Piotr Kraśko w garniturze

Piotr Kraśko znika z anteny? Nie poprowadzi już „Wiadomości” w TVP

Piotr Kraśko w garniturze

Piotr Kraśko miał poprowadzić dzisiejsze wydanie „Wiadomości”- miał ponieważ jak się okazuje, nazwisko dziennikarza zostało wykreślone z grafiku TVP! Jak donosi Presserwis Piotr Kraśko pomimo wcześniejszych ustaleń nie pojawi się w poniedziałek i wtorek na antenie.

Piotr Kraśko ciągle jest szefem „Wiadomości” - czyli formalnie kierownikiem zespołu producenckiego tego programu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się jednak,  że wkrótce - nawet dzisiaj - może się to zmienić - informuje Presserwis.

O tym,  że przyszłość Piotra Kraśki w TVP stoi pod znakiem zapytania dowiedzieliśmy się kilka tygodni temu, kiedy to sam dziennikarz po zapowiedzi polityków Prawa i Sprawiedliwości o wprowadzeniu nowej ustawy medialnej, pożegnał się z widzami „Wiadomości”. Kilka dni temu Kraśko potwierdził swoje obawy o dalszej współpracy z Telewizją Publiczną w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”. 

Jedno jest pewne - Piotr Kraśko nawet po ewentualnym rozstaniu ze stanowiskiem szefa serwisu informacyjnego nie zamierza czekać na oferty pracy- dziennikarz już od dawna ma plan na własny biznes.

 

Zobacz: Piotr Kraśko ma pomysł na biznes! Nie zgadniecie jaki!

 

Piotr Kraśko nie pojawi się w dzisiejszym wydaniu "Wiadomości"

Piotr Kraśko odchodzi z "Wiadomości"?

Piotr Kraśko wykreślony z grafiku "Wiadomości"

Więcej na temat Piotr Kraśko
Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47