Agata Młynarska będzie coraz rzadziej prowadzić "Świat się kręci" w TVP?
ONS

Pozycja Agaty Młynarskiej w "Świat się kręci" zagrożona? Dziennikarka zamieściła niepokojący wpis na Facebooku!

Agata Młynarska będzie coraz rzadziej prowadzić "Świat się kręci" w TVP?
ONS

Pozycja Agaty Młynarskiej w programie "Świat się kręci" jest zagrożona? W sieci pojawił się niepokojący wpis dziennikarki, która zdradziła, że do końca miesiąca w programie pojawi się zaledwie trzy razy. Czyżby władze TVP ograniczyły jej występy na wizji? Co Agata Młynarska napisała na Facebooku?

Jeśli macie ochotę na oglądanie programu "Świat się kręci" z udziałem mojej skromnej osoby jako jego gospodyni i współautorki, to w tym miesiącu zapraszam jeszcze jutro - 13-go (mam nadzieję, że nie będzie pechowo), 20-go i 28-go. W pozostałe dni Świat kręci się beze mnie, jak zawsze o 18.30 w TVP1. Do zobczenia...- napisała dziennikarka (pisownia oryginalna).

Fani nie kryją oburzenia faktem, że dziennikarka tak rzadko będzie pojawiać się w programie. Internauci zapewniają, że będą oglądać "Świat się kręci" tylko w dni, kiedy będzie prowadzić go Agata Młynarska.

Włączam ,,Świat się kręci''-szok-pani Agato,bez pani to nie to...

 

Nie oglądam w inne dni kiedy nie ma P. Agaty Młynarskiej !!!!! ....Poproszę o więcej Pani Agaty w roli Gospodyni programu! "Świat się kręci" .... Po prostu, nie da się słuchać Popek !

O tym, że dni Agaty Młynarskiej w TVP są policzone plotkowano od dawna. Media zastanawiały się, czy Anna Popek, która została nową współprowadzącą show, nie wygryzie Młynarskiej z programu TVP. Ostatnio okazało się jednak, że Telewizja Publiczna ma podpisaną umowę z dziennikarką do końca czerwca. Jeżeli Jacek Kurski zdecydowałby się teraz zerwać umowę to stacja musiałaby wypłacić Agacie Młynarskiej wysokie odszkodowanie. Dodatkowo w momencie jej zwolnienia, program "Świat się kręci" musiałby zniknąć z anteny. Żałujecie, że Agata Młynarska będzie coraz rzadziej pojawiać się w programie? Czyżby dziennikarce zaszkodziły jej wpisy krytykujące plany polityków PiS o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej?

 

Zobacz także: Anna Popek zadebiutowała w "Świat się kręci" i od razu zaskoczyła wyznaniem: " Mam słabość do trójkątów"

 

Agata Młynarska zamieściła wpis na Facebooku.

Pozycja Agaty Młynarskiej w TVP jest zagrożona?

Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27