Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Paulina Sykut
ONS
TV-Show

Paulina Sykut dostała nową propozycję zawodową? "Trwają rozmowy"

Paulina Sykut dostanie nową pracę? Według nieoficjalnych informacji serwisu Interia.pl, jesienią 2017 roku na antenie Polsatu nie zobaczymy kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jeśli stacja zdecyduje się na kontynuowanie show, to dopiero wiosną 2018 roku. Oznacza to, że prowadzący: Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz przez jakiś czas pozostaną bez pracy. Okazuje się jednak, że pogodynka może liczyć na zupełnie nową propozycję zawodową. Szefostwo Polsatu miało zaproponować gwieździe pracę nad nowym projektem. 

 

Zobacz też: Paulina Sykut... bez niej Taniec z Gwiazdami nie byłby taki sam! Zobaczcie, co założyła na finał!

 

"Taniec z Gwiazdami": Paulina Sykut o zawieszeniu show dowiedziała się ze słuchawki! "Reagowaliśmy na bieżąco"

Paulina Sykut poprowadzi własny program?

 

Paulina Sykut dostanie możliwość poprowadzenia własnego programu telewizyjnego w Polsacie, czytamy w "Gwiazdach". Prezenterka ma zostać gospodynią rozrywkowego talk-show. Na razie stacja, ani sama zainteresowana nie potwierdzili tych doniesień. Nie są również znane szczegóły nowego projektu. 

Na razie wszystko jest jeszcze na etapie rozmów - czytamy w "Gwiazdach".

Paulina Sykut doskonale radziła sobie w roli prowadzącej "Taniec z Gwiazdami", a widzowie ją uwielbiali. Jej nowy program to potencjalny hit. Będziecie oglądać?

 

Polecamy: POJEDYNEK Fit mam! Anna Lewandowska kontra... Paulina Sykut! Która ma lepszą figurę? Głosuj!

 

Paulina Sykut świetnie sprawdzała się w roli prowadzącej "Taniec z Gwiazdami".

Paulina Sykut w Tańcu z Gwiazdami

Czy przed gwiazdą Polsatu teraz nowe wyzwanie zawodowe?

Paulina Sykut
ONS

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paulina Sykut pokazała, jak wraca do formy po ciąży
Instagram
Newsy
Paulina Sykut pokazała jak trenuje po ciąży. Fani zaniepokojeni: "Niech Pani uważa..." ZDJĘCIE
Paulina Sykut w białej marynarce z dekoltem
EastNews
TV-Show
Paulina Sykut-Jeżyna jako prowadząca "Taniec z Gwiazdami"! Jak się sprawdziła?
Lepsza od Ani Głogowskiej?

Paulina Sykut-Jeżyna zadebiutowała w "Tańcu z Gwiazdami" w roli prowadzącej show Polsatu. Sykut-Jeżyna prowadzi program razem z Krzysztofem Ibiszem. Prezenterka zastąpiła Annę Głogowską , która była gospodarzem poprzednich edycji  "Tańca z Gwiazdami" . Anna Głogowska była bardzo zaskoczona decyzją Polsatu. Tak w rozmowie z "Twoim Imperium" mówiła w styczniu o decyzji telewizji. Telewizja rządzi się swoimi prawami, usłyszałam tylko, że czas na zmiany i tyle (…) Nie ukrywam, że na początku było mi bardzo źle. Ale teraz jest już  lepiej (...)  To było dziesięć lat mojego życia - powiedziała wówczas Głogowska. Teraz przyszedł czas na zmiany. Głogowską zastąpiła Paulina Sykut-Jeżyna, która podczas prowadzenia show była bardzo naturalna i zabawna. Potrafiła złapać kontakt z uczestnikami show - na przykład ćwiczyła ramę z Waldemarem Błaszczykiem i Jankiem Klimentem. Zadawała konkretne pytania i nie robiła niczego na siłę.   Nic dziwnego, że debiut w "TzG" Pauliny można zaliczyć do udanych - prezenterka ma na swoim koncie duże doświadczenie - znana jest widzom z prowadzenia m.in. "Must Be The Music". Wcześniej na antenie Polsatu była współprowadzącą programów „Się Kręci” i „Się Kręci na Żywo”.    Jak waszym zdaniem, Paulina Sykut-Jeżyna poradziła sobie w roli prowadzącej "Taniec z Gwiazdami"? Kogo wolicie? Paulinę czy Annę Głogowską?   Paulina Sykut-Jeżyna zadebiutowała w roli prowadzącej "Taniec z Gwiazdami". Wcześniej show prowadziła Anna Głogowska.

Wiemy, kto zastąpi Annę Głogowską w Tańcu z Gwiazdami
ONS
TV-Show
Wiemy, kto zastąpi Annę Głogowską w "Tańcu z Gwiazdami"!

Paulina Sykut nową prowadzącą " Taniec z Gwiazdami "! Jak podaje "Fakt", to właśnie ona zastąpi w tej roli Annę Głogowską, która musiała pożegnać się z show. A to oznacza jedno - Paulina wyrasta na jedną z największych gwiazd Polsatu! Paulina Sykut nową prowadzącą "Taniec z Gwiazdami" Paulina w nadchodzącym sezonie poprowadzi dwa duże programy - "Taniec z Gwiazdami" oraz "Must be the music". Nagrania castingowe do tego drugiego już się jednak zakończyły, a więc Paulinę czeka tylko kilka odcinków na żywo. Z pewnością uda się jej połączyć to z piątkowym prowadzeniem tanecznego show. Paulina jest dobrze zaznajomiona z show - prowadziła przecież kulisy programu z Agnieszką Hyży. Nina Terentiew stwierdziła, że to właśnie Sykut będzie idealną kandydatką na miejsce Anny Głogowskiej. A jak zareagowała sama zainteresowana? Była bardzo zaskoczona tą propozycją, nie ukrywała jednak wzruszenia, że stacja darzy ją takim zaufaniem - mówi znajomy prezenterki w rozmowie z dziennikiem Cieszycie się z takiego wyboru?   W nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" pojawią się m.in. Elżbieta Romanowska, Dorota Chotecka czy Rafał Jonkisz. Zapowiada się więc ciekawe show!   Paulina Sykut nową prowadzącą Taniec z Gwiazdami! Paulina Sykut - jak poradzi sobie w tej roli? Paulina Sykut poprowadzi dwa programy w Polsacie!    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner