Halinka z Sanatorium miłości
Instagram/TVP
TV-Show

Poruszające wyznanie Halinki z "Sanatorium miłości"! "Nigdy nie usłyszałam słowa kocham cię"

Poruszające wyznanie Halinki z "Sanatorium miłości"! "Nigdy nie usłyszałam słowa kocham cię"

W czwartym odcinku "Sanatorium miłości" uczestnicy mówili m.in. o śmierci. Wyjątkowo poruszającą historią podzieliła się Halinka. Jej opowieść dotyczyła małżeństwa. I tego, co przeżyła ze swoim byłym mężem. Opowieść zaczęła od jego śmierci.

Rozstałam się z mężem i nie mieliśmy kontktu. Gdy dowiedziałam się, że jest w szpitalu, w śpiączce, nie chciałam iść. Ale mama powiedzłą: idź wybacz mu, jak nie wybaczysz, będzie ci ciężko - opowiadała drżącym głosem kobieta. 

Halinka postanowiła odwiedzić męża w szpitalu.

Poszłam, leżał w łóżku, nieporzytomny. Złapałam go za rękę i mówię mu, że byłam dobrą żoną, że mamy wspaniałe dzieci. I spytałam dlaczego nas opuścił - mówiła kobieta.

Jak dodała, wróciła do domu, a następnego dnia dowiedziała się, że mąż zmarł.

Zobacz także: Iwona była najbardziej adorowaną uczestniczką "Sanatorium miłości"! Czy złamała komuś serce w programie?

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

Halina z "Sanatorium miłości" o mężu

Halinka pochodzi z Kielc i od sześciu lat jest na emeryturze. Jest mamą trójki dzieci i babcią sześciorga wnucząt. W odcinku opowiedziała o dramatycznej historii swojego małżeństwa. 

On nie krzywdził mnie fizycznie, ale psychicznie - mówiła Marcie Manowskiej. - Nigdy nie usłyszałam słowa kocham cię, przepraszam cię. Żeby mnie przytulił, było mi tego ciepła brak.

W końcu, gdy dowiedziała się, że mąż chce gdzieś wyjechać, powiedziała mu, że jeśli wyjedzie - nie ma już do czego wracać. 

Jeśli pojedziesz, pamiętaj, przysięgam, choćbym miała suchy chleb jeść, nie wrócisz do mojego życia. Rano jeśli wyjedziesz - stracisz mnie, stracisz dzieci - mówiła.

Jak opowiadała Halinka, mąż odszedł na cztery miesiące, a w tym czasie narobił długów.

Powiedział, jeśli mnie nie przyjmiecie, odbiorę sobie życie. Przyjeliśmy go, długi spłaciliśmy, wtedy nas zostawił i to był koniec - opowiadała.

Ja go bardzo kochałam, a nic nie miałam w zamian. Ciężko, ciężko… Dziękuję i przepraszam, że się tak wzruszyłam - mówiła innym uczestnikom "Sanatorium miłości".

Kibicujecie Halince i innym kuracjuszom? Po szczerym wyznaniu to ona wybrała swoją randkę. Wybrała Władysława P., z którym poszła na wspólną kąpiel. 

Zobacz także: "Sanatorium Miłości": szokujące wspomnienia Waldemara z dzieciństwa: "Matka powiedziała, że wolała urodzić kamienie niż mnie"

Halinka i Władysław z Sanatorium miłości
Instagram/TVP

Stenia z 2 i Janina z 1. edycji Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy
Stenia z "Sanatorium miłości" jest porównywana do Janiny z pierwszej edycji! Co o tym sądzi?
Stenia z "Sanatorium miłości" skomentowała porównania do Janiny z pierwszej edycji programu TVP!

