Paulina Sykut w białej marynarce z dekoltem
EastNews

Paulina Sykut-Jeżyna jako prowadząca "Taniec z Gwiazdami"! Jak się sprawdziła?

Paulina Sykut w białej marynarce z dekoltem
EastNews

Paulina Sykut-Jeżyna zadebiutowała w "Tańcu z Gwiazdami" w roli prowadzącej show Polsatu. Sykut-Jeżyna prowadzi program razem z Krzysztofem Ibiszem. Prezenterka zastąpiła Annę Głogowską, która była gospodarzem poprzednich edycji "Tańca z Gwiazdami". Anna Głogowska była bardzo zaskoczona decyzją Polsatu. Tak w rozmowie z "Twoim Imperium" mówiła w styczniu o decyzji telewizji.

Telewizja rządzi się swoimi prawami, usłyszałam tylko, że czas na zmiany i tyle (…) Nie ukrywam, że na początku było mi bardzo źle. Ale teraz jest już  lepiej (...) To było dziesięć lat mojego życia - powiedziała wówczas Głogowska.

Teraz przyszedł czas na zmiany. Głogowską zastąpiła Paulina Sykut-Jeżyna, która podczas prowadzenia show była bardzo naturalna i zabawna. Potrafiła złapać kontakt z uczestnikami show - na przykład ćwiczyła ramę z Waldemarem Błaszczykiem i Jankiem Klimentem. Zadawała konkretne pytania i nie robiła niczego na siłę.

 

Nic dziwnego, że debiut w "TzG" Pauliny można zaliczyć do udanych - prezenterka ma na swoim koncie duże doświadczenie - znana jest widzom z prowadzenia m.in. "Must Be The Music". Wcześniej na antenie Polsatu była współprowadzącą programów „Się Kręci” i „Się Kręci na Żywo”. 

 

Jak waszym zdaniem, Paulina Sykut-Jeżyna poradziła sobie w roli prowadzącej "Taniec z Gwiazdami"? Kogo wolicie? Paulinę czy Annę Głogowską?

 

Paulina Sykut-Jeżyna zadebiutowała w roli prowadzącej "Taniec z Gwiazdami".

Paulina Sykut w zielonej sukience

Wcześniej show prowadziła Anna Głogowska.

Anna Głogowska na premierze spektaklu "Pozytywni"

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51