Waldemar "Sanatorium Miłości"
Facebook
Newsy

"Sanatorium Miłości": szokujące wspomnienia Waldemara z dzieciństwa: "Matka powiedziała, że wolała urodzić kamienie niż mnie"

"Sanatorium Miłości": szokujące wspomnienia Waldemara z dzieciństwa: "Matka powiedziała, że wolała urodzić kamienie niż mnie"

Za nami trzeci odcinek "Sanatorium Miłości". Waldemar opowiedział o swoim trudnym dzieciństwie, które spędził w domu dziecka oraz o dramatycznej relacji z rodzicami, którzy go nie kochali. Czy udało mu się im wybaczyć? Jak się czuje w programie i z kim chciałby zbudować swoją szczęśliwą przyszłość? 

Czy kuracjuszki "Sanatorium miłości" były podrywane przez mężczyzn spoza programu?

Smutna historia Waldemara z "Sanatorium Miłości"

Marta Manowska poruszyła dziś z Waldemarem bardzo smutny temat: dzieciństwo. Waldemar spędził rok w domu dziecka, po jego upływie zamieszkał z ciocią: 

Najbardziej wspominam tęsknotę za ciocią, która była w Stanach a ja nie dostałem paszportu. Dużo złych rzeczy przeżyłem, ale staram się brać wszystko co było na wesoło. Rodziców znałem ale dzieciństwo…  Matka powiedziała, że wolała kamienie urodzić niż mnie. Najgorsze jest siedzisz w oknie bidula i patrzysz czy ciocia przyjedzie czy nie. Tak było przez rok czasu ale ściągnąłem ciocię... Przyjechała, po roku to był najradośniejszy dzień .

Waldemar wyznał również, że wychowały go ciocia i babcia i dały mu wszystko czego potrzebował. Jednak nie chciałby kojarzyć swojego dzieciństwa z rodzicami. Po latach wybaczył jednak ojcu: 

Ciocia z babcią mnie wychowały. Chce pamiętać dzieciństwo bez rodziców. Ojciec był egoistą. Jak się urodziła moja córcia Oliwcia to się ojciec zakochał w niej na zabój. Wybaczyłem mu wszystko. On umarł u mnie w domu. Jestem raptowny ale wybaczam ludziom. Byłem zawsze optymista.

Marta zapytała go również kiedy by był najszczęśliwszy. Waldemar przyznał, że na dwumiesięcznych wakacjach i chciałby aby towarzyszyła mu Iwonka. Czy tak się stanie? Trzymamy kciuki za ich relację i życzymy samych pięknych chwil, które zrekompensują wszelkie krzywdy.  

Zobacz także: Wiesia w "Pytaniu na Śniadanie" o seksie i jej smutnej historii: "Wyrzuciłam męża z domu. Zdradził mnie!"

Waldemar z "Sanatorium Miłości" opowiedział o swoim smutnym dzieciństwie. 

Uczestnicy
East News

Waldemar jest zainteresowany relacją z Iwoną. Czy dzięki "Sanatorium Miłości" zostaną parą? Iwoną zainteresowani są również inni panowie z turnusu. 

Iwona z
Facebook

 

Wiesia na planie Sanatorium miłości
Facebook
Newsy
Kto namówił Wiesię na udział w "Sanatorium Miłości"? "Tyle bab tam przyjedzie..."
Kto namówił Wiesię na udział w "Sanatorium Miłości"? "Tyle bab tam przyjedzie..."

Wiesia z "Sanatorium Miłości" dzięki swojemu nietuzinkowemu charakterowi dała się zapamiętać już w pierwszym odcinku show. W rozmowie z Party.pl zdradziła, kto był odpowiedzialny za zgłoszenie jej na casting. Okazuje się poszukiwanie miłości w TVP, nie było wcale jej pomysłem. Czy może liczyć na wsparcie rodziny?  Widać, że Wiesia przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie i wcale nie musi nikogo udawać. Przychodząc do programu miała dwa cele. Znalezienie miłości oraz popracowanie nad sylwetką. Ten drugi został osiągnięty. A co z pierwszym a jednocześnie najważniejszym? Tego dowiemy się, śledząc kolejne odcinki show. Tymczasem posłuchajcie, jak tam trafiła!  Zobacz także:  Wiesia z "Sanatorium miłości" zdradziła, ile schudła na planie show! Wiesia z "Sanatorium Miłości" zdradziła, kto zgłosił ją do programu.  Czy uda jej się znaleźć miłość na planie programu?   

