Mikołaj Jędruszczak, zwycięzca pierwszej edycji "Love Island" jest zakochany? Ostatnio wokół gwiazdora znów zrobiło się głośno ze względu na spekulacje dotyczące jego rzekomego powrotu do Sylwii Madeńskiej! Jednak wygląda na to, że Mikołaj chce uciąć domysły fanów w tym temacie, bo opublikował serię dwuznacznych postów na InstaStories.

Reklama

Na początku można było z nich wywnioskować, że Mikołaj ma nową partnerkę, jednak chwilę później chłopak zamieścił relację, która chyba wprawiła wszystkich w lekką konsternację. O co chodzi? Zobaczcie sami!

Zobacz także: Ania i Maciek z "Love Island" znów razem! Szczęśliwi pochwalili się wspólnymi chwilami

"Love Island": Mikołaj ucina spekulacje na temat powrotu do Sylwii?

Już od pewnego czasu krążą plotki, że Sylwia i Mikołaj wrócili do siebie. Ostatnio zostali przyłapani razem na lotnisku, a teraz obydwoje wypoczywają w słonecznej Grecji. Sami zainteresowani jednak nie zabierają głosu w tej sprawie, choć fani zebrali mocne dowody na to, że obydwoje są na wakacjach w tym samym miejscu.

Pytań w sprawie rzekomego powrotu Mikołaja do Sylwii jest wiele, jednak ostatnio na InstaStories chłopaka, pojawiła się seria postów, które jednoznacznie wskazują, że nic ich nie łączy. Mikołaj odpowiadał na pytania od fanów i niektóre z nich dotyczyły właśnie jego związku z Sylwią.

Zobacz także

- Jest jakakolwiek szansa, że wrócicie do siebie z Sylwią? Fajna para z was była.

Mikołaj wówczas odpowiedział:

- Była. Historia już dawno zamknięta z mojej strony.

Następnie jeden z internautów podzielił się "przestrogą" dla Mikołaja.

- Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Pamiętaj!

Na co Mikołaj zareagował:

- Dobrze mówisz. Człowiek młody i głupi popełnia przeróżne błędy. Ale najważniejsze to uczyć się na błędach i wyciągać należyte wnioski - odpowiedział Mikołaj.

To jednak nie koniec wyznań Mikołaja na InstaStories. Jeden z internautów zapytał go wprost, czy pokaże swoją... drugą połówkę! Gwiazdor wówczas stwierdził, że niedługo to zrobi, jeśli oczywiście dostanie na to zgodę od swojej bratniej duszy. Jakby tego było mało, chłopak w kolejnej relacji postanowił wprost odpowiedzieć na pytanie, czy ma dziewczynę. Wtedy też sytuacja podwójnie się skomplikowała...

- Nie. Szukam dziewczyny, oto wymagania: nie pije (do stanów nieważkości), nie ćpa, nie pali, jest lojalna, jest prawdomówna. Zgłoszenia proszę kierować na DM.

Przyznamy szczerze, że chyba się już w tym wszystkim pogubiliśmy...

Instagram/Mikołaj Jędruszczak
Reklama

Rozumiecie coś z tej całej sytuacji?

Instagram/Mikołaj Jędruszczak
Reklama
Reklama
Reklama