TV-Show

Iwona była najbardziej adorowaną uczestniczką "Sanatorium miłości"! Czy złamała komuś serce w programie?

Iwona była najbardziej adorowaną uczestniczką "Sanatorium miłości"! Czy złamała komuś serce w programie?

Iwona jest jedną z najbardziej energicznych uczestniczek "Sanatorium miłości". Kobieta ćwiczy, stale się uśmiecha i lubi flirtować. To wszystko sprawia, że niemal wszyscy mężczyźni w programie adorowali kuracjuszkę. A co na ten temat uważa sama Iwona? Czy złamała komuś serce w programie? Jak czuje się widząc, że mężczyźni o nią zabiegają?

Obejrzyjcie wideo i poznajcie odpowiedzi na te pytania! Okazuje się, że po udziale w programie Iwona wykorzystuje swoją popularność, aby zachęcać innych emerytów do korzystania z życia. A jak to robi? Zobaczycie w filmie!

Iwona z
Facebook

 

Iwona z "Sanatorium Miłości"
Facebook
Newsy
Lewandowska czy Chodakowska? Z kim ćwiczy Iwona z "Sanatorium miłości"?
Iwona z "Sanatorium miłości" może pochwalić się świetną figurą. Czemu zawdzięcza taką sylwetkę?

Iwona z " Sanatorium miłości " to niezwykle zadbana kobieta, w życiu której sport odgrywa ogromną rolę. Uczestniczka może pochwalić się doskonałą figurą. W rozmowie z Party.pl Iwona przyznała, że aktywność fizyczna sprawia, że dobrze się czuje. Wyznała też, czy korzysta z profesjonalnych treningów. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, czy Iwona woli ćwiczyć z Anną Lewandowską czy wybiera treningi z Ewą Chodakowską ! Ta odpowiedź Was zaskoczy... A jak oceniła jedną z trenerek? Sprawdźcie! Lubicie Iwonę z "Sanatorium miłości"?  

Waldemar "Sanatorium Miłości"
Facebook
TV-Show
Waldemara z "Sanatorium miłości" czeka poważna operacja! "Jestem po wypadku"
Waldemara z "Sanatorium miłości" czeka poważna operacja! "Jestem po wypadku"

Za nami już trzeci odcinek hitowego show TVP - "Sanatorium miłości" . W programie poznaliśmy m.in. Waldemara z Zielonej Góry. Widzów wzruszyła smutna historia jego dzieciństwa -  uczestnik spędził rok w domu dziecka, po jego upływie zamieszkał z ciocią. Taraz dowiadujemy się, że Waldemara czeka niestety operacja. I będzie musiał trafić do szpitala. Jestem po wypadku, czekam na operację - przyznał to sam w rozmowie z portalem Plejada.pl Jak wyjaśnił, przez to musiał m.in. zarzucić swoje dawne hobby - sklejanie modeli żaglowców, bo nie może dokładnie trzymać narzędzi.  Zobacz także:   Wiesia w "Pytaniu na Śniadanie" o seksie i jej smutnej historii: "Wyrzuciłam męża z domu. Zdradził mnie!"   Waldemar wyda książkę o "Sanatorium miłośći"? W tej samej rozmowie Waldemar przyznał, że znalazł nowe zajęcie. W sanatorium, „ale z NFZ” - jak zaznaczył, poznał kogoś. Po trzech latach samotności coś się w nim zmieniło. Zaczął od SMS-ów, a skończyło się wierszami. Po pierwszych próbach zaczął się uczyć profesjonalnego pisania. Ma już gotowy materiał na książkę „Sanatorium miłości od kuchni”.  

Marta Manowska na planie Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy
"Sanatorium Miłości" podbiło serca Polaków? Znamy wyniki oglądalności drugiego sezonu programu
"Sanatorium Miłości" podbiło serca Polaków? Znamy wyniki oglądalności drugiego sezonu programu

TVP 1 emituje drugi sezon " Sanatorium Miłości ", w którym grupa sympatycznych seniorów szuka miłości. Uczestnicy skradli serca Polaków, a oglądalność programu rośnie z odcinka na odcinek! Czy zainteresowanie ich losami gwarantuje programowi pozycję lidera?  Zobacz także:  Co się wydarzyło w trzecim odcinku "Sanatorium Miłości"? Urodziny Wojtka i niezawodne teksty Wiesi "Sanatorium Miłości" liderem w TVP 1 Uczestnicy drugiego sezonu "Sanatorium Miłości" podbili serca Polaków, a program uplasował się na pozycji lidera w ramówce TVP 1! Tym samym powtórzył sukces poprzedniej edycji, chociaż teraz oglądalność jest nieco niższa. Jak informują Wirtualnemedia.pl, "Sanatorium Miłości", po pierwszych trzech odcinkach, ogląda średnio 3,26 mln widzów i jest to o 470 tys. osób mniej niż podczas premierowego sezonu rok temu.  Pierwszy odcinek aktualnego sezonu przyciągnął przed ekrany aż 2,89 mln osób, drugi 3,40 mln a trzeci aż 3,48 mln. oglądających!  "Sanatorium Miłości" emitowane jest na antenie TVP 1 każdą niedzielę o 21:15. Pierwszy odcinek wyemitowano 5 stycznia.  Zobacz także:  Czy w "Sanatorium miłości" powstała jakaś para? Największy sekret drugiej edycji wyszedł na jaw! "Sanatorium Miłości" jest liderem w ramówce TVP 1. Oglądalność rośnie z odcinka na odcinek.  TVP 1 emituje właśnie drugi sezon programu, a jego gospodynią jest Marta Manowska.   

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner