Marzena Rogalska
ONS/YouTube

Przebił gwoździem rękę Rogalskiej w PnŚ, a teraz wystąpi w znanym show TVN! Pan Ząbek zrobi karierę?

Marzena Rogalska
ONS/YouTube

Kariera Pana Ząbka, czyli iluzjonisty, który przebił rękę Marzenie Rogalskiej podczas jednego z wydań "Pytania na śniadanie" nabiera rozpędu. Pan Ząbek na swoim Facebooku pochwalił się, że wystąpi w kolejnej edycji programu "Mam talent" w TVN. Dostał od jurorów trzy raz tak, z czego bardzo się cieszy:

W tegorocznym "Mam Talent" nie mogło zabraknąć Pana Ząbka.  Dziękuje publiczności za cudowne przyjęcie, jurorom za mocne nerwy i głośne trzy razy "TAK!". A Wy mój występ będziecie mogli zobaczyć juz jesienią w telewizji. Zapraszam! - napisał na swoim Facebooku.

Oczywiście internauci natychmiast stwierdzili, że będzie gwoździem programu, nawiązując do wypadku z Marzeną Rogalską. 

 

Co ciekawe, Pan Ząbek rzeczywiście korzysta ze swoich "5 minut" w show-biznesie, co zarzucił mu Tomasz Kammel w swoim oświadczeniu pisząc, że iluzjonista całą historię chce wykorzystać na promocję swojej osoby:

Kochany, bardzo wielu ludzi robi i robiło karierę na cudzej krzywdzie. Problem tylko w tym, że jak się człowiek przyjrzy całej sprawie, to życie zawsze wystawia za to bolesny rachunek. I pamiętaj o tym, po prostu pamiętaj. A ja będę pamiętał naszą ostatnią rozmowę telefoniczną, kiedy zadzwoniłem do ciebie, żeby ci powiedzieć: “nie martw się, przeczekaj i nie rób głupot, nie przejmuj się tym hejtem”. A ty mi powiedziałeś wtedy, że wiesz, że masz swoje pięć minut. - stwierdził Kammel.

Będziecie oglądać Mam talent z udziałem Pana Ząbka?

 

Zobacz także: Pan Ząbek wyląduje w sądzie? TVP żąda przeprosin za narażenie na cierpienie Marzeny Rogalskiej​

 

Pan Ząbek w Mam talent!

Pan Ząbek - Iluzjonista z Pytania na śniadanie - w Mam talent

 

Pan Ząbek przebija gwoździem rękę Rogalskiej.

 

Więcej na temat Marzena Rogalska Pan Ząbek
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10