dobrą zabawę. Mimo, że posiada łagodne usposobienie i przyjazne nastawienie, potrafi nieźle namieszać w towarzystwie, przez co często wpada w tarapaty. 

 

Marzy by zostać przedszkolanką lub resocjalizować trudną młodzież. Pierwszy krok już uczyniła w tym kierunku, zapisując się na kursy policealne. Wielką pasją Wiktorii jest muzyka. Kiedyś śpiewała w zespole. Niestety, przez swoją postawę życiową została z niego wyrzucona. Dziś  bardzo tego żałuje. Jej największym marzeniem jest mieć w końcu realny plan na przyszłość i dokończyć zaczęte sprawy. Najbardziej chciałaby zmienić się dla swojej mamy.

8/14
Anna Kowalewska, Projekt Lady 3
x-news.pl

Anna Kowalewska, 18 lat, Warszawa

 

Anna jest cichą i skromna osobą. To typ chłopczycy. Nie lubi się stroić i przyciągać ludzkich spojrzeń. Jeansy i luźna koszulka - w tym czuje się najlepiej. Wygoda przede wszystkim. 

 

Niepewna i cicha. Jest outsiderem. Bardzo ciężko nawiązuje nowe znajomości. Zazwyczaj trzyma się na uboczu i nie lubi się zbytnio wychylać. Nie udziela się w dyskusjach, siedzi z boku i obserwuje. Jest opanowana i spokojna. Nikt tak naprawdę nie wie, co w niej siedzi. 

 

Ania chciałaby w końcu się przełamać i wyjść ze swojej skorupy. Ma nadzieję, że „Projekt Lady” pomoże jej w tym. Pod maską twardzielki kryje się delikatna dziewczyna, której bardzo zależy na opinii innych. 

 

Na co dzień uczy się w szkole fryzjerskiej, a po godzinach trenuje boks. To jej wielka pasja i chce odnieść sukces w tej dziedzinie. 

9/14
Aleksandra Baryga, Projekt Lady 3
x-news.pl

Aleksandra Baryga 24 lata, Warszawa

 

Ola to typowa chłopczyca. Ubiera i zachowuje się jak mężczyzna. Drażnią ją typowo babskie zachowania. Plotkowanie, zakupy i zabiegi upiększające - to zdecydowanie nie jej świat. Mimo to, w głębi duszy marzy, by końcu zobaczyć siebie w  bardziej kobiecej odsłonie. Jest bardzo otwarta na zmiany. ​

 

Ma duże poczucie humoru i dystans do siebie. Jej spostrzeżenia na temat rzeczywistości są niezwykle trafne.  Ola ma bardzo dobre serce. Zrobiłaby wszystko dla swoich przyjaciół i bliskich.​ Zawsze służy dobrą radą. Z jednej strony nie hamuje się z krytykowaniem innych, a z drugiej sama ma duży problem z krytyką pod własnym adresem. Ma silne cechy przywódcze. Wspaniale odnajduje się w roli lidera. Zdecydowanie gorzej czuje się, gdy nie może grać pierwszych skrzypiec w towarzystwie.

 

Ola aktualnie nie pracuje. Jej trudny charakter nie pozwala jej zagrzać miejsca w żadnej firmie na dłużej. Ostatnią pracę straciła z powodu niewyparzonego języka. Pasjonuje się Powstaniem Warszawskim, kocha dzieci i zwierzęta, a w przyszłości chciałaby pracować jako technik weterynarii.

 

Często wpada w tarapaty. Chciałaby w końcu nauczyć się dobrze kierować swoimi wyborami oraz panować nad impulsywnym charakterem. Swoja zmianę dedykuje babci, która jest dla niej najważniejsza w życiu.

10/14
Klaudia Obrzut, Projekt Lady 3
x-news.pl

Klaudia Obrzut 21 lat, Bielsko- Biała

 

Znaki rozpoznawcze Klaudii to obcisłe sukienki, zbyt krótkie spódniczki i duże dekolty. Uwielbia także tatuaże. Bardzo lubi podkreślać ubiorem swoje kobiece atuty.