Stenia z "Sanatorium miłości" skomentowała porównania do Janiny z pierwszej edycji programu TVP! Jak reaguje na komentarze, że przypomina uczestniczkę, którą widzowie poznali w premierowej odsłonie show? Janina była jedną z najbardziej wyrazistych uczestniczek "Sanatorium miłości". Widzowie pokochali jej pozytywne podejście do życia i optymizm, którym zarażała wszystkich dookoła. Teraz, kiedy ruszyła druga edycja show widzowie zauważyli, że jedna z uczestniczek - Stenia- bardzo przypomina panią Janinę.  Posłuchajcie, co przed naszą kamerą powiedziała Stenia z "Sanatorium miłości"! Zobacz także:   Waldemara z "Sanatorium miłości" czeka poważna operacja! "Jestem po wypadku" Stenia skomentowała porównania do Janiny z 1. edycji "Sanatorium miłości".  

Iwona z "Sanatorium miłości"
Party.pl
TV-Show
Wywiady, spotkania... Iwona z "Sanatorium miłości" mówi, że jest "szaloną" osobą! Dlaczego?
Wywiady, spotkania... Iwona z "Sanatorium miłości" mówi, że jest "szaloną" osobą! Dlaczego?

Iwona jest najmłodszą uczestniczką "Sanatorium miłości" . Jak mówi, ma to swoje plusy, ale i minusy. Z pewnością program przyniósł jej popularność. Wywiady, spotkania... Jej kalendarz w najbliższych miesiącach jest z pewnością zajęty.  Jak mówi przed kamerą Party.pl, jest "zwariowaną" osobą. Dlaczego? Zobaczcie nasz wywiad z sympatyczną uczestniczką show TVP. Zobacz także:   Lewandowska czy Chodakowska? Z kim ćwiczy Iwona z "Sanatorium miłości"? Już jutro kolejny odcinek show. Czekacie?

Sanatorium miłości  odcinek 5
Facebook
Newsy
Wiesia z "Sanatorium miłości" o małżeństwie: "zrobiłam błąd". Co jeszcze się działo w 5. odcinku programu?
Wiesia z "Sanatorium miłości" o małżeństwie: "zrobiłam błąd". Co jeszcze się działo w 5. odcinku programu?

Piąty odcinek „ Sanatorium miłości ” upłynął przede wszystkim na randkach, śmiałych żartach i grzybobraniu, które stało się największą atrakcją. Kuracjuszem drugiego odcinka została Wiesia, która zaprosiła na randkę Władysława. Otrzymała w prezencie słodkie serce i szczere podziękowania za to, że go wybrała. Zadeklarował też, że kobieta  zawsze pozostanie dla mnie przyjaciółką . Zresztą Wiesia nie była dłużna i bez ogródek wyznała: Lubię go jako kolegę, ale to nie mój typ faceta. (...) Fajnie się ubierasz, ale głupi jesteś... - powiedziała z zaskoczenia Wiesia Ich randka przebiegła w miłej i zabawnej atmosferze, jednak kolejne wyznanie Wiesi na temat jej męża zaskoczyło prowadzącą! Zobaczcie, co powiedziała... Wiesia z "Sanatorium miłości" o swoim nieudanym małżeństwie Tym razem to Wiesia podzieliła się z Martą Manowską historią swojego małżeństwa. Na pytanie prowadzącej czy zna smak miłości powiedziała: Raczej nie! Ja stąpam twardo po ziemi  Potem wyznania przybrały nieoczekiwany charakter, a Wiesia opowiedziała, jak skończyło się jej małżeństwo: Czy ja męża kochałam? Młoda byłam! W dzień ślubu wiedziałam, że zrobiłam błąd. Kończyłam studium, pracowałam. Były takie sytuacje... (...) Sąsiadka powiedziała, że ma kobietę. (…) Poszłam i powiedziałam, żeby go sobie wzięła. (...) Nie żałuje, tego co się stało! Uczestniczka wyznała, że po odejściu męża musiała wyjechać do pracy we Włoszech, aby zapewnić byt rodzinie: Miałam 39 lat, ja nie szukałam kawalerów we Włoszech, ja szukałam pracy. Nie mówię, że mi bliskości nie potrzeba. Ja potrzebuję więcej okazywania miłości, ale nie można jej okazać, nie znając kogoś. Zobacz także:   Iwona była...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner