Milionerzy: Hubert Urbański w studiu

"Milionerzy": Czego młode pędy przypominają pastorały? Pytanie za 75 000 złotych

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu

"Czego młode pędy przypominają pastorały i tak są nazwane?" to pytanie z 223. odcinku, 4 sezonu programu "Milionerzy". Czy uczestniczce udało się prawidłowo odpowiedzieć i wygrać 75 000 złotych? Poniżej znajdziecie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów".

Standardowo wyposażony mężczyzna ma dwa nasieniowody. A ile ma moczowodów?

223. odcinek, 4 sezonu programu "Milionerzy" rozpoczął się od kontynuacji gry Jakuba Kubasika z Sosnowa. Problem pojawił się na pytaniu za 10 000 złotych, uczestnik postanowił skorzystać z koła ratunkowego - telefon do przyjaciela. Pytanie "Standardowo wyposażony mężczyzna ma dwa nasieniowody. A ile ma moczowodów?" nie wydawało się trudne. Niestety, odpowiedź, którą obstawili, okazała się błędna. Jakub wygrał więc jedynie gwarantowany 1000 złotych.

A: ani jednego

B: jeden

C: dwa

D: trzy

Melchior to? - pytanie za 20 000 złotych

Gra następnej uczestniki Judyty Perczak była fenomenalna. Jako jedyna odpowiedziała poprawnie na pytanie eliminacyjne i nie wahała się praktycznie w żadnej odpowiedzi. Małe wahanie pojawiło się przy pytaniu za 20 tysięcy złotych "Melchior to:". Początkowo obstawiała ona błędną odpowiedź D, lecz z pomocą siostry udało jej wybrać dobrą odpowiedź. 

A: celtyckie imię

B: stop metali

C: związek chloru z mendelewem 

D: pseudonim pisarza Wańkowicza

Czego młode pędy przypominają pastorały i tak są nazwane? - pytanie za 75 tysięcy złotych

Pytanie za 75 tysięcy złotych również nie sprawiło uczestniczce problemu. W pytaniu "Czego młode pędy przypominają pastorały i tak są nazwane?" obstawiła odpowiedź D, która okazała się poprawna. W tym momencie usłyszeliśmy sygnał końca czasu gry. Judyta w następnym odcinku dalej będzie grała o milion.

A: ziemniaków

B: kapusty

C: róż

D: paproci

Zobacz także: Najbardziej podchwytliwe pytania z "Milionerów"! Sprawdź, czy wygrałbyś milion!

Czy znaliście wszystkie odpowiedzi z 223. odcinka programu "Milionerzy", emitowanego 13 lutego 2020 roku? Pytanie z dzisiejszego odcinka "Czego młode pędy przypominają pastorały i tak są nazwane?" było dosyć trudne. Myślicie, że Judyta ma szanse na milion?

Odcinki 4 sezonu programu "Milionerzy" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 w stacji telewizyjnej TVN.

Milionerzy, odcinek 222, sezon 4

 

Więcej na temat milionerzy Milionerzy
Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47