 

Urodzona optymistka. Jest bardzo empatyczna i pomocna. Zawsze znajdzie czas, żeby wysłuchać innych. Jednak Klaudia ma także drugą naturę. Gdy coś nie idzie po jej myśli, potrafi pokazać pazurki. Wówczas gwiazdorzy i jest wyniosła.

 

Pragnie, by inni przestali uważać ją tylko za atrakcyjną i głupiutką dziewczynę. Chciałaby udowodnić innym, że oprócz urody ma również ciekawą osobowość i stać ją na wiele w życiu.

 

Przez problemy rodzinne nie skończyła liceum. Brak wykształcenia to jej największy kompleks. Szybko zaczęła dorosłe, samodzielne życie i nauczyła się liczyć tylko na siebie. Klaudia nie boi się żadnej pracy. Aktualnie pracuje jako kelnerka i kosmetyczka. Marzy, by nauczyć się języka hiszpańskiego i przeprowadzić do Hiszpanii, gdzie jej zdaniem ludzie potrafią cieszyć się życiem.

11/14
Sandra Rogaczewska, Projekt Lady 3
x-news.pl

Sandra Rogaczewska, 21 lat, Rząśnia

 

Rudowłosa kokietka i wulkan energii w jednym. Uwielbia wyzywające stroje i mocno przesadzony makijaż. Rzadko pokazuje się bez sztucznych rzęs i czerwonych paznokci. Koronki, wysokie obcasy i bluzki z dużym dekoltem - to jej strój codzienny.

 

Zawsze głodna uwagi, przez co często zachowuje się sztucznie, wręcz  teatralnie. Sandra uwielbia dobrą zabawę. Jest flirciarą, która zawsze chce przykuwać męski wzrok. Kocha uwodzić i kusić. Bardzo łatwo wchodzi w konflikty z innym dziewczynami i często wywołuje problemy. Z natury bardzo pyskata, jedynak gdy obok znajduje się ktoś o silnej osobowości, szybko schodzi mu z drogi. 

 

Ukończyła szkołę fryzjerską i z tym zawodem wiąże swoją przyszłość. Jednak na obecną chwilę żaden salon nie jest godny jej uwagi, więc Sandra nie pracuje. Pomimo swych wad, jest bardzo lojalna i empatyczna. Zawsze stanie po stronie słabszego. Sandra jest silnie związana ze swoją rodziną i bardzo chciałaby zmienić się właśnie dla niej. Pragnie być bardziej powściągliwa i spokojniejsza.​

12/14
Agnieszka Koszelak, Projekt Lady 3
x-news.pl

Agnieszka Koszelak, 21 lat, Gdańsk

 

Wesoła, uśmiechnięta, z dużym poczuciem humoru. Zawsze głośna i roześmiana. Idealnie odnajduje si​​ę zwłaszcza w męskim towarzystwie. Agnieszka uwielbia swoje długie doczepiane włosy i długie nogi, które bardzo często eksponuje krótkimi spódniczkami.

 

Bywa nieokrzesana i brak jej ogłady towarzyskiej. Jednak właśnie dlatego towarzystwo ją tak uwielbia. Bo jedno jest pewne! Tam gdzie jest Agnieszka, tam zawsze jest dużo śmiechu. 

 

Ma duże poczucie sprawiedliwości. Nie pozwoli zrobić krzywdy swoim bliskim. Jest bardzo pomocna i towarzyska. Nie boi się wyzwań, a każdą zmianę traktuję jako szansę na coś lepszego.

 

Na co dzień Agnieszka pracuje na poczcie, a wolnym czasie pija szampana z koleżankami, na ławce w parku. Chciałaby zrobić w końcu coś ze swoim życiem. Przede wszystkim zmienić pracę i zmobilizować się do działania.  Pragnie być bardziej kobieca, zachowywać się subtelniej i chce mniej imprezować. Swoją zmianę dedykuje swojemu narzeczonemu. 

