Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior
Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior
1/7
Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior

Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior - mamy pierwsze fotki z planu! Jak nowa gwiazda TVN wypadła podczas kręcenia show z dziećmi utalentowanymi kulinarnie? Ze zdjęć i naszych informacji jasno wynika, że Mateusz Gessler ma z nimi świetny kontakt! Nie krytykuje, tylko poucza, daje świetne wskazówki, czasem pomaga, dlatego też mali uczestnicy wprost przepadają za nim!

Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior

Niektórzy zastanawiali się, czy Mateusz Gessler będzie odpowiednią osobą do roli jurora. I czy to nie Magda Gessler, jego ciocia (a nie matka!) powinna zostać jurorką. Na szczęście Magda i Mateusz nie mają z tym problemu, nie rywalizują o popularność. Magda ma swoje "Kuchenne rewolucje", a o obecność Mateusza w telewizji starano się już od dawna. Po nieudanej próbie w Polsacie, to TVN postanowił zawalczyć o jego udział  w show. I udało się! Dla Gesslera będzie to też świetna okazja do promocji jego restauracji, którą prowadzi od lat - "Warszawa Wschodnia".

Z kolei w jednym z wywiadów Mateusz Gessler przyznał, że jego syn również chce iść w kulinarną stronę:

Chciałbym, żeby to robił i nie będę mu zabraniał, ale to zawód wymagający wiele poświęcenia. Przez siedem dni w tygodniu, minimum 12 godzin dziennie. - mówił Gessler.

Zobaczcie, jak odnajduje się na planie show "MasterChef Junior". Premiera - już 21 lutego o godzinie 20.00 w TVN.

2/7
Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior

Mateusz Gessler jest synem Adama Gesslera, jednak nie ma z nim za wiele wspólnego. Wychowywała go matka, w 1981 roku wyjechał z nią do Francji. Ojca poznał dopiero w 2002 roku, nie mówi do niego "tato":

Jestem synem Adama... Raczej korzyści z tego powodu nie mam - wyznał. - Każdy wie, jaki on jest. Wy, dziennikarze, znacie go lepiej ode mnie. Ja poznałem go dopiero w 2002 roku i nie mam pojęcia, co pan Adam wcześniej robił. Wszyscy się do niego zwracają per "panie Adamie" albo "prezesie". Ludzie tego nie wiedzą, dziwią, pytają, po co udaję. Ale prawda jest taka, że on mnie nie wychowywał. Wychowałem się we Francji z mamą, wyjechaliśmy tam w 1981 roku. Nie mam czego udawać: wychował mnie ktoś inny, wspaniały człowiek, który teraz jest moim mentorem. Do niego dzwonię, jak mam problem. - mówił Mateusz Gessler w rozmowie z gazeta.pl.

3/7
Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior

Mateusz Gessler świetnie radzi sobie na planie z dzieciakami, które marzą o prowadzeniu własnej restauracji czy własnym show kulinarnym. On sam zaczynał we Francji. Jego babcia prowadziła tam restaurację. Uczył się pod jej okiem, jednak później zmienił zainteresowania i wybrał się na... architekturę. Pasja jednak dała o sobie znać. Wtedy otworzył "Warszawę Wschodnią".

 

 

4/7
Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior

Czy Mateusz Gessler zdobędzie tak wielką popularność jak Magda Gessler? W wywiadach przyznał, że ją bardzo podziwia:

Czuję do niej wielki szacunek. Ona nikogo nie udaje. To jest kobieta, po której spływa cały deszcz krytyki. Kobieta z jajami, ja takie lubię. Jest świetną promotorką naszego nazwiska i doskonałą restauratorką. Restauracje, które stworzyła, odniosły spore sukcesy - mówił Mateusz Gessler.

 

5/7
Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior

Mateusz Gessler świetnie dogaduje się również z Michaelem Moranem i Anną Starmach.

6/7
Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior

MasterChef Junior zapowiada się wielkim hitem wiosennej ramówki TVN!

7/7
Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior

Dla Mateusza Gesslera będziemy oglądać na pewno!