Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" wrócili do siebie?
Instagram @sylwia_madenska_official @mikolaj_jedruszczak_official
TV-Show

"Love Island": Mikołaj potwierdził związek z Sylwią?! Fani mają dość: "To wkurzające" 

To zdjęcie znowu wywołało lawinę spekulacji na temat związku Mikołaja i Sylwii z "Love Island". Uczestnik podpadł fanom?

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" wrócili do siebie? Takie doniesienia pojawiły się w mediach już jakiś czas temu, jednak zainteresowani nigdy nie skomentowali sprawy. Fani zwycięzców pierwszej edycji są ciekawi, czy po dość burzliwym rozstaniu zdecydowali się dać sobie szansę raz jeszcze. Ostatnie zdjęcie Mikołaja tylko podkręca atmosferę i jest już tak oczywiste, że budzi wśród fanów niesmak.  Zobaczcie o co chodzi. 

Zobacz także: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" jednak są razem? Jest komentarz gwiazdy "Love Island"!

"Love Island": Karolina Gilon miażdży Sylwię Madeńską i Mikołaja Jędruszczaka! "Dla mnie obrzydliwie!"

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" wrócili do siebie? 

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wygrali pierwszą edycję "Love Island". Ich miłość zaczęła się w jednym programie, a skończyła w trakcie drugiego. Mikołaj i Sylwia w 2020 roku wzięli udział w "Tańcu z Gwiazdami", podczas którego zdecydowali o swoim rozstaniu. Ciężko im było oddzielić uczucia zawodowe od profesjonalizmu, jednak decyzją widzów pożegnali się z tanecznym show zaledwie tydzień po ogłoszeniu rozstania. 

Zakończenie związku Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka okazało się dość burzliwe. Wydawać by się mogło, że tych dwoje już nigdy nie da sobie drugiej szansy. Niedawno jednak zaczęły pojawiać się doniesienia, że Sylwia i Mikołaj znowu są razem. Uczestnicy jednak nie zdecydowali się do tego odnieść, chociaż Mikołaj sugerował fanom, że jest zakochany, następnie zapewniając że jednak jest singlem. Tym razem jednak umieścił na Instgramie zdjęcie z ukochanym psem Sylwii, które podpisał:

Pełna kontrola nad sytuacją. Czuję się bezpiecznie. Security czuwa 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, na których fani zachwycają się pieskiem. Wielu z nich jednak w mig skojarzyło, co to zdjęcie może oznaczać:

- Słodziaki 
- Też uważam, że to jest wkurzające. Widać chętnie chce, żeby ludzie reagowali. Jest to takie trochę mało dojrzałe, dla mnie dziecinada.
- Słabe takie podpuszczanie
- Wspólnego psa macie??? 😂
- Piesek Sylwii 😮😮😮

Fani nie do końca wiedzą jak interpretować sytuację. Czy zdjęcie Mikołaja z psem Sylwii jest delikatną sugestią, że zwycięzcy pierwszej edycji znowu są razem? 

Zobacz także: "Love Island": Mikołaj Jędruszczak ma nową dziewczynę?! Nowy wpis uczestnika

Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" opublikował zdjęcie z psem. Internauci są pewni, że to pies Sylwii Madeńskiej o imieniu Oreo. W dodatku zauważyli, że fotografia została wykonana w jej domu. 

Mikołaj Jędruszczak trzyma na rękach psa Sylwii Madeńskiej
mikolaj_jedruszczak_official/Instagram

Sylwia jest zakochana w swoim piesku rasy Shih Tzu. Zwierzak z uwagi na swoje umaszczenie dostał wdzięczne imię Oreo, od momentu gdy pojawił się w życiu swojej pani, Sylwia Madeńska nie szczędzi słodkich zdjęć z pieskiem na swoim Instagramie. 

