Milionerzy: Hubert Urbański w studiu

"Milionerzy": Jeśli moher, to? Pytanie za 125 000 złotych!

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu

"Jeśli moher, to?" - takie pytanie padło w 222. odcinku, 4 sezonu programu "Milionerzy". Sprawiło ono duże kłopoty uczestniczce. Czy udało się jej się prawidłowo odpowiedzieć i wygrać 125 000 złotych? Poniżej znajdziecie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów".

"Entliczek, pentliczek, czerwony stoliczek...". Dokąd i po co wybrał się robaczek z wiersza Brzechwy?

222. odcinek programu "Milionerzy" rozpoczął się kontynuacją gry Karolina Kwaśniewskiej-Grela. Gra szła bardzo dobrze, pierwszy problem pojawił się przy pytaniu za 5000 złotych. Uczestniczka postanowiła poradzić się publiczności i bardzo dobrze, gdyż obstawiała nieprawidłową odpowiedź. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na pytanie "Entliczek, pentliczek, czerwony stoliczek...". Dokąd i po co wybrał się robaczek z wiersza Brzechwy?".

A: do pubu po piwa łyczek

B: na Hel po słońca promyczek

C: do kuchni po imbryczek

D: do baru po befsztyczek

Gdzie jest Olimp, masyw górski, który według starożytnych wierzeń zamieszkiwali bogowie? - pytanie za 75 000 złotych

Następne wątpliwości pojawiły się w pytaniu za bardzo dużą sumę 75 000 złotych. Tutaj również niezbędne było koło ratunkowe. Karolina bardzo długo zastanawiała się nad pytanie i początkowo obstawiała odpowiedź A. Jednak odpowiedź ta została wyeliminowana w kole ratunkowym 50:50. Prawidłową odpowiedzią na pytanie "Gdzie jest Olimp, masyw górski, który według starożytnych wierzeń zamieszkiwali bogowie? była odpowiedź C.

A: na Peloponezie

B: na Cyprze

C: w północnej Grecji

D: na Krecie

Zobacz także: Najbardziej podchwytliwe pytania z "Milionerów"! Sprawdź, czy wygrałbyś milion!

Jeśli moher, to... - pytanie za 125 000 złotych

Największym wyzwaniem dla uczestniczki okazało się pytanie za 125 000 złotych "Jeśli moher, to..". Postanowiła ona zaryzykować i strzelić. Obstawiała dwie odpowiedzi A i D, ostatecznie postawiła na tą pierwszą. Niestety, okazała się, że to odpowiedź D była poprawna, a Karolina wyszła ze studia z 40 000 złotych.

A: z owcy

B: z kota

C: z królika

D: z kozy

Czy znaliście wszystkie odpowiedzi z 222. odcinka programu "Milionerzy", emitowanego 12 lutego 2020 roku? Czy pytanie z dzisiejszego odcinka za 125 000 złotych "Jeśli moher, to?" było trudne?

Odcinki 4 sezonu programu "Milionerzy" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 w stacji telewizyjnej TVN.

Milionerzy, odcinek 222, sezon 4

 

Więcej na temat milionerzy Milionerzy
Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47