Mieszkanie, jakie pani Wioleta dostała od miasta, było w okropnym stanie! Jak jest teraz? ZDJĘCIA


We wczorajszym odcinku „Naszego nowego domu” byliśmy świadkami wzruszającej historii życia pani Wiolety z Węgorzewa, która po śmierci siostry stała się rodziną zastępczą dla jej dwóch córek. Po rozwodzie od kilku lat ze swoimi dwiema córkami mieszkała w małym, wynajętym mieszkaniu często ledwie wiążąc koniec z końcem.
Pięcioosobowej już rodzinie z pomocą przyszła gmina, przekazując zrujnowane mieszkanie. Na jego remont pani Wioleta nie miała środków, dlatego pojawienie się Kasi Dowbor i ekipy programu „Nasz nowy dom” było dla nich prawdziwym darem z nieba.
Zobaczcie jak w niespełna pięć dni specjalistom od kompleksowych remontów pod okiem architekt Martyny Kupczyk, udało się przemienić trzy pokojowe mieszkanie w fatalnym stanie, w przytulny i ciepły dom dla pięciu dzielnych kobiet!
Zdjęcia znajdziecie w galerii!

Pięcioosobowej już rodzinie z pomocą przyszła gmina, przekazując zrujnowane mieszkanie.

Na jego remont pani Wioleta nie miała środków.

Dlatego pojawienie się Kasi Dowbor i ekipy programu „Nasz nowy dom” było dla nich prawdziwym darem z nieba.

Mieszkanie było kompletną ruderą.

A jak wygląda po remoncie?

Teraz pani Wioleta z rodziną może godnie żyć!

Zobaczcie, jak teraz mieszkają!





Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.