Sylwia Madeńska ze swoim psem
sylwia_madenska_official/Instagram

Sylwia i Mikołaj wygrali pierwszą edycję "Love Island". Po powrocie do Polski chętnie dzielili się swoimi uczuciami w sieci. Niedługo później mieli okazję wziąć udział w kolejnym programie. W "Tańcu z Gwiazdami" występowali razem - on jako gwiazda, ona jako tancerka. Niestety w trakcie trwania programu ich związek się rozpadł. Myślicie, że jednak nie wszystko stracone? 

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak na planie Tańca z Gwiazdami
Mateusz Jagielski/East News

Love Island. Sylwia Madeńska oskarża Mikołaja Jędruszczaka o odebranie psa
Instagram @sylwia_madenska_official @mikolaj_jedruszczak_official
TV-Show
"Love Island": Sylwia oskarża Mikołaja o kradzież psa: "Musiałam zaangażować policję!"
Sylwia Madeńska jest załamana zachowaniem Mikołaja Jędruszczaka. Gwiazda "Love Island" przy okazji pierwszy raz potwierdziła związek a jednocześnie ostateczne rozstanie z partnerem.

Domysły o tym, że Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wrócili do siebie, męczyły fanów już od jakiegoś czasu. Szczególnie w momentach, w których uczestnik "Love Island" pokazywał zdjęcia z psem Sylwii. I to właśnie suczka Oreo, stała się powodem, dla którego Sylwia Madeńska zdecydowała się wydać oświadczenie. Gwiazda Polsatu pierwszy raz potwierdziła, że ponownie spotykała się z Mikołajem, jednak jego ostatnie zachowanie na zawsze przekreśliło ich relację:  Obiecałam sobie, że nigdy więcej nie będę mówić o moim życiu prywatnym publicznie, jednak sytuacja, która miała miejsce dwa tygodnie temu i która trwa do dziś mnie do tego zmusiła - zaczęła swój wpis.  W oświadczeniu padły oskarżenia, a Sylwia Madeńska przyznała, że poprosiła o pomoc policję! O co chodzi?  Zobacz także:  "Love Island": Sylwia i Mikołaj jednak są razem?! "Próbowaliśmy to reanimować" Sylwia Madeńska oskarża Mikołaja Jędruszczaka o odebranie psa Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wygrali pierwszą edycję " Love Island ". Niedługo po powrocie z hiszpańskiej willi zamieszkali razem i odważnie wkroczyli do show-biznesu. Kiedy dostali propozycję udziału w " Tańcu z Gwiazdami " inni uczestnicy mogli im pozazdrościć, ponieważ ona pełniła rolę tancerki a on uczestnika, z którym będzie tańczyć. Niestety w trakcie przygody w "Tańcu z Gwiazdami" gwiazdy "Love Island" niespodziewanie ogłosiły rozstanie . Przez kilka ostatnich miesięcy krążyły jednak plotki, że para wróciła do siebie , a jedna z fanek miała nawet widzieć ich na wspólnym wyjeździe. Do tej pory jednak ani Sylwia ani Mikołaj nie zabierali głosu w sprawie. Aż do dziś...  Sylwia Madeńska po raz pierwszy zabrała głos w...

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak znowu wrócili do siebie?
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy
"Love Island": Sylwia i Mikołaj jednak są razem?! "Próbowaliśmy to reanimować"
Sylwia Madeńska z "Love Island" przyznała, że wspólne wakacje z Mikołajem były próbą ratowania związku! Jego zdjęcia z jej psem, też nie są przypadkowe. Jednak do siebie wrócili?