Waldemar "Sanatorium Miłości"
Facebook
TV-Show
Waldemara z "Sanatorium miłości" czeka poważna operacja! "Jestem po wypadku"
Waldemara z "Sanatorium miłości" czeka poważna operacja! "Jestem po wypadku"

Za nami już trzeci odcinek hitowego show TVP - "Sanatorium miłości" . W programie poznaliśmy m.in. Waldemara z Zielonej Góry. Widzów wzruszyła smutna historia jego dzieciństwa -  uczestnik spędził rok w domu dziecka, po jego upływie zamieszkał z ciocią. Taraz dowiadujemy się, że Waldemara czeka niestety operacja. I będzie musiał trafić do szpitala. Jestem po wypadku, czekam na operację - przyznał to sam w rozmowie z portalem Plejada.pl Jak wyjaśnił, przez to musiał m.in. zarzucić swoje dawne hobby - sklejanie modeli żaglowców, bo nie może dokładnie trzymać narzędzi.  Zobacz także:   Wiesia w "Pytaniu na Śniadanie" o seksie i jej smutnej historii: "Wyrzuciłam męża z domu. Zdradził mnie!"   Waldemar wyda książkę o "Sanatorium miłośći"? W tej samej rozmowie Waldemar przyznał, że znalazł nowe zajęcie. W sanatorium, „ale z NFZ” - jak zaznaczył, poznał kogoś. Po trzech latach samotności coś się w nim zmieniło. Zaczął od SMS-ów, a skończyło się wierszami. Po pierwszych próbach zaczął się uczyć profesjonalnego pisania. Ma już gotowy materiał na książkę „Sanatorium miłości od kuchni”.  

Wojtek i Wiesia z "Sanatorium Miłości"
Facebook
Newsy
Co się wydarzyło w trzecim odcinku "Sanatorium Miłości"? Urodziny Wojtka i niezawodne teksty Wiesi
Co się wydarzyło w trzecim odcinku "Sanatorium Miłości"? Urodziny Wojtka i niezawodne teksty Wiesi

Za nami trzeci odcinek " Sanatorium Miłości ". Dowiedzieliśmy się więcej o smutnym dzieciństwie Waldemara w domu dziecka oraz braku miłości ze strony rodziców. Iwona również opowiedziała o niesamowitej miłości, jaką mogła dzielić z nieżyjącym już mężem Januszem oraz ogromnym bólu związanym z chorobą synów, a później śmierci starszego dziecka.  Kuracjuszem drugiego odcinka został Gerard. Uczestnicy świętowali także urodziny Wojtka, a Wiesia jak zawsze była w formie!  Zobacz także:  Dramatyczne wyznanie Iwony z "Sanatorium Miłości": "Nie dostałam informacji o śmierci pierwszego dziecka" Urodziny Wojtka i teksty Wiesi w 3. odcinku "Sanatorium Miłości" Wojtek na planie "Sanatorium Miłości" obchodził swoje urodziny. Uczestnicy odśpiewali mu radosne "Sto lat". Iwonka, z charakterystyczną dla siebie radością, pożyczyła solenizantowi oprócz zdrowia i pomyślności również seksu.  Ja w tej chwili myślę o wszystkich paniach, które ja zawiodłem i które mnie zawiodły przez całe życie. – powiedział dmuchając świeczkę na torcie Wiesia była chętna na duży kawałek tortu:  - Ja to chcę większy kawałek, bo ja jestem gruba - A na kolacji jeszcze się odchudzałaś! - Bo na tort miejsce oszczędzałam! - odpowiedziała bez wahania  Basia się przekonała, że jej współlokatorka Bożenka bardzo dużo mówi, ale czasem jest dla niej wyrozumiała:  Niech się wygada ale czasami pozwala mi się wtrącić.- zastrzegła Basia Uczestnicy mieli również czas na ćwiczenia oraz zabawy integracyjne. Jedną z nich był taniec. Wiesia jednak nie była w humorze, ponieważ Adam, który stał obok niej był zainteresowany tylko Basią.  Adam to sama...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner