Oglądalnośc programów telewizyjnych
ONS
TV-Show

"TzG", "Rolnik szuka żony" czy "Mam Talent"? Poważne zmiany w rankingu oglądalności

Które show przyciąga najwięcej widzów?

Cotygodniowy ranking oglądalności największych programów telewizyjnych budzi wiele emocji wśród wszystkich fanów. Od dwóch tygodni bezkonkurencyjny zostaje "Rolnik szuka żony", który strącił z pozycji lidera "Taniec z Gwiazdami". Bardzo dobrze radził sobie również "Mam talent". Przypomnijmy: "TzG" i "Rolnik szuka żony" hitami weekendu. Bezkonkurencyjny okazał się...

Jak było w ubiegły weekend? Niezagrożone pozostaje nowe reality-show TVP 1 o rolnikach, które przyciąga aż 3,73 mln widzów. Co ciekawe, na drugą pozycję wskoczył "Mam talent" z 3,6 mln widzów. Niewiele mniejszym wynikiem może pochwalić się taneczne show Polsatu - 3,58 mln widzów, co daje mu ostatnie miejsce na podium. Co z innymi programami? "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przyciąga 2,61 mln osób, Must be the Music - 2,54, zaś The Voice of Poland - 2,07 mln.

A wy które z show oglądacie najchętniej?

Zobacz: Kayah nie uratowała "SuperSTARcia". Oglądalność coraz bardziej dramatyczna

Kim jest Marta Manowska z "Rolnik szuka żony?"

Oglądalność "Tańca z Gwiazdami"
ONS
TV-Show
Taniec z Gwiazdami liderem oglądalności. Ma jednak poważną konkurencję
Zagraża mu nowe reality show

Sezon programów rozrywkowych trwa w najlepsze. Stacje telewizyjne walczą o widza na różne sposoby. Na razie bezkonkurencyjny pozostaje " Taniec z Gwiazdami ". Dobrze radzi sobie również " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " oraz " Must be the Music ". Z odcinka na odcinek każde z tych show przyciąga przed ekrany coraz więcej osób. Przypomnijmy:  Taniec z Gwiazdami z coraz większą widownią. Jak wypadły inne programy? W tym tygodniu nie mogło być inaczej. Taneczne show Polsatu obejrzało ponad 3,86 mln widzów. Największym zaskoczeniem jest to, że po piętach depcze mu... "Rolnik szuka żony" w TVP 1, który obejrzało aż 3,63 mln widzów. Dużą widownią, jak zawsze, gromadzi " Mam Talent " z Agnieszką Chylińską - ponad 3,58 mln, " MasterChe f" (ponad 3 mln) oraz " Must Be The Music " - 2,83 mln widzów. Przypominamy, że w ostatni weekend Polsat nie pokazał show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Który program oglądacie najchętniej? Zobacz:  Romantyczny Maślak nie zawiódł Kaczorowskiej. W drugim tańcu zdjął z siebie wszystko  

Oglądalność show telewizyjnych w weekend
ONS
Newsy
"TzG" i "Rolnik szuka żony" hitami weekendu. Bezkonkurencyjny okazał się...
Żaden z programów nie pokonał ważnego wydarzenia

W ubiegłym tygodniu pozycję lidera w wynikach oglądalności zyskało nowe show TVP 1 - " Rolnik szuka żony ", pokonując tym samym do tej pory " Taniec z Gwiazdami ". Wysoką widownią mogą się stale pochwalić również " Mam Talent " oraz " Twoja Twarz Brzmi Znajomo ". Przypomnijmy : Zaskakujące wyniki oglądalności show: "Taniec z Gwiazdami" stracił pozycję lidera A jak było w tym tygodniu? Jeśli chodzi o programy rozrywkowe na 1. miejscu nadal pozostaje "Rolnik szuka żony" z wynikiem ponad 4 mln widzów. Srebro przypada w udziale tanecznemu show Polsatu - 3,7 mln widzów. Mam Talent śledziło aż 3,67 mln widzów, a MaserChefa z udziałem Gordona Ramsey''''''''a - aż 3,05 mln. Bezkonkurencyjny jednak okazał się mecz Polska-Szkoca, który przyciągnął aż... 7,51 mln widzów , co dało słonecznej stacji pozycję lidera. A wy które show oglądaliście najchętniej? Zobacz: Powrót "TTBZ" po dwutygodniowej przerwie. Niezwykłe metamorfozy gwiazd w piątym odcinku Ewa Farna w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami"

Rolnik Szuka żony- jaka oglądalność?
Newsy
„Rolnik szuka żony” zostawił konkurencję w tyle! Znamy wyniki oglądalności największych show!
Który program był najchętniej oglądany?

Pierwszy wrześniowy weekend upłynął pod znakiem największych show telewizyjnych - zarówno znanych już publiczności, ale i tych nowych - m.in. " Apluaz Aplauz ". Zobacz: Za nami pierwszy odcinek "Aplauz, Aplauz"! Jak wypadła Agnieszka Szulim? Nowe show w telewizji: Rolnik szuka żony, Aplauz Aplauz, Mam talent -  oglądalność pierwszych odcinków Znamy wyniki oglądalności wszystkich tych programów.  Okazuje się, że bezkonkurencyjny wciąż pozostaje... " Rolnik szuka żony ", który obejrzało ponad 4,71 mln widzów. Na drugiej pozycji uplasował się „ Mam talent ” z 2,76 mln oglądalności. Wspomniany wcześniej „Apluaz Apluaz” z Agnieszką Szulim obejrzało zaś 2,49 mln widzów.   Wciąż bezkonkurencyjne są seriale - „M jak miłość” - 5,87 mln widzów, "Na dobre i na złe” - 4,43 mln , „Ojciec Mateusz” - 4,17 mln.   Jednak największym hitem weekendu okazał się mecz Niemcy-Polska - z ponad 7,5 mln oglądalnością!   A Wy co oglądaliście najchętniej?   Zobacz także: Dorota Wróblewska w szoku po pierwszym odcinku "Kto poślubi mojego syna?". Tak ostro jeszcze nie było.    

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner