MOnika i Paweł Love Island
Instagram

Monika i Paweł z "Love Island" pokazali gorące zdjęcia! Ależ oni mają ciała!

MOnika i Paweł Love Island
Instagram

Monika i Paweł to para, która odpadła z "Love Island" tuż przed finałem. Zdecydowali o tym pozostali uczestnicy show Polsatu. Dlaczego? Według nich uczucie Pawła i Moniki nie miało bowiem szans na przetrwanie.

Okazuje się jednak, że ich związek nadal kwitnie. Monika i Paweł chętnie chwalą się tym faktem na Instagramie. Ostatnio uczestnicy "Love Island" opublikowali tam zdjęcia z niedawnej sesji, w której wzięli udział. Uwaga! Są naprawdę gorące!

Paweł i Monika z "Love Island" na seksownych zdjęciach

Monika i Paweł nie utrzymują raczej kontaktu z pozostałymi uczestnikami show. Wciąż mają żal do kolegów o to, że musieli rozstać się z programem tuż przed finałem. Monika i Paweł wolą raczej skupić się na sobie i swoich karierach. Dziewczyna dostaje coraz więcej zleceń na makijaże. Przypomnijmy, że malowała już takie sławy, jak choćby Marina.

Zobacz także: Nie uwierzysz, z kim pracuje Monika z "Love Island"! To jedna z największych polskich gwiazd

Oboje chętnie biorą także udział w sesjach zdjęciowych. Podczas ostatniej z nich zaprezentowali swoje idealnie wyrzeźbione ciała. Musimy przyznać, że trudno oderwać od nich wzrok!

Zgadzacie się z nami?

Uważacie, że do siebie pasują? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

some people will never like you, because your spirit irritaes their demons.// niektórzy ludzie nigdy Cię nie polubią, ponieważ Twoja dusza drażni ich demony _____________________________________ Moje wartości od lat się nie zmieniają, pomimo świata i ludzi, którzy mnie otaczają - rozumiem ich, ale nie toleruję tej gry. Gry kłamstw, udawania, ignorancji i braku szacunku do drugiej osoby. Pamiętajcie orzeszki i dziadki do orzechów ... ☺️ Marne jest życie ludzi, którzy kłamstwo wyżej stawiają od prawdy. 💔 @calvinklein #young #free #spirit #love #fact #true #onlygoodvibes #stophejt #couple #calm #body #ck #photooftheday #mood #weekend #calvinklein #enjoy

Post udostępniony przez Monika Kozakiewicz (@moniakej)

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49