13/14
Magdalena Lubacz, Projekt Lady 3
x-news.pl

Magdalena Lubacz, 24 lata, Mielec

 

​Magda kocha wszystko co sztuczne i przesadzone. Sztuczna opalenizna,  doczepione blond włosy, sztuczne rzęsy i sztuczne, zbyt długie paznokcie, do tego mocny makijaż i wyzywające ubrania. W takim właśnie, bogatym wydaniu, czuje się najlepiej i uważa, że tylko wówczas jest sobą. Jak sama mówi "bez doczepów jestem nikim". 

 

Żyje w przekonaniu, że jest najlepsza i najpiękniejsza.  Pewna siebie, wygadana i przebojowa. Stwarza pozory bardzo silnej osobowości i dziewczyny, która zna swoją wartość. Jednak jak jest na prawdę? Pod grubą maską makijażu kryje się dziewczyna, która nie czuje się dobrze sama ze sobą, a poczucie własnej wartości uzależnia od męskiej atencji. Uwielbia kokietować i flirtować z mężczyznami. Bez tego nie czuje się kobieco. Chciałaby w końcu związać się z kimś na stałe i znaleźć tego jedynego. Niestety mężczyźni nie traktują jej poważnie, a ona nie rozumie dlaczego. 

 

Magda lubi dominować. Często przejmuje rolę  lidera w grupie. Jest dobrym słuchaczem i doradcą. To ona często łagodzi konflikty i staje się powiernikiem dziewczyn, które przychodzą do niej, żeby się wygadać. Na pozór wyniosła, jednak po bliższym poznaniu, okazuje się czułą i wrażliwą dziewczyną.

 

Potrafi także być bardzo wybuchowa i wówczas nie trzyma języka za zębami. Zawsze powie o kilka słów za dużo, przez co często wchodzi w konflikty, głównie z  pracodawcami.  Już kilka razy z tego powodu zmieniała pracę.  A pracowała już jako kosmetyczka,  menadżer klubu fitness i doradca w banku. 

 

Magda prowadzi beztroskie ż​ycie. Mieszka z rodzicami, a wszystkie zarobione pieniądze wydaje na swoje zachcianki i uciechy: imprezy, alkohol, kosmetyki i ubrania. Nie daje jej to jednak szczęścia. Chciałaby w końcu wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie. 

14/14
Magdalena Prusinowska, Projekt Lady 3
x-news.pl

Magdalena  Prusinowska, 23 lat, Żary

 

Magda jest typem sportowej dziewczyny. Sport odgrywa bardzo ważną rolę w jej życiu. To właśnie fitness i siłownia pozwalają jej utrzymać nienaganną figurę. Pomimo sportowego trybu życia Magda nie wyobraża sobie, że mogłaby ściągnąć doczepy i sztuczne rzęsy. 

 

Zawsze ma swoje zdanie i nie ma problemu z jego wyrażeniem. Nie lubi się podporządkowywać. Chodzi własnymi ścieżkami. Bywa wyniosła. To ona wybiera sobie towarzystwo, a nie towarzystwo wybiera ją. Jeśli ktoś jej nie podpasuje, na pewno szybko się o tym dowie. Magda jest często wulgarna i pyskata, jednak kiedy trzeba, potrafi wstawić się za bliską jej osobą. 

 

Nigdy nie stroniła od imprez. Jednak gdy została mamą, imprezy przestały być aż tak ważne. Magda jest bardzo zamknięta w sobie, a otwieranie się przed innymi przychodzi jej bardzo ciężko. Bardzo pragnie się zmienić, nie tylko dla siebie, ale i dla bliskich jej osób. Chciałaby móc zapomnieć o ciężkiej przeszłości i iść do przodu.

 

Magda uwielbia rap. Sama​ śpiewa. Wraz z kolegą nagrywa amatorskie utwory. Myśli też o tym, by zająć się muzyką na poważnie. Póki co, zarabia na życie doczepianiem sztucznych włosów.