Milionerzy: Hubert Urbański w studiu

"Milionerzy": Szyjki rakowe to mięso raka. Z której jego części? Pytanie za pół miliona!

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu

"Szyjki rakowe to mięso raka. Z której jego części?" to pytanie pojawiło się w 229. odcinku, 5 sezonu programu "Milionerzy". Sprawdźcie, czy uczestniczka wskazała dobrą odpowiedź i wygrała 500 000 złotych. Jesteście ciekawi, jakie pytanie mogło się pojawić pod największą wygraną? Poniżej znajdziecie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów".

Szyjki rakowe to mięso raka. Z której jego części? - pytanie za 500 000 złotych

"Szyjki rakowe to mięso raka. Z której jego części?" to było najbardziej emocjonujące pytanie tego odcinka. Anna Szostak była już o krok od pytania z milion. Postanowiła wykorzystać oba koła ratunkowe. Zarówno jej przyjaciel, jak i publiczność obstawiali odpowiedź D. Po rozłożeniu pytania na czynniki pierwsze uczestniczka również stwierdziła, że ta właśnie odpowiedź ma największy sens. Ostatecznie jednak... nie zdecydowała się odpowiedzieć i zakończyła grę, wychodząc ze studia ze sporą sumą 250 000 złotych. A szkoda, miała duże szanse na milion!

A: z głowy

B: ze szczypiec

C: z tylnych odnóży

D: z odwłoka

Czego nawet w części nie zastąpi glebogryzarka? - pytanie za 10 000 złotych

Następną uczestniczką była Agnieszka Czarnek. Jej gra byłą całkiem sprawna i do piątego pytania wykorzystała tylko jedno koło ratunkowe. Problem pojawił się w pytaniu "Czego nawet w części nie zastąpi glebogryzarka?" za 10 00 złotych. Agnieszka bardzo szybko odpowiedziała na pytanie, a odpowiedź okazała się niestety błędna. Jej wygrana to jedynie gwarantowany 1000 złotych.

A: sochy

B: pługa

C: młocarni

D: brony

Zobacz także: Najbardziej podchwytliwe pytania z "Milionerów"! Sprawdź, czy wygrałbyś milion!

Czy znaliście wszystkie odpowiedzi z 229. odcinka programu "Milionerzy", emitowanego 20 lutego 2020 roku? Znalibyście odpowiedź na pytanie "Szyjki rakowe to mięso raka. Z której jego części?"? Gdyby Anna zdecydowała się odpowiedzieć na to pytanie, być może udałoby się jej wygrać tytułowy milion. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy następny odcinek będzie równie ekscytujący!

Odcinki 5 sezonu programu "Milionerzy" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 w stacji telewizyjnej TVN.

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu

Więcej na temat milionerzy Milionerzy
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17