Mateusz Gessler
ONS

Mateusz Gessler dostał własny program w TVN, ale nie będzie w nim gotował...

Mateusz Gessler
ONS

Prezentacja jesiennej ramówki TVN za nami. W środę mogliśmy podziwiać nie tylko gwiazdy i ich stylizacje (zobacz: Kinga Rusin, Małgorzata Socha, Małgorzata Rozenek... - plejada gwiazd na prezentacji ramówki TVN!), ale także poznaliśmy nowe programy i seriale stacji, które zostaną wyemitowane już tej jesieni. Wśród nowości zobaczymy m.in. "Drzewo marzeń", którego prowadzącym będzie Mateusz Gessler. Nowy program przedstawił dyrektor programowy stacji TVN, Edward Miszczak, który podkreślał również że... Mateusz ma serce do dzieci. Mogliśmi się o tym wszyscy przekonać już wcześniej, oglądając w "MasterChef Junior". Tak czy inaczej, jesteśmy pewni, że kucharz świetnie sprawdzi się w nowym show.

 

Program Mateusza Gesslera 

"Drzewo marzeń" z Mateuszem Gesslerem jest polską wersją programu "The Wishing Tree", który zadebiutował w 2015 roku w Holandii i był emitowany także w Słowacji, Wielkiej Brytanii, Mołdawii, Belgii, Hiszpanii i Brazylii. Format programu może spodobać się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. 

 

„Drzewo marzeń” to format, który wzbudza wiele pozytywnych emocji, zarówno wśród najmłodszych jak i dorosłych. Idea jest bardzo prosta – prowadzący odwiedza wybrane szkoły, zapraszając dzieciaki do wspólnej zabawy. Uczniowie wymyślają życzenia, spisując je na karteczkach. Każde z nich musi jednak dotyczyć drugiej osoby – przyjaciela lub członka rodziny, który sam nie może spełnić swojego marzenia. W każdym z odcinków Mateusz Gessler wybierze trzy, które zrealizuje. Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, dlatego w programie dozwolone jest niemal wszystko – od remontu ogródka babci czy spotkania z od lat niewidzianą rodziną, do szalonego lotu samolotem. Niektóre z najskrytszych pragnień naprawdę chwytają za serce… - czytamy na stronie tvn.pl.

 

Jedną z historii, która bez wątpienia chwyci wszystkich za serce, dotyczy Tomka, zafascynowanego lotnictwem. Niestety, nie mógł zrealizować swoich marzeń o karierze pilota. Pomoże mu Mateusz Gessler wraz z jego synem i zorganizuje niesamowitą niespodziankę - zaprosi Tomka na lot samolotem akrobacyjnym! W programie zobaczymy też... Jerzego Dudka! Będziecie oglądać "Drzewo marzeń"?

 

Zobacz: Każdy może spełnić marzenia, czyli jak stworzyć plan szczęścia

 

Przeczytaj też: Kucharz o duszy artysty. Co robi Mateusz Gessler, gdy nie gotuje i nie występuje w TV? Zdradzamy: lubi adrenalinę!

 

Mateusz Gessler poprowadzi nowy program w TVN

Mateusz Gessler

Więcej na temat Edward Miszczak Mateusz Gessler
Przeładuj

Trendy na wiosnę 2020 w pigułce. Oto 5 największych hitów, które będziemy nosić tej wiosny

zobacz 01:14