Kasia Popowska w krótkiej, czarnej bluzce Zosia Nowakowska w białych szortach Sławomir w okularach Paweł Jasionowski w białym komplecie Monika Borzym w białej koszuli
Kasia Popowska w krótkiej, czarnej bluzce
1/10
Kasia Popowska w krótkiej, czarnej bluzce

Kto wygrał 5. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Uczestnicy jak zawsze postarali się i na scenie dali z siebie wszystko. Poprzedni odcinek wygrała Joanna Jabłczyńska, a teraz? Jurorzy zachwycili się Zosią Nowakowską i Kasią Popowską. Artystki pokazały zupełnie inne wcielenia.

A kto okazał się najlepszy w piątym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Zobacz: Czwarty odcinek "TTBZ" za nami, a w nim niesamowite metamorfozy! Kto wypadł najlepiej?

2/10
Zosia Nowakowska w białych szortach

Zosia Nowakowska zaprezentowała się widzom jako pełna energii Gwen Stefani w piosence „Hollaback Girl”. Zrobiła taki show, że aż zatrzęsła się scena.

Tu byli różni, którzy pretendowali do tego, żeby zrobić taki show. Ale to Ty jesteś człowiekiem, który potrafi to zrobić. Wychodzi Ci to rewelacyjnie  – ocenił Bartek Kasprzykowski.

3/10
Sławomir w okularach

Legendarnego Eltona Johna nie trzeba nikomu przedstawiać. Sławomir musiał go jednak poznać nieco bliżej, aby wykonać przebój „I’m Still Standing”. Udało mu się to… śpiewająco i nawet zatańczył na jurorskim stole.

Za tym Sławomirem kryje się artysta najwyższej próby, który potrafi wcielić się w każdą postać jaką wylosuje. Ty dowodzisz tego każdym występem, niezależnie od tego, czy jest on mniej lub bardziej udany. Jedna rzecz jest pewna, przykładasz się całym sercem i całą mocą, którą naprawdę masz dużą. Brawo! – powiedział Bartek Kasprzykowski.

4/10
Paweł Jasionowski w białym komplecie

Till Lindemann to charyzmatyczny frontman metalowej grupy Rammstein. Tym razem Paweł Jasionowski miał ekstremalnie trudne zadanie, musiał wykonać utwór „Amerika”.  Jego występ był fenomenalny.

Wywaliłeś nas na księżyc swoim przedstawieniem. Trzeba mieć wyrafinowane poczucie humoru, żeby odtworzyć tę bajkę protest-songu. Był to bardzo fajny występ, wydawałoby się, że jednorodny, a jednak cały alfabet poczucia humoru był tutaj zaprezentowany – powiedział Paweł Królikowski.

5/10
Monika Borzym w białej koszuli

 W piątym odcinku zobaczyliśmy Monikę Borzym w roli Krzysztofa Krawczyka. Niezapomnianą piosenką „Ostatni raz zatańczysz ze mną” oczarowała publiczność. Jurorów również.

 Jesteś rewelacyjną metamorfozą. Bardzo Ci gratuluję – oceniła Małgorzata Walewska.

6/10
Krzysztof Kwiatkowski w czarnej bluzce

Adam Levine, wokalista zespołu Maroon 5, to utalentowany i szalenie przystojny facet, który ma rzeszę zagorzałych fanek. Na scenie zobaczyliśmy Krzysztofa Kwiatkowskiego w przeboju „This Love”.

Jesteś uroczy, energetyczny, wspaniały i piękny bez względu na to czy jesteś Adamem czy Krzysztofem. Bardzo pięknie wokalnie. Było fajnie – stwierdziła Małgorzata Walewska.

7/10
Joanna Jabłczyńska w czerwonej sukience

Mama Cass z zespołu The Mamas & The Papas, przed laty śpiewała śliczną piosenkę „Dream a Little Dream”. Okazało się, że jest ona jednym z ulubionych utworów Joanny Jabłczyńskiej. Doskonale się złożyło, bo tym razem sama musiała ją zaśpiewać i zrobiła to tak, że wszyscy zaniemówili z wrażenia. Małgorzata Walewska była pod ogromnym wrażeniem. Natomiast Bartek Kasprzykowski powiedział:  – Z głosem robisz cuda.

8/10
Jakub Świderski w warkoczach

„Autostop” – ten utwór zaśpiewał Kuba Świderski, który zamienił się w Karin Stanek.  Swoim wykonaniem zyskał uznanie publiczności, ale co ważniejsze także Jurorów.

Zdecydowanie to Twój najlepszy występ w tej edycji – stwierdził Bartek Kasprzykowski, a Kasia Skrzynecka dodała: - Cały jesteś rozwibrowanym słońcem w tym wykonaniu. Cudnie było.

9/10
Kasia Popowska w czarnej bluzce

Piąty odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrała Kasia Popowska, która 10 000 złotych przekazała Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” na rzecz Karinki Cicheckiej.

10/10
Kasia Popowska w czarnych spodniach