Kiedy Patrycja pojawiła się w "Hotelu Paradise 3" wywołała prawdziwe zamieszanie, rozdzielając Basię i Krystiana. Nowa uczestniczka zdecydowanie nie została ciepło przyjęta i kiedy tylko Oli przytrafiła się taka okazja, ta odesłała ją z powrotem do Polski. Dziś fani kontrowersyjnego programu śledzą losy jego uczestników nie tylko na ekranach telewizorów, ale również w mediach społecznościowych, a ich uwadze nie umknął fakt, że Patrycja zdecydowanie nie trzyma się z grupą, która to wybiera się na wspólne wyjazdy, czy ogląda nowe odcinki show. Czyżby konflikt, który zrodził się w rajskim hotelu trwał do dziś, a Patrycja żałowała swojego udziału w programie? Dziewczyna, która wzbudzała tak wiele emocji, w końcu postanowiła wypowiedzieć się na temat pozostałych uczestników.

Reklama

"Hotel Paradise 3": Patrycja gorzko o uczestnikach programu

Która z par jest nadal ze sobą, czyje przyjaźnie przetrwały, a kto postanowił zapomnieć o tym, co działo się na bajecznym Zanzibarze? Widzowie "Hotelu Paradise 3", którzy wciąż oglądają poczynania uczestników w programie, próbują znaleźć odpowiedzi na te i wiele innych pytań, a odkąd tylko cała grupa wróciła do Polski, ci bacznie śledzą ich każdy krok doszukując się nowych sensacji. Na szczęście bohaterowie trzeciej edycji kontrowersyjnego show są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, a ich fani wykorzystują każdą okazję, by dowiedzieć się jak najwięcej. Kiedy Patrycja postanowiła urządzić na swoim Instagramie małe Q&A, czyli zabawę polegającą na pytaniach i odpowiedziach, postanowiła na 100% szczerości, szczególnie, gdy jeden z obserwatorów zapytał ją, dlaczego nie spotyka się z ludźmi z hotelu.

Szczerze mówiąc mam straszny mętlik w głowie, co do pewnych osób z hotelu, wiele spraw też powychodziło w międzyczasie. Nie chcę inwestować swojego wolnego czasu, którego mam niewiele, na sztuczne nabijanie follow, wyświetleń itp. Dla mnie czas zweryfikuje, kto będzie trzymał się nadal, gdy zakończy się emisja - odpowiedziała Patrycja.

Wyznanie uczestniczki "Hotelu Paradise 3" z pewnością zaskoczyło jej fanów. Dziewczyna zarzuciła pozostałym brak szczerości, a z jej odpowiedzi można wywnioskować, że niektóre relacje trwają jedynie dla popularności w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, choć kilka razy widziała się z pozostałymi uczestnikami, to nie oni są jej priorytetem w życiu.

Kilka razy widziałam się z osobami z "Hotelu Paradise", było fajnie, ale ja też mam swoich super przyjaciół, znajomych, których nie chcę pominąć, bo byli ze mną zanim weszłam do "Hotelu Paradise" i są nadal. Dla mnie to jest największa wartość - dodał.

Nie było to jednak jedyne kwestia dotycząca programu, którą postanowili poruszyć jej obserwatorzy. Choć dziś Patrycja ma wielu fanów, kiedy w telewizji były emitowane odcinki z jej udziałem, dziewczyna musiała mierzyć się z wieloma negatywnymi komentarzami. Teraz jeden z internautów zapytał ją wprost, czy nie żałuje udziału w "Hotelu Paradise 3"!

Dla mnie "Hotel Paradise" jest początkiem i zamierzam realizować swoje dalsze fantazje i nie bazować przez kolejne 5 lat, że wzięłam udział w "Hotelu Paradise". Skoro dostałam taką szansę, to nie chciałam żałować tego, że nie spróbowałam, bo byłabym tchórzem - wyznała.

Czyżby Patrycja miała ochotę znacznie bardziej zawojować świat polskiego show-biznesu? Trzeba przyznać, że jako nieliczna z uczestników 3. edycji "Hotelu Paradise" postanowiła nie zawierać nazwy programu w swoim nicku na Instagramie, gdzie już teraz śledzi ją niemal 30 tysięcy osób. Chcielibyście jeszcze zobaczyć ją na ekranach?

Zobacz także

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Basia zostawiła Krystiana dla innego uczestnika? Krystian powiedział całą prawdę! Zdradził za dużo?!

Kiedy Patrycja wkroczyła do "Hotelu Paradise 3" wywołała spore zamieszanie. Widzowie do tej pory pamiętają minę Basi i Krystiana, kiedy zobaczyli nową uczestniczkę w ich sypialni i dowiedzieli się, że zostaną rozdzieleni.

Mat. prasowe

Młoda dziewczyna wzbudziła sporo kontrowersji, a kiedy wszyscy uczestnicy już wrócili do Polski, ta bardzo rzadko pojawiała się w ich gronie. Teraz postanowiła zdradzić, co naprawdę o nich sądzi.

Instagram

Patrycja nie zagościła długo w "Hotelu Paradise 3", jednak nie żałuje swojej decyzji i udziału w programie.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama