Beata Tadla, Jarosław Kret Beata Tadla i Jarosław Kret 2013 Beata Tadla w czarnej sukience na imprezie Beata Tadla i Jarosław Kret na konferencji Varilux Beata Tadla, Jarosław Kret uśmiechnięci w teatrze
Beata Tadla, Jarosław Kret
ONS
Co zdradziła gwiazda?
1/5
Beata Tadla, Jarosław Kret
ONS

Beata Tadla po raz pierwszy skomentowała doniesienia mediów o rzekomym rozstaniu z Jarosławem Kretem. Do tej pory dziennikarka raczej unikała wypowiedzi na ten temat w czasie kontaktów z mediami. Głos w sprawie kilkakrotnie zabierał Jarosław Kret, wydając na Instagramie specjalne oświadczenia. Beata Tadla udzieliła szczerego wywiadu "Super Expressowi". Opowiadała głównie o udziale w "Tańcu z Gwiazdami", w którym zarówno ona, jak i Jarosław Kret biorą udział. Jednak jedno z pytań dotyczyło licznych publikacji mediów na temat rzekomego rozstania pary. Jak odpowiedziała na nie Beata Tadla?

 

Zobacz też: Beata Tadla i Jarosław Kret chętnie pokazują swoje mieszkania na Instagramie! Zobaczcie ich wnętrza!

 

Przeczytajcie na kolejnej stronie. Słowa dziennikarki zaskakują!

 

Polecamy: Tak na przestrzeni lat zmieniała się Beata Tadla!

2/5
Beata Tadla i Jarosław Kret 2013

Beata Tadla w rozmowie z tabloidem nie zdradziła zbyt wiele. Dziennikarka starała się uniknąć odpowiedzi na pytanie o jej życie prywatne. Zaznaczyła, że nie zamierza opowiadać o nim mediom.

- Wypowiadam się wyłącznie o jednym show, czyli o "Tańcu z gwiazdami". Występ w tym programie daje mi sporo energii i dużo szczęścia. I jeśli ktokolwiek myśli, że swoje prywatne życie oddałabym specom od promocji, to jest w wielkim błędzie - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Jednak to jeszcze nie koniec jej wypowiedzi...

3/5
Beata Tadla w czarnej sukience na imprezie
ONS.pl

- Ludzie od PR Polsatu naprawdę nie są mało inteligentni. Odbiorcy pojawiających się treści też. Proszę o to, by oceniano wyłącznie mój taniec, moją pracę - zakończyła swoją wypowiedź Beata Tadla.

4/5
Beata Tadla i Jarosław Kret na konferencji Varilux

Informacje o tym, że Beata Tadla i Jarosław Kret ponoć się rozstali, pojawiły się w mediach po konferencji z okazji premiery wiosennej ramówki Polsatu. Dziennikarka i prezenter pogody nie pozowali razem do zdjęć. Tuż przed pierwszym odcinkiem ósmej edycji "Tańca z Gwiazdami" Jarosław Kret udzielił wywiadu, w którym przyznał, że nie mieszka już z Beatą Tadlą.

5/5
Beata Tadla, Jarosław Kret uśmiechnięci w teatrze
ONS

Jaka jest prawda?