Hubert Urbański, Milionerzy
East News
TV-Show

"Milionerzy": Obłuda jest hołdem, jaki występek składa?

Zobacz, czy znasz odpowiedzi na pytania z 211. odcinka "Milionerów"!

Już pierwsze pytanie eliminacyjne w 211. odcinku "Milionerów" było dla uczestników nie lada wyzwaniem. Ten odcinek był naprawdę emocjonujący, choć nie zawsze wszystko szło zgodnie z planem. Trzeba przyznać, że niektóre pytania był naprawdę podchwytliwe. Czy któremuś z uczestników udało się wygrać milion?

"Milionerzy": Filip Chajzer komentuje zwycięstwo Pani Marii! Czy sam znał odpowiedź na pytanie o milion?

"Milionerzy", odcinek 211, sezon 4 - najciekawsze pytania i odpowiedzi

Na pierwsze pytanie eliminacyjne udało się odpowiedzieć tylko dwóm osobom, szybszy był jednak Artur Wójcik. Trzeba przyznać, że pytanie to nie należało do najłatwiejszych i było bardzo podchwytliwe. 

Uszereguj wyrazy według znaczeń: donosiciel, Słowikowie mieli na akacji, styczność albo związek, przewód.

A: gniazdko

B: kontakt

C: kabel

D:  przewód

Poprawna kolejność to: C, A, B, D.

Artur, który na co dzień pracuje jako kierowca autobusów, jest również początkującym pilotem. Nie tylko pytanie eliminacyjne nie było na pierwszy rzut oka oczywiste. Uczestnik trafił na dość nietypowe i zabawne pytanie za gwarantowany tysiąc. Chodziło o wskazanie rośliny, która w nazwie podaje swoją lokalizację. Oczywiście żartobliwie. 

A: tuja

B: jabłoń

C: jałowiec

D: tuberoza

Pytanie za 5 tysięcy brzmiało: 

Ile piast ma klasyczny rower?

A - tyle, ile szprych
B - zawsze jedną
C - tyle, ile kół
D - zero

Prawidłowa odpowiedź: C

Niestety, Artur Wójcik poległ na pytaniu dotyczącym polityki. Choć początkowo chciał skorzystać z koła ratunkowego, to ostatecznie sam podjął decyzję. Może pierwsza myśl uchroniłaby go przed zakończeniem gry?

Rządy braci Fidela i Raula Castrów przetrwały wielu amerykańskich prezydentów. Którego nie?

A: Ronalda Regana

B: George'a W. Busha

C: Donalda Trumpa

D: Baracka Obamy

Drugim uczestnikiem dzisiejszego 211. odcinka był Tomasz Mirowski, nauczyciel W-F w jednym z łódzkich liceów. O dziwo pierwsze pytanie dotyczyło właśnie sportu, a odpowiedź zajęła Tomaszowi kilka sekund. Zdecydowanie trudniejsze okazało się trzecie pytanie. Jednak udało się odpowiedzieć na nie poprawnie z pomocą koła ratunkowego 50:50.

Obłuda jest hołdem, jaki występek składa?

A: hipokryzji

B: grze pozorów

C: wszeteczeństwu

D: cnocie

Tomasz zakończył program na piątym pytaniu, wygrywając 10 000 zł. Lecz nie było to jego ostatnie słowo. Czy w następnym odcinku sięgnie po milion? 

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu

 

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
"Milionerzy": Czego młode pędy przypominają pastorały? Pytanie za 75 000 złotych
Najtrudniejsze pytania i odpowiedzi z 223. odcinka programu "Milionerzy"? Poznaj odpowiedź na pytanie za 75 000 złotych "Czego młode pędy przypominają pastorały i tak są nazwane?".

"Czego młode pędy przypominają pastorały i tak są nazwane?" to pytanie z 223. odcinku, 4 sezonu programu "Milionerzy".  Czy uczestniczce udało się prawidłowo odpowiedzieć i wygrać 75 000 złotych? Poniżej znajdziecie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów". Standardowo wyposażony mężczyzna ma dwa nasieniowody. A ile ma moczowodów? 223. odcinek, 4 sezonu programu "Milionerzy" rozpoczął się od kontynuacji gry Jakuba Kubasika z Sosnowa. Problem pojawił się na pytaniu za 10 000 złotych, uczestnik postanowił skorzystać z koła ratunkowego - telefon do przyjaciela. Pytan ie "Standardowo wyposażony mężczyzna ma dwa nasieniowody. A ile ma moczowodów?" nie wydawało się trudne. Niestety, odpowiedź, którą obstawili, okazała się błędna. Jakub wygrał więc jedynie gwarantowany 1000 złotych. A: ani jednego B: jeden C: dwa D: trzy Melchior to? - pytanie za 20 000 złotych Gra następnej uczestniki Judyty Perczak była fenomenalna. Jako jedyna odpowiedziała poprawnie na pytanie eliminacyjne i nie wahała się praktycznie w żadnej odpowiedzi. Małe wahanie pojawiło się przy pytaniu za 20 tysięcy złotych "Melchior to:".  Początkowo obstawiała ona błędną odpowiedź D, lecz z pomocą siostry udało jej wybrać dobrą odpowiedź.  A: celtyckie imię B: stop metali C: związek chloru z mendelewem  D: pseudonim pisarza Wańkowicza Czego młode pędy przypominają pastorały i tak są nazwane? - pytanie za 75 tysięcy złotych Pytanie za 75 tysięcy złotych również nie sprawiło uczestniczce problemu. W pytaniu "Czego młode pędy przypominają pastorały i tak są nazwane?" obstawiła odpowiedź D, która okazała się poprawna. W tym momencie...

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
"Milionerzy": Który to czasownik? Pytanie za 75 000 złotych!
Czy znasz odpowiedzi na pytania z 221. odcinka programu "Milionerzy". Poznaj odpowiedź na pytanie za 75 000 złotych "Który to czasownik?".

"Który to czasownik" - choć pytanie to wydaje się pozornie proste, okazało się największym wyzwaniem dla uczestnika 221. odcinka programu "Milionerzy". Czy udało mu się na nie prawidłowo odpowiedzieć? Sprawdźcie, czy Adamowi udało się wygrać 75 000 złotych oraz czy Wy znalibyście odpowiedź na to pytanie. Najcięższa jest szklanka? - pytanie za 1000 złotych Pierwszym uczestnikiem tego odcinka był Adam Urbanik. Pytanie za gwarantowane 1000 złotych było dla niego dużym zaskoczeniem. Musiał się nad nim zastanowić, tak by nie popełnić błędu już na początku gry. Po krótkiej analizie postanowił postawić na odpowiedź D, która okazała się być oczywiście tą poprawną. A: bułki tartej B: cukru pudru C: maku D: miodu Które litery tworzą znak zwany też Kotwicą Walczącą? - pytanie za 20 000 złotych W tym pytaniu uczestnik obstawiał dwie odpowiedzi - A i C. Postanowił skorzystać z koła ratunkowego - telefonu do przyjaciela. Zaryzykował i podał mu jedynie dwie odpowiedzi. Na szczęście bez problemu dostał prawidłową podpowiedź, dzięki której wygrał 20 000 złotych. A: W i P jak Wojna i Pokój B: W i Z jak Walka Zbrojna C: P i W jak Polska Walcząca D: P i W jak Powstanie Warszawskie Zobacz także: Padł milion w "Milionerach" - jakie było pytanie? Który to czasownik? - pytanie za 75 000 złotych Pytanie za 75 000 złotych brzmiące "Który to czasownik" wydaje się z pozoru całkiem łatwe. Uczestnik odpowiedział na nie w kilka sekund. Odpowiedź okazała się jednak... nieprawidłowa. Trzeba przyznać, że pytanie było odrobinę podchwytliwe. Przy dłuższym zastanowieniu zakończenie mogło być inne. A: śmiecie B: śmiecenie C: śmietnisko D: śmieciuszka Drugiej uczestniczce tego...

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
"Milionerzy": Czym wzgardzi jarosz?
Najtrudniejsze pytania i odpowiedzi z 225. odcinka programu "Milionerzy". Poznaj odpowiedź na pytanie "Czym wzgardzi jarosz?".

"Czym wzgardzi jarosz?" to pytanie pojawiło się w 225. odcinku, 4 sezonu programu "Milionerzy".  Czy uczestnikowi, który był na diecie wegetariańskiej, udało się na nie poprawnie odpowiedzieć? Poniżej znajdziecie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów". Czym wzgardzi jarosz? Pierwszym uczestnikiem 225. odcinka "Milionerów" był Michał Babicz. Jego gra nie trwała zbyt długo. Już w pierwszych pytaniach pojawiły się małe problemy. Gra zakończyła się przy pytaniu za 5000 złotych "Czym wzgardzi jarosz?".  Uczestnik sam przyznał, że przez jakiś czas był wegetarianinem, czyli jaroszem. Niestety nie pomogło mu to w prawidłowej odpowiedzi na pytanie. Poniżej prawidłowa odpowiedź, pularda to kura kapłoniona specjalnie hodowana na mięso. A: pulardą B: bundzem C: mizerią D: tofu Jaki deseń króluje na koszulkach weneckich gondolierów? W tym pytaniu kolejny uczestnik Łukasz Michoński poprosił o pomoc publiczność. Przyznał, iż nie ma pojęcia jaka jest prawidłowa odpowiedź na to pytanie. Na szczęście publiczność jednoznacznie postawiła na odpowiedź A, dzięki czemu Łukasz prawidłowo odpowiedział na pytanie "Jaki deseń króluje na koszulkach weneckich gondolierów?" . A: pasy B: krata C: łączka D: grochy Rosjanie wysłali w kosmos psa Biełkę, a Francuzi? - pytanie za 40 000 złotych W tym pytaniu za 40 000 złotych "Rosjanie wysłali w kosmos psa Biełkę, a Francuzi?" uczestnik skorzystał z koła ratunkowego telefon do przyjaciela. Niestety on również nie znał prawidłowej odpowiedzi. Ostatecznie Łukasz postanowił zrezygnować z dalszej gry i wyszedł ze studia z 20 000 złotych. Jego decyzja była świetna, gdyż wstępnie obstawiał złą...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner