Michał Szpak w okularach Michał Szpak w złotej kurtce Michał Szpak w złotych spodniach Michał Szpak w lenonkach Michał Szpak włosy
Michał Szpak w okularach
1/6
Michał Szpak w okularach

Michał Szpak we wtorkowy poranek pojawił się w studiu "Pytaniu na Śniadaniu"! Muzyk opowiedział o emocjach towarzyszących mu podczas Eurowizji i jak się czuł, kiedy dowiedział się, że w głosowaniu widzów zajął trzecie miejsce. To bardzo ważne wyróżnienie, ponieważ to trzeci najlepszy wynik w historii naszego kraju! Michał Szpak dał z siebie wszystko i nie ukrywa tego, że jest zadowolony z tego, jak mu poszło.

 

Michał Szpak cały w złocie

W studiu TVP pojawił się w złotej stylizacji i jak zawsze zwracał na siebie uwagę. Do złotego zestawu dobrał srebrne trampki i okulary lenonki z czerwonymi szkłami. Jak Wam się podoba outfit Michała?

Już niedługo Michał Szpak wystąpi na Festiwalu w Opolu, gdzie będzie rywalizował o Grand Prix Opola 2016 z największymi polskimi gwiazdami - m.in. Dodą czy Justyną Steczkowską. Michał Szpak wygrywa większość konkursów w Polsce, a więc jest szansa, że wygra i ten. Czy wtedy zostanie pierwszoligową gwiazdą w Polsce?

 

Zobacz: Michał Szpak zdradza zaskakujące kulisy Eurowizji 2016: "Tam było jak na jakichś igrzyskach"

2/6
Michał Szpak w złotej kurtce

Michał Szpak po powrocie z Eurowizji 2016 od razu rzucił się w wir pracy. Udzielił mnóstwa wywiadów!

 

Zobacz: Michał Szpak zdradza zaskakujące kulisy Eurowizji 2016: "Tam było jak na jakichś igrzyskach"

3/6
Michał Szpak w złotych spodniach

Michał Szpak lubi ekstrawaganckie stroje!

4/6
Michał Szpak w lenonkach
5/6
Michał Szpak włosy
6/6
Michał Szpak w srebrnych butach
Więcej na temat Michał Szpak