Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" wrócili do siebie?
Instagram @sylwia_madenska_official @mikolaj_jedruszczak_official
TV-Show

"Love Island": Mikołaj potwierdził związek z Sylwią?! Fani mają dość: "To wkurzające" 

To zdjęcie znowu wywołało lawinę spekulacji na temat związku Mikołaja i Sylwii z "Love Island". Uczestnik podpadł fanom?

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" wrócili do siebie? Takie doniesienia pojawiły się w mediach już jakiś czas temu, jednak zainteresowani nigdy nie skomentowali sprawy. Fani zwycięzców pierwszej edycji są ciekawi, czy po dość burzliwym rozstaniu zdecydowali się dać sobie szansę raz jeszcze. Ostatnie zdjęcie Mikołaja tylko podkręca atmosferę i jest już tak oczywiste, że budzi wśród fanów niesmak.  Zobaczcie o co chodzi. 

Zobacz także: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" jednak są razem? Jest komentarz gwiazdy "Love Island"!

"Love Island": Sylwia i Mikołaj próbowali ratować swój związek na terapii. Jak wyglądała w ich przypadku?

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" wrócili do siebie? 

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wygrali pierwszą edycję "Love Island". Ich miłość zaczęła się w jednym programie, a skończyła w trakcie drugiego. Mikołaj i Sylwia w 2020 roku wzięli udział w "Tańcu z Gwiazdami", podczas którego zdecydowali o swoim rozstaniu. Ciężko im było oddzielić uczucia zawodowe od profesjonalizmu, jednak decyzją widzów pożegnali się z tanecznym show zaledwie tydzień po ogłoszeniu rozstania. 

Zakończenie związku Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka okazało się dość burzliwe. Wydawać by się mogło, że tych dwoje już nigdy nie da sobie drugiej szansy. Niedawno jednak zaczęły pojawiać się doniesienia, że Sylwia i Mikołaj znowu są razem. Uczestnicy jednak nie zdecydowali się do tego odnieść, chociaż Mikołaj sugerował fanom, że jest zakochany, następnie zapewniając że jednak jest singlem. Tym razem jednak umieścił na Instgramie zdjęcie z ukochanym psem Sylwii, które podpisał:

Pełna kontrola nad sytuacją. Czuję się bezpiecznie. Security czuwa 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, na których fani zachwycają się pieskiem. Wielu z nich jednak w mig skojarzyło, co to zdjęcie może oznaczać:

- Słodziaki 
- Też uważam, że to jest wkurzające. Widać chętnie chce, żeby ludzie reagowali. Jest to takie trochę mało dojrzałe, dla mnie dziecinada.
- Słabe takie podpuszczanie
- Wspólnego psa macie??? 😂
- Piesek Sylwii 😮😮😮

Fani nie do końca wiedzą jak interpretować sytuację. Czy zdjęcie Mikołaja z psem Sylwii jest delikatną sugestią, że zwycięzcy pierwszej edycji znowu są razem? 

Zobacz także: "Love Island": Mikołaj Jędruszczak ma nową dziewczynę?! Nowy wpis uczestnika

Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" opublikował zdjęcie z psem. Internauci są pewni, że to pies Sylwii Madeńskiej o imieniu Oreo. W dodatku zauważyli, że fotografia została wykonana w jej domu. 

Mikołaj Jędruszczak trzyma na rękach psa Sylwii Madeńskiej
mikolaj_jedruszczak_official/Instagram

Sylwia jest zakochana w swoim piesku rasy Shih Tzu. Zwierzak z uwagi na swoje umaszczenie dostał wdzięczne imię Oreo, od momentu gdy pojawił się w życiu swojej pani, Sylwia Madeńska nie szczędzi słodkich zdjęć z pieskiem na swoim Instagramie. 

Sylwia Madeńska ze swoim psem
sylwia_madenska_official/Instagram

Sylwia i Mikołaj wygrali pierwszą edycję "Love Island". Po powrocie do Polski chętnie dzielili się swoimi uczuciami w sieci. Niedługo później mieli okazję wziąć udział w kolejnym programie. W "Tańcu z Gwiazdami" występowali razem - on jako gwiazda, ona jako tancerka. Niestety w trakcie trwania programu ich związek się rozpadł. Myślicie, że jednak nie wszystko stracone? 

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak na planie Tańca z Gwiazdami
Mateusz Jagielski/East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Krzysztof Ibisz, Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz zadał pytanie o rozstanie Sylwii i Mikołajowi z "Love Island". Zdębieli!

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" odpadła jedna z ulubionych par z "Love Island" - Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Przed emisją programu okazało się, że Sylwia i Mikołaj rozstali się , a parą już są tylko na parkiecie, a nie w życiu prywatnym. Doskonale o tym wiedzieli prowadzący "Taniec z gwiazdami" - Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz, którzy próbowali wprost zadać im pytanie dotyczące tego, czy naprawdę para definitywnie się rozstała. Głos zabrał Mikołaj: Podjęliśmy decyzję o rozstaniu, jest nam ciężko, bo nie ukrywam, że ją kocham. Pomyślałem jednak, że tylko trzęsienie ziemi może nam pomóc. To stereotyp, że jeśli ludzie się rozstają, to muszą drzeć koty. Potrafimy w trudnych chwilach dobrze pracować - powiedział Mikołaj Jędruszczak. Krzysztof Ibisz do Sylwii i Mikołaja z "Love Island": "Jest ta miłość czy jej nie ma?" Krzysztof Ibisz chciał wyciągnąć więcej informacji i zadał wprost pytanie Mikołajowi i Sylwii, kiedy okazało się, że para ostatecznie żegna się z show: No to jak jest z tą miłością u was? Jest w końcu czy jej nie ma? Powiedzcie, bo nie wytrzymam! - zapytał wprost Krzysztof Ibisz. Głos zabrał Mikołaj Jędruszczak. Sylwia nie chciała się wypowiadać na temat jej życia prywatnego: Chciałem podziękować Sylwii, że mnie znosiła i z tego drewna coś na koniec ulepiła - odpowiedział wymijająco Jędruszczak. Zobacz także:   Mikołaj i Sylwia z "Love Island" przechodzą kolejny kryzys? Para nie mieszka ze sobą! Potem zdawkowo odpowiedziała również Sylwia Madeńska, która na temat rozstania również nie chciała się wypowiadać: Chciałam podziękować produkcji, jurorom, widzom. Najbardziej jestem dumna z Mikołaja, trochę przykro, że czas odpadać, bo zaczął się...

