Party Stories
Halinka z Sanatorium miłości
Instagram/TVP
TV-Show

Poruszające wyznanie Halinki z "Sanatorium miłości"! "Nigdy nie usłyszałam słowa kocham cię"

W czwartym odcinku "Sanatorium miłości" uczestnicy mówili m.in. o śmierci. Wyjątkowo poruszającą historią podzieliła się Halinka. Jej opowieść dotyczyła małżeństwa. I tego, co przeżyła ze swoim byłym mężem. Opowieść zaczęła od jego śmierci.

Rozstałam się z mężem i nie mieliśmy kontktu. Gdy dowiedziałam się, że jest w szpitalu, w śpiączce, nie chciałam iść. Ale mama powiedzłą: idź wybacz mu, jak nie wybaczysz, będzie ci ciężko - opowiadała drżącym głosem kobieta. 

Halinka postanowiła odwiedzić męża w szpitalu.

Poszłam, leżał w łóżku, nieporzytomny. Złapałam go za rękę i mówię mu, że byłam dobrą żoną, że mamy wspaniałe dzieci. I spytałam dlaczego nas opuścił - mówiła kobieta.

Jak dodała, wróciła do domu, a następnego dnia dowiedziała się, że mąż zmarł.

Zobacz także: Iwona była najbardziej adorowaną uczestniczką "Sanatorium miłości"! Czy złamała komuś serce w programie?

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

Halina z "Sanatorium miłości" o mężu

Halinka pochodzi z Kielc i od sześciu lat jest na emeryturze. Jest mamą trójki dzieci i babcią sześciorga wnucząt. W odcinku opowiedziała o dramatycznej historii swojego małżeństwa. 

On nie krzywdził mnie fizycznie, ale psychicznie - mówiła Marcie Manowskiej. - Nigdy nie usłyszałam słowa kocham cię, przepraszam cię. Żeby mnie przytulił, było mi tego ciepła brak.

W końcu, gdy dowiedziała się, że mąż chce gdzieś wyjechać, powiedziała mu, że jeśli wyjedzie - nie ma już do czego wracać. 

Jeśli pojedziesz, pamiętaj, przysięgam, choćbym miała suchy chleb jeść, nie wrócisz do mojego życia. Rano jeśli wyjedziesz - stracisz mnie, stracisz dzieci - mówiła.

Jak opowiadała Halinka, mąż odszedł na cztery miesiące, a w tym czasie narobił długów.

Powiedział, jeśli mnie nie przyjmiecie, odbiorę sobie życie. Przyjeliśmy go, długi spłaciliśmy, wtedy nas zostawił i to był koniec - opowiadała.

Ja go bardzo kochałam, a nic nie miałam w zamian. Ciężko, ciężko… Dziękuję i przepraszam, że się tak wzruszyłam - mówiła innym uczestnikom "Sanatorium miłości".

Kibicujecie Halince i innym kuracjuszom? Po szczerym wyznaniu to ona wybrała swoją randkę. Wybrała Władysława P., z którym poszła na wspólną kąpiel. 

Zobacz także: "Sanatorium Miłości": szokujące wspomnienia Waldemara z dzieciństwa: "Matka powiedziała, że wolała urodzić kamienie niż mnie"

Halinka i Władysław z Sanatorium miłości
Instagram/TVP

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Stenia z 2 i Janina z 1. edycji Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy
Stenia z "Sanatorium miłości" jest porównywana do Janiny z pierwszej edycji! Co o tym sądzi?
Stenia z "Sanatorium miłości" skomentowała porównania do Janiny z pierwszej edycji programu TVP!

Stenia z "Sanatorium miłości" skomentowała porównania do Janiny z pierwszej edycji programu TVP! Jak reaguje na komentarze, że przypomina uczestniczkę, którą widzowie poznali w premierowej odsłonie show? Janina była jedną z najbardziej wyrazistych uczestniczek "Sanatorium miłości". Widzowie pokochali jej pozytywne podejście do życia i optymizm, którym zarażała wszystkich dookoła. Teraz, kiedy ruszyła druga edycja show widzowie zauważyli, że jedna z uczestniczek - Stenia- bardzo przypomina panią Janinę.  Posłuchajcie, co przed naszą kamerą powiedziała Stenia z "Sanatorium miłości"! Zobacz także:   Waldemara z "Sanatorium miłości" czeka poważna operacja! "Jestem po wypadku" Stenia skomentowała porównania do Janiny z 1. edycji "Sanatorium miłości".  

Iwona z "Sanatorium miłości"
Party.pl
TV-Show
Wywiady, spotkania... Iwona z "Sanatorium miłości" mówi, że jest "szaloną" osobą! Dlaczego?

Iwona jest najmłodszą uczestniczką "Sanatorium miłości" . Jak mówi, ma to swoje plusy, ale i minusy. Z pewnością program przyniósł jej popularność. Wywiady, spotkania... Jej kalendarz w najbliższych miesiącach jest z pewnością zajęty.  Jak mówi przed kamerą Party.pl, jest "zwariowaną" osobą. Dlaczego? Zobaczcie nasz wywiad z sympatyczną uczestniczką show TVP. Zobacz także:   Lewandowska czy Chodakowska? Z kim ćwiczy Iwona z "Sanatorium miłości"? Już jutro kolejny odcinek show. Czekacie?

Sanatorium miłości  odcinek 5
Facebook
Newsy
Władek z "Sanatorium miłości" jest zakochany! Szybko zapomniał o Steni
Władek z "Sanatorium miłości" szybko zapomniał o Steni. Już znalazł nową partnerkę!

Stenia i Władek byli najpopularniejszą parą 2. edycji „ Sanatorium miłości ”, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu, a kobieta  ostatecznie czuła się poniżona przez mężczyznę , kiedy zobaczyła jego zachowanie wobec innych uczestniczek w programie. Czułam się ośmieszona i poniżona. Gdybym dowiedziała się o tym wcześniej, do domu wróciłabym sama a nie z Władkiem - powiedziała Stenia w rozmowie z "Super Expressem". Teraz okazuje się, że mężczyzna zapomniał już o byłej partnerce i znów jest zakochany! Władek z "Sanatorium miłości" ma nową partnerkę! Władek był największym amantem drugiej edycji "Sanatorium miłości". Mimo relacji ze Stenią nie rezygnował z flirtu z pozostałymi uczestniczkami programu. Teraz ich związek przeszedł już do historii, ale mężczyzna nie rozpaczał długo i w połowie marca poinformował za pomocą Facebooka, że jest w związku. Jego wybranką jest tajemnicza Halinka z Krakowa, co potwierdził sam Władek pisząc: Nie żadna Stanisława ps. Stenia, LECZ NA ZAWSZE HALINKA Z KRAKOWA. Pozdrawiam serdecznie - napisał niedawno Władek na Facebooku. Czy teraz Władysław znalazł już prawdziwą miłość? Zobacz także:  Marta Manowska i jej partner planują ślub?! Zaskakujący komentarz uczestnika "Sanatorium miłości"! "Oni bardzo się kochają" 17 marca Władysław P. z "Sanatorium miłości" zmieniła status na Facebooku na "w zawiązku"! W programie Stenia i Wiesław stworzyli pierwszą parę. Jednak mężczyzna adorował też inne uczestniczki "Sanatorium miłości"!  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner