Dominik Komorek w Milionerach
TVN
TV-Show

Dominik wygrał pół miliona złotych w "Milionerach", ale... nie dostanie go! Dlaczego?!

Oto odpowiedź!

 

Widzowie z wypiekami na twarzy obserwowali grę Dominika Komorka w "Milionerach". Urzędnik z Warszawy w pięknym stylu dotarł do pytania za milion. Co ciekawe, udało mu się zachować aż dwa koła ratunkowe: telefon do przyjaciela oraz pytanie do publiczności. Choć skorzystał z obu z nich, nie zdecydował się zaznaczyć żadnej z odpowiedzi. Szkoda, bo okazało się, że od początku typował dobrze. Dominik zabrał ze sobą do domu czek na pół miliona złotych. Jednak, czy aby na pewno tyle dostanie? Okazuje się, że do jego kieszeni trafi nieco mniejsza kwota! 

 

Zobacz: W "Milionerach" padło pytanie za milion! Dominik z Warszawy znał odpowiedź, ale jej nie zaznaczył!

 

"Milionerzy": Filip Chajzer komentuje zwycięstwo Pani Marii! Czy sam znał odpowiedź na pytanie o milion?

Ile podatku zapłaci Dominik z "Milionerów"?

 

Niestety, Dominik Komorek nie będzie mógł cieszyć się okrągłą sumą 500 000 zł. Wszystko przez obowiązujący podatek zryczałtowany w wysokości 10% wartości nagrody. Początkowo opłaca go organizator teleturnieju we właściwym dla siebie urzędzie skarbowym. Później kwota ta jest odliczana od wygranej zawodnika. Łatwo obliczyć, że Dominik Komorek otrzyma nie pół miliona, ale 450 000 zł. 

 

Widzieliście jego grę? My nadal jesteśmy pod wrażeniem!

 

POLECAMY: Padł milion w "Milionerach"! Jakie było pytanie?

 

Kilka miesięcy wcześniej okrągły milion wygrała Maria Romanek

Maria Romanek, Hubert Urbański
Materiały prasowe

 

Dominik z Warszawy wygrał pół miliona

Dominik Komorek wygrał pół miliona w Milionerach
TVN

Kuba Wojewódzki podstawiony w Milionerach?
TV-Show
"Milionerzy": Kuba Wojewódzki jako przyjaciel był podstawiony? Widzowie nie mają wątpliwości!
"Milionerzy": Kuba Wojewódzki jako przyjaciel był podstawiony? Widzowie nie mają wątpliwości!

Oglądaliście?

Milionerzy
TV-Show
W "Milionerach" padło pytanie za milion! Dominik z Warszawy znał odpowiedź, ale jej nie zaznaczył!
Dlaczego?

  W ostatnim odcinku "Milionerów" wystąpił Dominik Komorek z Warszawy. Miał szansę odpowiedzieć na pytanie warte milion złotych! I znał na nie odpowiedź. Jednak wybrał inne rozwiązanie! Pan Dominik, po poprzednim odcinku miał już gwarantowane 40 tys. zł i pięć pytań do miliona. A do tego wszystkie koła ratunkowe. Przez kolejne trudne zagadnienia szedł jak burza! Zawahał się ba chwilę przy pytaniu o papabile, za 125 tys. poprosił o pół na pół. Ale bardzo mu nie pomogło - obstawiał te same dwie odpowiedzi, które wyszły po użyciu koła ratunkowego. Jak się okazało, wybrał jednak dobrze, papabile to bowiem potencjalni następcy papieża. Za to przez pytanie za 250 tys. przeszedł błyskawicznie. Pan Dominik wiedział, że Florydę Ameryka odkupiła od Hiszpanów. Pytanie za pół miliona dotyczyło stroju "black tie". Tu również nie miał wątpliwości, że taki strój nosi „sędzia ringowy” i wygrał. I w końcu padło…   Pytanie za milion w „Milionerach” Dominik Komorek, urzędnik państwowy z Warszawy stanął przed szansą wygrania miliona złotych. I zostały mu dwa koła ratunkowe! Jak brzmiało pytanie za milion?   Który instrument stroi muzyk? a. tamburyn b. kocioł c. okarynę d. czynele   Choć od razu powiedział, że najbliżej mu do odpowiedzi b. poprosił o pomoc publiczność. Również ona wskazała na "kocioł". I choć nadal uważał, że to dobra odpowiedź, postanowił zadzwonić do przyjaciela - a konkretnie swojego Taty, Tadeusza. On też obstawiał "kocioł".   Tym razem jednak Dominik był nie tak zdecydowany jak poprzednio. W międzyczasie Hubert Urbański wypisał nawet czek. Ale pan Dominik wywiesił "białą flagę" i nie chciał ryzykować. Postanowił zatrzymać pół miliona. Będę musiał się zadowolić połową miliona złotych - stwierdził i...

Hubert Urbański z czekiem na milion
Mat. promocyjne
Newsy
Dziś padnie milion w "Milionerach"?! Katarzyna Kant-Wysocka wygra?
Dziś padnie milion w "Milionerach"?! Katarzyna Kant-Wysocka wygra?

Czy trzeci raz w historii programu " Milionerzy " padnie milion? Nowa edycja teleturnieju, który prowadzi Hubert Urbański niedawno się zaczęła, a już wzbudza wiele emocje. Niedawno padło pytanie za milion, ale uczestnik show Maksymilian Bilewicz nie zdecydował się udzielić na nie odpowiedzi i odszedł z programu z czekiem na pół miliona złotych. Wiele wskazuje na to, że dziś ( 14 marca) znów usłyszymy pytanie za milion złotych! Czy padnie główna wygrana? Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska wygra milion złotych w Milionerach? "Padł milion w "Milionerach"? Może..." - odpowiedział tajemniczo Hubert Urbański w zapowiedzi dzisiejszego odcinka show. Co najbardziej istotne -  prowadzący strzepywał ze swojego ramienia złote konfetti, które zawsze pojawia się w studiu, gdy pada główna wygrana. Zatem dziś będziemy świadkami historycznego momentu i padnie po raz trzeci główna wygrana? Wcześniej ze studia TVN z czekiem na milion złotych wyszli: Krzysztof Wójcik ( marzec 2010 roku) i Maria Romanek ( marzec 2018 roku). Czy tyle samo szczęścia będzie miała  Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska , która w czwartkowym odcinku będzie kontynuowała swoją grę? Uczestniczka jest absolwentką filologii klasycznej, pracuje w marketingu. W środowym odcinku odpowiedziała na 6 pytań i wykorzystała jedno koło ratunkowe "pół na pół". Do miliona zostały jej jeszcze 6. Myślicie, że wygra? W "Milionerach" padnie milion? Katarzyna Kant-Wysocka wygra milion? Zobacz także:   Czy poradzisz sobie z pytaniami za milion w "Milionerach"? Sprawdź się w naszym quizie!

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner