Małgorzata Rozenek Perfekcyjna Pani Domu

Perfekcyjna Pani Domu zdradza jak szybko posprzątać mieszkanie

Małgorzata Rozenek Perfekcyjna Pani Domu

W nowym numerze magazynu "Flesz" można przeczytać wywiad z Małgorzatą Rozenek, czyli Perfekcyjną Panią Domu. Popularność prezenterki rośnie z każdym dniem i nie zapowiada się na zmianę. Wkrótce jej program trafi do głównego pasma TVN, a to może oznaczać tylko jedno - Rozenek jest skazana na sukces.

Małgorzata przyznała, że często dostaje na Facebooku pytania od czytelniczek z prośbą o wskazówki jak szybko i sprawnie posprzątać mieszkanie. We "Fleszu" Rozenek zdradziła swoje tajemnice.

- Jeśli masz w domu cztery produkty: ocet, wodę, sodę i ręczniki papierowe, to możesz wysprzątać cały dom. Mieszasz pięć łyżeczek octu, pięć łyżeczek soli i pięć łyżeczek sody oczyszczonej. Jeśli tę papkę położysz na silne zabrudzenia, to po 20 minutach nie będzie po nich śladu. Do szorowania przyda ci się czyścik ze zgniecionej folii. Wystarczy ją uformować w kulę i można działać.

Perfekcyjna Pani Domu zdradziła też jak ułatwić sobie sprzątanie w szafie:

- Segreguj rzeczy według zasady 3P, czyli "piękne, pożyteczne i pamiątkowe". Jeśli rzecz spełnia przynajmniej jedno z tych kryteriów, może zostać w domu. Nie spełnia? Pozbądź się jej. Jeżeli czegoś nie nosiłaś przez rok, na pewno już tego nie założysz.

I pomyśleć, że jako nastolatka Małgorzata Rozenek nie przepadała za sprzątaniem. Zobacz: Perfekcyjna Pani Domu była bałaganiarą

Cały wywiad z Małgorzatą Rozenek przeczytasz w najnowszym numerze magazynu "Flesz". Już w sprzedaży.

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11