"Love Island. Wyspa miłości"
Instagram

Najnowszy zwiastun "Love Island" zdradził losy Oliwki w programie?! Maciek jej nie odrzucił?

"Love Island. Wyspa miłości"
Instagram

Fani "Love Island. Wyspa miłości" od piątku czekają na najnowszy odcinek swojego ulubionego show. Nie wiadomo bowiem, jak potoczą się losy jednej z najgorętszych par w programie - Maćka i Oliwki. Chłopak stanął ostatnio przed trudnym wyborem. Jednak aby podnieść dramaturgię, Polsat zdecydował się, że dopiero w poniedziałek pokaże, jaką decyzję podjął Maciek.

Niestety, okazuje się, że stacja zaliczyła chyba wpadkę... Czujni internauci oglądając zwiastun najnowszego odcinka "Love Island" wychwycili szczegół, który może zdradzać dalsze losy Oliwii i Maćka. O co chodzi? Zobaczcie poniżej!

Oliwia nie odpadła z "Love Island"?

Maciek i Oliwia to jedna z par, która jako pierwsza zdecydowała się wyznać sobie miłość. Dziewczyna powiedziała ukochanemu, że trudno jej zaangażować się w nowy związek, ponieważ poprzedni mężczyzna bardzo ją zranił. Ostatnio jednak okazało się, że Oliwka nie była do końca szczera ze swoim partnerem. Wyszło bowiem na jaw, że jej przyjaciel z Londynu przez chwilę był również jej chłopakiem. Maciek poczuł się oszukany. Tuż przed eliminacjami wyznał Oliwii, że rozważa zakończenie związku z nią...

Zobacz także: Oliwia z "Love Island" była dziewczyną uczestnika "Big Brothera"?! Fani show nie mają wątpliwości

Gdy na wyspie pojawiła się Karolina Gilon i ogłosiła, że tzw. "parowanie" tym razem odbędzie się wcześniej, na uczestników padł blady strach. Szczególnie Maciek nie wiedział, jak się ma zachować. Chłopak myślał, że ma jeszcze chwilę, aby przedyskutować z Oliwią ich sytuację i podjąć decyzję. Maćkowi w oko wpadła bowiem nowa uczestniczka show, Beata. Okazało się jednak, że nie tylko jemu. Beata spodobała się również Damianowi, który wybrał ją odrzucając przy tym Adę Śledź, której miejsce w programie automatycznie zostało zagrożone. Obok niej stanęła Oliwia i Karina, która weszła do show wraz z Beatą. O tym, która z nich zostanie w programie, zdecyduje wybór Maćka. 

Choć jego decyzję poznamy dopiero w poniedziałek, niektórzy internauci wychwycili ze zwiastuna tego odcinka szczegół, który może zdradzać wszystko. Widać w nim bowiem Oliwię! Czyżby Maciek ostatecznie nie odrzucił jej uczucia i postanowił naprawić ich relację? Przekonamy się o tym już niedługo!

Oliwia poczuła się zagrożona. Czy to możliwe, że Maciek tak łatwo z niej zrezygnuje?

Oliwia Miśkiewicz z "Love Island"
Instagram

Metaliczne kurtki są hitem sezonu! Sprawdź poniższe propozycje:

Kogo powinien wybrać Maciek? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Maciek Love Island. Wyspa miłości

 

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10