Sylwia Madeńska na wakacjach
Instagram
Newsy
Mikołaj Jędruszczak dogryza Sylwii Madeńskiej? Pod zdjęciem pisze: "Widocznie twoja rozpacz trwała krótko"

Sylwia Madeńska  i Mikołaj Jędruszczak rozstali się po prawie rocznym związku, co odbiło się w mediach głośnym echem. Para, tuż po rozstaniu, nadal spędzała ze sobą czas, za sprawą udziału w  "Tańcu z gwiazdami ". Treningi były dla nich trudne, ale tancerka wielokrotnie podkreślała, że chcą zachować pełny profesjonalizm. Tak też się stało. Widzowie zdecydowali jednak, że para odpada z programu. P o tych wydarzeniach Mikołaj Jędruszczak zdecydował, że na jakiś czas znika z mediów społecznościowych, a Sylwia podziękowała za ogromne wsparcie swoim obserwatorom. Teraz zwyciężczyni pierwszej edycji " Love Island " gościnnie pojawiła się w nowej edycji programu i widać, że zmiana otoczenia doskonale na nią wpłynęła. Zauważył to też Mikołaj Jędruszczak, który dosyć krytycznie odniósł się do 'wakacyjnych" zdjęć byłej partnerki... Zobaczcie, co napisał! Sylwia Madeńska gościem w "Love Island"! Reakcja Mikołaja Sylwia Madeńska opublikowała na Instagramie swoje gorące zdjęcie w bikini i napisała, że korzysta ze słonecznej pogody: Gorące pozdrowienia z bardzo słonecznego miejsca na ziemi 🥰 !! Zaraz powrót do domu, ale staram się korzystać ile się da ☀️ - napisała Sylwia Madeńska pod gorącym zdjęciem z wakacji. Fotografię byłej już partnerki skomentował Mikołaj Jędruszczak, który jeszcze niedawno zapewniał, że na jakiś czas znika z mediów społecznościowych.  Szybko doszłaś do siebie po rozstaniu. Miał to być najtrudniejszy okres w życiu dla Ciebie, ale widać trwał krótko. Bardzo się cieszę, że sobie poradziłaś i jesteś otwarta na nowe. Ja tak nie mam i ani myślę, żeby pokazywać nagie ciało na swoim profilu. Ale każdy robi to, co czuje. Miłych wakacji  Wpis...

Sylwia Madeńska o Tańcu z Gwiazdami z Mikołajem
Newsy
Czy Sylwia i Mikołaj z "Love Island" będą dalej razem tańczyć w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest ich komentarz!
Mikołaj i Sylwia z Love Island będą razem tańczyć w Tańcu z Gwiazdami? Jest komentarz!

Kilka dni temu Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, zwycięzcy pierwszej edycji programu "Love Island" i obecni uczestnicy programu "Taniec z gwiazdami" ogłosili, że pojęli decyzję o rozstaniu! Ta wiadomość bardzo zaniepokoiła fanów, którzy zaczęli obawiać się, że ze względu na problemy osobiste, nie zobaczymy ich razem także na tanecznym parkiecie. Sylwia i Mikołaj postanowili rozwiać wątpliwości fanów i zamieścili posty na swoich InstaStories. Czy dalej trenują i w najbliższy piątek wystąpią razem? Zobaczcie sami. Zobacz także:  Mikołaj i Sylwia z "Love Island" rozstali się! "Kocham cię ale nie mogę z tobą dzielić życia" Czy Sylwia i Mikołaj z "Love Island" będą dalej razem tańczyć w "Tańcu z gwiazdami"? Jest ich komentarz! Jeszcze w ubiegły piątek tańczyli na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" jako para. Co więcej, wystąpili również jako para młoda - był to specjalny, weselny odcinek i właśnie Sylwii oraz Mikołajowi przypadła rola nowożeńców. Niestety, niedługo po zakończeniu ostatniego odcinka show, na Instagramie Mikołaja pojawił się wpis, który zszokował wszystkich. Sylwia i Mikołaj rozstali się!  Jest to najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Zgodna z moimi zasadami, honorem i wartościami jednak przeciwko moim uczuciom...  Tak, Kocham Sylwię... i każdy zada sobie teraz pytanie : „to co Ty do ch..a piszesz za bzdury?!”, ale pozwólcie, ze wytłumaczę. Rozstaję się z Sylwią. [...] Mogę powiedzieć tylko, że od dłuższego czasu próbuję przeboleć pewien zaistniały jakiś czas temu fakt, którego nie jestem w stanie przełknąć - brzmi część wpisu Mikołaja Jędruszczaka. Następnego dnia do całej sytuacji odniosła się również Sylwia, która wyraźnie przeżywa...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner