TTBZ, odcinek 4. Kto wygrał? Zosia Nowakowska w skórzanej sukience Paweł Jesionowski w czerwonych spodniach Monika Borzym siedzi na scenie
TTBZ, odcinek 4. Kto wygrał?
Materiały prasowe
1/10
TTBZ, odcinek 4. Kto wygrał?
Materiały prasowe

Kto w czwartym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" poradził sobie najlepiej? Sobotni odcinek pokazał, jak utalentowani są uczestnicy show. Niesamowite metamorfozy i występy uczestników zachwyciły jurorów. Niestety zwycięzca mógł być tylko jeden!

 

Kto wygrał czwarty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Dowiecie się z naszej galerii!

 

Zobacz:  Twardowska czy Popowska - które lepiej śpiewała "Przez Twe Oczy Zielone" Zenka Martyniuka w TTBZ?! GŁOSUJ!

2/10
Zosia Nowakowska w skórzanej sukience

Zofia Nowakowska wcieliła się w postać Whitney Houston. Jak ocenili jej występ jurorzy?

Zabrakło mi słów, bo jestem całkowicie obezwładniony siłą Twojego talentu - powiedział Bartek Kasprzykowski. 

 

3/10

Sławomir zaśpiewał najbardziej znany przebój Tiny Turner - "The best":

Zaprezentowałeś nam Tinę Turner, która dała nam uśmiech, radość - ten boski atrybut naszego życia i to czego nam najczęściej w życiu brakuje. Dziękujemy ci za to z całego serca - ocenił Paweł Królikowski.

4/10
Paweł Jesionowski w czerwonych spodniach

Paweł Jasionowski zaprezentował się jako legenda włoskiej piosenki czyli Toto Cotugno i wykonał utwór „L’Italiano”. W studiu zapanowała iście włoska, słoneczna atmosfera zgodnie z maksymą La Dolce Vita!

To jest genialne. Jestem zachwycona! Zarówno od strony wokalnej jak i postaciowej – stwierdziła Małgorzata Walewska.


 

5/10
Monika Borzym siedzi na scenie

Monika Borzym zaśpiewała hit Sama Smitha "Stay With Me":

 

 

Ty transformujesz się w innego człowieka, przyjmujesz jego wrażliwość i wzruszające jest to, że to się udaje. Z pełną pokorą podchodzisz do postaci, żeby oddać nam ją na scenie. Dajesz nam ten prezent i to powoduje, że ja mam ciary. Przepięknie, niesamowicie śpiewasz. Bardzo, bardzo dziękuję - ocenił Bartek Kasprzykowski. 

 

6/10
Kasia Popowska w czerwonej koszuli

Kasia Popowska w roli Muńka Staszczyka również zachwyciła jurorów:

Ten jego seplen trzymałaś cały czas znakomicie. Barwowo jednak jesteś kobietą, to są pewne rzeczy, których nie da się przeskoczyć, ale wszystkie te elementy charakterystyczne, no po prostu w życiu bym nie uwierzyła, że to Ty jesteś pod tą koszulą. To jest szok! - pochwaliła Małgorzata Walewska.

7/10
Krzysztof Kwiatkowski w czerwonej sukience

Wróciliśmy do takich cudownych czasów teatru Glob Szekspira, gdzie kobiety grali wyłącznie mężczyźni i wszyscy potrafili się w tych kobietach kochać. I Ty z tej naszej zabawy, z tego profesjonalnego i okupionego ciężką pracą wygłupu, robisz taką wartość, która się staje sztuką. Brawo! - Paweł Królikowski ocenił występ Krzysztofa Kwiatkowskiego jako Madonna. 

8/10
Joanna Jabłczyńska w zielonych spodniach

Joanna Jabłczyńska miała nie lada wyzwanie. Aktorka zaśpiewała piosenkę z repertuaru O.N.A

To co zrobiłaś, to był koncert Chylińskiej w tym studiu. Sztuką jest wcielić się i to właśnie się wydarzyło. To była sztuka. - powiedział Bartek Królikowski. 

9/10
Kuba Świderski w koszulce

Kuba Świderski zaprezentował się jako mężczyzna, który działa na kobiecą podświadomość czyli Alvaro Soler. Zaśpiewał bardzo radosny utwór „Sofia”.

Było wszystko, co powinno się znaleźć w tej piosence. Zrobiłeś to naprawdę fantastycznie. Tyle słońca, ile udało się wycisnąć z tego utworu wycisnąłeś w 100%  –  powiedziała Kasia Skrzynecka.

10/10
Joanna Jabłczyńska z czekiem

Odcinek czwarty wygrała Joanna Jabłczyńska!