Milionerzy
TV-Show

W "Milionerach" padło pytanie za milion! Dominik z Warszawy znał odpowiedź, ale jej nie zaznaczył!

Dlaczego?

 

W ostatnim odcinku "Milionerów" wystąpił Dominik Komorek z Warszawy. Miał szansę odpowiedzieć na pytanie warte milion złotych! I znał na nie odpowiedź. Jednak wybrał inne rozwiązanie!

Pan Dominik, po poprzednim odcinku miał już gwarantowane 40 tys. zł i pięć pytań do miliona. A do tego wszystkie koła ratunkowe. Przez kolejne trudne zagadnienia szedł jak burza!

Zawahał się ba chwilę przy pytaniu o papabile, za 125 tys. poprosił o pół na pół. Ale bardzo mu nie pomogło - obstawiał te same dwie odpowiedzi, które wyszły po użyciu koła ratunkowego. Jak się okazało, wybrał jednak dobrze, papabile to bowiem potencjalni następcy papieża.

Za to przez pytanie za 250 tys. przeszedł błyskawicznie. Pan Dominik wiedział, że Florydę Ameryka odkupiła od Hiszpanów.

Pytanie za pół miliona dotyczyło stroju "black tie". Tu również nie miał wątpliwości, że taki strój nosi „sędzia ringowy” i wygrał.

I w końcu padło…

 

"Milionerzy": Filip Chajzer komentuje zwycięstwo Pani Marii! Czy sam znał odpowiedź na pytanie o milion?

Pytanie za milion w „Milionerach”

Dominik Komorek, urzędnik państwowy z Warszawy stanął przed szansą wygrania miliona złotych. I zostały mu dwa koła ratunkowe! Jak brzmiało pytanie za milion?

 

Który instrument stroi muzyk?

a. tamburyn

b. kocioł

c. okarynę

d. czynele

 

Choć od razu powiedział, że najbliżej mu do odpowiedzi b. poprosił o pomoc publiczność. Również ona wskazała na "kocioł". I choć nadal uważał, że to dobra odpowiedź, postanowił zadzwonić do przyjaciela - a konkretnie swojego Taty, Tadeusza. On też obstawiał "kocioł".

Milionerzy - Dominik z Warszawy, pytanie za milion
screen z programu Milionerzy TVN

 

Tym razem jednak Dominik był nie tak zdecydowany jak poprzednio. W międzyczasie Hubert Urbański wypisał nawet czek. Ale pan Dominik wywiesił "białą flagę" i nie chciał ryzykować. Postanowił zatrzymać pół miliona.

Będę musiał się zadowolić połową miliona złotych - stwierdził i definitywnie zrezygnował z odpowiedzi.

 

Zobacz też: "Milionerzy": Maria Romanek jest milionerką, a wcześniej dostawała emeryturę w wysokości... Sprawdź!

Dominik Komorek w Milionerach
TVN
TV-Show
Dominik wygrał pół miliona złotych w "Milionerach", ale... nie dostanie go! Dlaczego?!
Oto odpowiedź!

  Widzowie z wypiekami na twarzy obserwowali grę Dominika Komorka w "Milionerach". Urzędnik z Warszawy w pięknym stylu dotarł do pytania za milion. Co ciekawe, udało mu się zachować aż dwa koła ratunkowe: telefon do przyjaciela oraz pytanie do publiczności. Choć skorzystał z obu z nich, nie zdecydował się zaznaczyć żadnej z odpowiedzi. Szkoda, bo okazało się, że od początku typował dobrze. Dominik zabrał ze sobą do domu czek na pół miliona złotych. Jednak, czy aby na pewno tyle dostanie? Okazuje się, że do jego kieszeni trafi nieco mniejsza kwota!    Zobacz: W "Milionerach" padło pytanie za milion! Dominik z Warszawy znał odpowiedź, ale jej nie zaznaczył!   Ile podatku zapłaci Dominik z "Milionerów"?   Niestety, Dominik Komorek nie będzie mógł cieszyć się okrągłą sumą 500 000 zł. Wszystko przez obowiązujący  podatek zryczałtowany w wysokości 10% wartości nagrody . Początkowo opłaca go organizator teleturnieju we właściwym dla siebie urzędzie skarbowym. Później kwota ta jest odliczana od wygranej zawodnika. Łatwo obliczyć, że Dominik Komorek otrzyma nie pół miliona, ale 450 000 zł.    Widzieliście jego grę? My nadal jesteśmy pod wrażeniem!   POLECAMY: Padł milion w "Milionerach"! Jakie było pytanie?   Kilka miesięcy wcześniej okrągły milion wygrała Maria Romanek   Dominik z Warszawy wygrał pół miliona

Milionerzy, Remek Skubisz wygra milion?
Mat. prasowe
TV-Show
Widzowie zawiedzeni finałem w "Milionerach"! Pojawiają się... teorie spiskowe: "Było wiadomo, że nie wygra"
Widzowie zawiedzeni finałem w "Milionerach"! Pojawiają się... teorie spiskowe: "Było wiadomo, że nie wygra"

Ostatni odcinek "Milionerów" wzbudził w widzach ogromne emocje. Wszyscy z niecierpliwością czekali na emisję, bo po raz pierwszy w tej edycji miało paść pytanie za milion złotych. Remigiusz Skubisz, który był głównym bohaterem tego wydarzenia, miał szansę  zostać drugim w historii polskiej edycji "Milionerów" zwycięzcą tak ogromnej sumy pieniędzy. Przypomnijmy, że uczestnik miał już 500 tys. złotych i do wykorzystania jedno i ostatnie koło ratunkowe - pytanie do publiczności.   Zobacz:  Hubert Urbański dzięki „Milionerom” sam został milionerem? Wiemy, ile zarobił jako prowadzący show Pytanie za milion w "Milionerach" Pytanie za milion brzmiało: Co według Leszka Kołakowskiego jest sklepieniem domu, w którym duch ludzki mieszka? a) rozum b) Bóg c) miłość d) czas   Remigiusz Skubisz wykorzystał koło ratunkowe, ale niestety publiczność mu nie pomogła - po 34 proc. otrzymały dwie odpowiedzi. Mężczyzna zrezgynował z gry, otrzymując kwotę 500 tys. złotych.   Polecamy: Pytanie za milion złotych dotyczyło... ras gołębi. Co jeszcze wydarzyło się w odcinku specjalnym „Milionerów”?   Widzowie widzą spisek!   Nie da się ukryć, że gra wywołała ogromne emocje u widzów. Niektórzy... dopatrują się spisku! W komentarzach na Facebooku sugerują, że gra była "ustawiona" i od początku było jasne, że Remigiusz nie wygra miliona, a publiczność specjalnie mu nie pomogła.    - To było wiadome, że nie wygra, ale hajs dla TVN-u za oglądalność się zgadza - Ale żałosne te rzekome wyniki głosowania publiczności, choć myślałam, że wszystkim odpowiedziom daszą po 25 proc. i tyle z koła - I najmniejszy procent "publiczności" na prawdiłową odpowiedź... jassssssneeee - piszą widzowie w komentarzach.   Jak widać "Milionerzy" wzbudzają...

Kamil Grosicki  wyśmiał pytanie w show Milionerzy
Instagram/Eastnews
TV-Show
Kamil Grosicki wyśmiał uczestnika "Milionerów", który nie potrafił odpowiedzieć na jedno z pytań. Jakie?
Kamil Grosicki wyśmiał uczestnika "Milionerów", który nie potrafił odpowiedzieć na jedno z pytań. Jakie?

We wczorajszym odcinku "Milionerów" jeden z uczestników, który dostał szansę o grę o milion i usiadł na przeciwko  Huberta Urbańskiego już przy pierwszym pytaniu musiał skorzystać z koła ratunkowego "telefon do przyjaciela", żeby poznać prawidłową odpowiedź na pytanie:  Ile wierzchołków ma trapez?.  Witold Milczarek musiał zadzwonić do mamy, która podpowiedziała mu, że prawidłowa odpowiedź na to pytanie to B czyli cztery.  Później szło mu już lepiej i doszedł do pytania za gwarantowane 40 tysięcy złotych. I tu pojawiły się znów problemy. Dlaczego? Kamil Grosicki wyśmiał uczestnika "Milionerów" Witold Milczarek usłyszał bowiem pytanie o naszego znanego pomocnika, Kamila Grosickiego. Jak brzmiało? Jaki pseudonim ma piłkarz, który spełnił swoje marzenie o grze w Premier League, podpisując kontrakt z klubem Hull City.  29-letni tłumacz języka angielskiego i niemieckiego z Warszawy, nie znał odpowiedzi na to pytanie, dlatego skorzystał z koła "pół na pół", po wykorzystaniu którego zostały mu dwie odpowiedzi - "Jędza" i "Grosik". Uczestnik wybrał jednak błędną odpowiedź i postawił na "Jędzę", czyli Artura Jędrzejczyka z Legii Warszawa i zakończył grę. Co na to sam Kamil Grosicki? Postanowił skomentować to na swoim koncie na Instagramie. Co napisał? Zgadnijcie co kolega zaznaczył -Kolega jeszcze poprosił o koło ratunkowe 50 na 50😬😂 pytanie za 40 koła ->Tak blisko,tak blisko jak on,nie był jeszcze nikt tak blisko. A Wy znaliście poprawną odpowiedź na to pytanie? ZOBACZ:  Takiego pytania w "Milionerach" jeszcze nie było! Hubert Urbański... aż się zawstydził Kamil Grosicki wyśmiał pytanie, które padło w " Milionerach " A wy wiedzieliście, że chodziło o Kamila? Show "Milionerzy" budzi sporo emocji w mediach  

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner