Edyta Górniak w finale 6. edycji The Voice of Poland stoi i klaszcze brawo
East News
TV-Show

Wiemy, kto zastąpi Edytę Górniak w jury The Voice of Poland!

Wiemy, kto zastąpi Edytę Górniak w jury The Voice of Poland!

Natalia Kukulska zastąpi Edytę Górniak w The Voice of Poland?! Według informacji Super Expressu to właśnie Kukulska przyjęła propozycję producentów muzycznego talent-show w TVP2. Według doniesień tabloidu piosenkarka, która zadebiutuje na fotelu jurorskim dostanie 10 tysięcy złotych za jeden odcinek. To znacznie mniejsza suma niż ta, na którą we wcześniejszych edycjach mogła liczyć Edyta Górniak. Diva za jeden sezon zgarniała nawet 360 tys. złotych.

Dziesięć tysięcy złotych za odcinek to i tak bardzo dużo. Kukulska może zarobić 120 tys. zł. To ładny zastrzyk gotówki - zdradza informator SE.

Czy doniesienia tabloidu o udziale Natalii Kukulskiej w The Voice of Poland okażą się prawdziwe z pewnością dowiemy się już wkrótce. Prasa bowiem już kilka dni temu rozpisywała się, że Edytę Górniak zastąpi Justyna Steczkowska. Piosenkarka zdementowała wówczas plotki prasowe w ostrym oświadczeniu na Facebooku.

 

A Wy chcielibyście zobaczyć Natalię Kukulską na fotelu jurorskim w The Voice of Poland?

 

Zobacz także: Edyta Górniak rezygnuje z udziału w "The Voice of Poland"! Znamy jej plany na przyszłość

 

Natalia Kukulska wystąpi w The Voice of Poland?

Piosenkarka zastąpi Edytę Górniak, która zrezygnowała z udziału w show TVP2? Okaże się już wkrótce!

Edyta Górniak na Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie
East News
Newsy
Zachwycająca Edyta Górniak na Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie ZDJĘCIA
Zachwycająca Edyta Górniak na Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie ZDJĘCIA
Tomson i Baron w The Voice
ONS
Newsy
Tomson i Baron wracają do The Voice of Poland. Wiemy, kto do nich dołączy!
Tomson i Baron wracają do The Voice of Poland. Wiemy, kto do nich dołączy!

Tomson i Baron będą jurorami w kolejnej edycji "The Voice of Poland" ! Według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl oprócz muzyków z zespołu Afromental w programie zobaczymy również Andrzeja Piasecznego! Potwierdzają się również nasze ostatnie doniesienia, że władze TVP chcą, aby na fotelu jurorskim zasiadła Natalia Kukulska, która zastąpiłaby Edytę Górniak. Diva zaledwie kilka dni temu poinformowała na Facebooku, że nie pojawi się w 7. edycji show.   W "The Voice of Poland" z pewnością nie zobaczymy również Justyny Steczkowskiej. Kto więc zostanie czwartym jurorem w programie? Tego wciąż nie wiadomo. Wirtualnemedia.pl donoszą, że producenci zastanawiali się nawet nad wprowadzeniem trzech kobiet w składzie jurorskim. Taki zestaw nie występował dotychczas w żadnej z realizowanych na świecie wersji formatu „The Voice”- informuje portal. Zwyciężyła opcja z chłopakami z Afromental i Piaskiem. Wciąż nie wiadomo za to, kto poprowadzi talent show TVP2. Przypominamy, że w ostatniej, 6. edycji "The Voice of Poland" gospodarzami byli Halina Mlynkova, Tomasz Kammel oraz Maciej Musiał.   Kolejną - 7. już odsłonę "The Voice of Poland" będziemy mogli oglądać jesienią. Cieszycie się, że w programie pojawią się Andrzej Piaseczny oraz Tomson i Baron ?   Zobacz także: Justyna Steczkowska pozwie tabloid? Ostre oświadczenie w sprawie udziału w The Voice of Poland   Andrzej Piaseczny będzie jurorem w The Voice of Poland. Jurorami zostaną również Tomson i Baron.

Justyna Steczkowska w czerwonym płaszczu
TV-Show
Justyna Steczkowska chce wrócić do "The Voice of Poland"?! Diwa zdecydowanie zaprzecza [aktualizacja]
Jeśli nie Steczkowska, to kto? Wiemy!

Justyna Steczkowska chce wrócić do "The Voice of Poland"? Taka informacja pojawiła się w "Fakcie". Gwiazda wyraziła ponoć chęć powrotu po rezygnacji innej diwy, Edyty Górniak, która odeszła ze względu na chęć rozwijania innych projektów.  Sama Justyna Steczkowska zdecydowanie zaprzecza temu w oświadczeniu na Facebooku.   Co napisał "Fakt"? Tabloid donosi, że  Justyna Steczkowska ma być tak zdeterminowana, że zaproponowała nawet znacznie niższą stawkę niż jej poprzedniczka. Edyta Górniak za jeden odcinek miała inkasować 30 tysięcy złotych, Steczkowska ma się zadowolić jedynie 10 tysiącami.   Justyna Steczkowska zamiast Edyty Górniak w "The Voice of Poland"? Diva zaprzecza tym informacjom: Już dwa miesiące temu zostałam poproszona o wzięcie udziału w The Voice of Poland i, pomimo wielkiej sympatii do programu, odmówiłam wzięcia w nim udziału. Po pierwsze dlatego, że program kolidował z moimi wakacjami rodzinnymi, a po drugie - całą jesień jestem aż w 3 trasach koncertowych - pisze na swoim  profilu facebookowym. Sami producenci show w najnowszej edycji chętnie zobaczyliby ponoć  Natalię Kukulską.   Przypomijmy, że Justyna Steczkowska była trenerką w "The Voice of Poland" przez trzy edycje programu, po czym zrezygnowała z udziału w show.  Do tej pory w roli trenerek zasiadały już takie gwiazdy, jak: Kayah, Maria Sadowska, Patrycja Markowska czy Ania Dąbrowska.  Czy teraz przyszła pora na Natalię Kukulską? A Wy k ogo chętniej oglądalibyście w tej roli? Dajcie znać, głosując w naszej sondzie.   Zobacz też: Edyta Górniak skomentowała zwycięstwo Jamali na Eurowizji. Co napisała?   Justyna Steczkowska znów zostanie trenerką w "The Voice of Poland"?   A może miejsce po Edycie Górniak zajmie Natalia Kukulska?

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner