Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości"  w Pytaniu na śniadanie Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości"  wychodzą z budynku TVP Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości"  wychodzą ze studia "Pytanie na śniadanie" Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości"  wychodzą ze studia TVP Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" wchodzą do auta
Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości"  wychodzą ze studia TVP
1/5
Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości"  w Pytaniu na śniadanie
TVP

Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" są parą? Uczestniczy nowego show TVP pojawili się na nagraniu sobotniego odcinka "Pytania na śniadanie". Podczas wizyty w porannym programie opowiedzieli, dlaczego zdecydowali się na udział w show, jak i również skomentowali to, co działo się w ostatnim odcinku  "Sanatorium miłości". Przypominamy, że Małgosia została pierwszą kuracjuszką dnia i w nagrodę otrzymała zaproszenie na zabiegi relaksacyjne. Małgorzata zdecydowała, że zabierze ze sobą Marka, który od początku walczył o jej względy. Para spędziła miłe chwile na masażu, a następnie Marek podziękował Małgosi i wręczył jej wielki bukiet czerwonych róż. Jak komentowali ten moment z programu? Zobacz kolejny slajd!

Zobacz: Wiesia z "Sanatorium miłości" wzięła udział w popularnym programie Polsat Cafe? Internauci oburzeni!

2/5
Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości"  wychodzą z budynku TVP

Małgorzata zaprosiła Marka na wspólny masaż. Jak uczestnik programu to skomentował?

- Cieszyłem się, że zostałem wyróżniony, zauważony. Od razu zabiło mi serce do Małgosi. My spotkaliśmy się w pociągu przed nagraniem. - powiedział Marek w "Pytaniu na śniadanie". 

A Małgosia dodała:

- Każdy wiek na miłość jest dobry.

Dlaczego zdecydowali się na udział w programie TVP?

3/5
Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości"  wychodzą ze studia "Pytanie na śniadanie"

Małgosia i Marek zgłosili się do programu, bo szukali przygody, ale przede wszystkim drugiej połówki. 

- Zobaczyłam Martę Manowską w "Pytaniu na śniadanie", która mówiła o programie i postanowiłam się zgłosić - powiedziała Małgosia. 

Z kolei Marek zdradził:

- Dostałem informację, że taki program jest i można wziąć w nim udział. Ja na coś takiego czekałem. Przeżyłem wielką tragedię, bo w ciągu roku umarły mi trzy osoby - mama, żona i siostra. Zawsze sobie mówiłem, że po gorszych momentach muszą nadejść lepsze dni - dodał wzruszony Marek.

Czy Marek i Małgorzata są parą?

4/5
Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości"  wychodzą ze studia TVP

Choć prowadzący nie spytali ich o to wprost, wszystko wskazuje na to, że Małgosia i Marek są parą. Do "Pytania na śniadanie" przyjechali razem, gdy wychodzili, Marek próbował złapać Małgosię za rękę. 

Ostatnio w "Na żywo" pojawiły się doniesienia o początkach ich znajomość. Okazuje się, że Małgosia i Marek poznali się w pociągu, gdy jechali na nagrania programu. Od razu między nimi zaiskrzyło. 

- Z początku nie zdradzali się, dokąd i po co jadą, ale potem nie mieli wyjścia. Mieli miejsca w jednym przedziale. Już w drodze wpadli sobie w oko - zdradził informator "Na żywo".

Okazuje się, że para zamieszkała już razem!

5/5
Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" wchodzą do auta

Okazuje się, że po nagraniu finału show TVP, Małgosia i Marek postanowili zamieszkać razem. 

- Mieli dylemat, kto do kogo się przeprowadzi - on ma swój dom, ona teżW końcu Marek przeniósł się do Gosi. Odmieniła go, jest bardziej stonowany. - dodał informator gazety.

Mówi się, że para myśli już o ślubie! Myślicie, że do tego dojdzie?

Więcej na temat Sanatorium miłości