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zostali zwycięzcami pierwszej edycji "Love Island". Jako że była to pierwsza wygrana para tego programu, zgromadzili spore grono fanów i wciąż cieszą się dużą popularnością. Udało im się nawet dostać do "Tańca z gwiazdami", gdzie on wystąpił jako gwiazda, a ona była jego taneczną partnerką. Niestety para rozstała się tuż przed odpadnięciem z programu. Kilka miesięcy temu pojawiły się, plotki, że para wróciła do siebie i wyjechała na wspólne wakacje. Mikołaj wówczas zaprzeczył doniesieniom. Sylwia teraz zdradza kulisy ich wakacji. Jak dziś wyglądają ich relacje? Love Island. Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak znowu są razem?  " Love Island " daje uczestnikom wiele możliwości, nie tylko sercowych... Z pewnością Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wykorzystali popularność po programie. Do dzisiaj śledzi ich spore grono fanów, którzy szeroko komentowali ich burzliwe rozstanie, a już po kilku miesiące zauważyli, że znowu mają ze sobą kontakt. W sieci ukazały się ich zdjęcia z lotniska, które wskazywały na wspólne wakacje w Grecji. Potem uczestnik zaczął wstawiać zdjęcia z pieskiem Sylwii na Instagram. To wszystko dało fanom do myślenia i wciąż dopytują zarówno jedną, jak i drugą stronę, jak naprawdę wygląda ich relacja.  Zobacz także:   "Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz zadał pytanie o rozstanie Sylwii i Mikołajowi z "Love Island". Zdębieli! Finalistka 1. edycji "Love Island" w rozmowie z "Pudelkiem" zdradziła, jak teraz wyglądają jej relacje z Mikołajem . Dlaczego piesek Sylwii pojawia się na Instagramie Jędruszczaka?  Ktoś mi zadał pytanie, czy dzielimy się obowiązkami. Nie dzielimy się obowiązkami,...

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wrócili do siebie?
East News
TV-Show
"Love Island": Mikołaj Jędruszczak nawiązuje do związku z Sylwią Madeńską? "Czeka mnie rewolucja"
Jedno zdjęcie Mikołaja Jędruszczaka z "Love Island" wywołało burzę wśród internautów. Tym szczegółem potwierdził powrót do Sylwii Madeńskiej?

O rzekomym powrocie  Mikołaja Jędruszczaka do Sylwii Madeńskiej , mówi się już od kilku miesięcy. Fani są mocno zdezorientowani, ponieważ co pewien czas zwycięzca "Love Island" pokazuje zdjęcia i relacje, które wskazują na to, że może być z Sylwią, jednak po chwili pojawia się jakaś nowa informacja, która temu wszystkiemu zaprzecza.  Z tego też względu nowy wpis Mikołaja na pewno nie uspokoi ciekawości internautów. Po raz kolejny zwycięzca "Love Island" zasugerował, że coś jest na rzeczy. Zobaczcie, o co chodzi! Zobacz także:   "Love Island": Sylwia i Mikołaj wrócili do siebie i wyjechali razem do Grecji? Jest komentarz Mikołaja! "Love Island": Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska znów są razem? Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak to zdecydowanie jedni z najpopularniejszych uczestników programu "Love Island". Choć od ich zwycięstwa w show Polsatu za chwilę minie dwa lata, to jednak obydwoje świetnie wykorzystali swoje pięć minut i w dalszym ciągu dobrze sobie radzą w show biznesie. O tej dwójce od pewnego czasu wciąż jest głośno z jeszcze jednego powodu - chodzi o ich rzekomy powrót do siebie.  Fani tak naprawdę są zdezorientowani i nie wiedzą o co chodzi. Co jakiś czas  dostają sygnały ze strony Mikołaja, że być może znów jest z Sylwią , jednak za chwilę pojawia się coś nowego, co temu zaprzecza. Teraz znów w wielbicielach Sylwii i Mikołaja urosły nowe nadzieje. Wszystko przez to, że zwycięzca "Love Island" pokazał zdjęcie z... pieskiem Sylwii i dodał intrygujący wpis.  Przez najbliższe dni czeka mnie wielka rewolucja i spełnienie jednego z moich marzeń😁🦷. Wszystkiego dowiecie się jutro, najpóźniej w środę😌 Śledźcie moje Instastories i bądźcie ze...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik