Paweł Jasionowski


Imię: Paweł

Drugie imię: -

Nazwisko: Jasionowski

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: Waga

Data urodzenia: 1991-10-11

Miejsce urodzenia: -

Wzrost: -

BIO: Paweł Jasionowski - lider i wokalista jednego z najpopularniejszych zespołów muzyki tanecznej - Masters. Piosenkarz sam komponuje i produkuje większość wykonywanych przez siebie utworów. Jest absolwentem średniej szkoły muzycznej w klasie saksofonu, a obecnie studentem kulturoznawstwa. Pawła Jasionowskiego zobaczymy w siódmej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co ciekawe, Paweł Jasionowski wystąpił już w tym programie. Wiosną ubiegłego roku przygotowywał Agnieszkę Twardowską do wcielenia się w Zenka Martyniuka w przeboju „Przez twe oczy zielone”!
Paweł Jasionowski na swoim koncie ma już sześć płyt, a wydany w 2012 roku album grupy Masters „Viva Polonia” uzyskał status platynowego. Pierwszy hit formacji – „Żono moja” zanotował w serwisie YouTube już niemal 45 milionów odsłon, a teledysk do niego powstał, gdy wokalista miał zaledwie 17 lat. Fani zespołu Masters przepadają za piosenkami: „Żono Moja”, „Bella”, „Serce do koperty”, „Schody do nieba”, „Szukam dziewczyny” oraz „Mazureczka”, z którymi grupa koncertuje nie tylko w Polsce, ale też za granicą, m.in.: w USA, Kanadzie, Niemczech, Belgii, Szwajcarii, Irlandii, Anglii, czy Holandii.
Jako nastolatek Paweł  był członkiem Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Zambrowie. W 2012 roku w rodzinnym mieście otrzymał od burmistrza specjalną nagrodę: Złotego Żubra, za twórczość i wkład wniesiony w upowszechnianie kultury.

Znany/a z: -

Związki: -

Osoby powiązane: -

Link WWW: -

Link FB: -

Link Pinterest: -

Link Instagram: -
Advertisement MPU index