Marcela Leszczak nie chce być celebrytką
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Marcela Leszczak o krytyce Zuzy: Powiedziałam prawdę

Marcela Leszczak nie chce być celebrytką
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Po zajęciu drugiego miejsca w programie "Top Model 3", Marcela Leszczak postanowiła wziąć karierę w swoje ręce. Wystąpiła już w jednej dużej kampanii reklamowej, a ostatnio przeprowadziła się do Warszawy. Przypomnijmy: Z kim zamieszkała Marcela Leszczak?

AfterParty.pl przeprowadziło wywiad z modelką, w którym Marcela opowiada o doświadczeniach związanych z udziałem w programie, swojej przeprowadzce do Warszawy i planach związanych z modelingiem. Leszczak opowiedziała nam też o swojej pierwszej dużej kampanii.

- Przeprowadziłam się do Warszawy żeby było mi wygodniej. Tutaj jest więcej pracy, więcej propozycji. Nie spodziewałam się, że będzie mi tak ciężko poruszać się po Warszawie metrem czy tramwajami. (...) Nie jestem celebrytką i nie chcę nią być. Na salonach nie pojawiam się dla zdjęcia na ściance, chodzę na pokazy bo lubię to oglądać. Wiąże się to z moją branżą.


Marcela pochwaliła się też, że ma ambitne plany podbicia rynku azjatyckiego. A szanse na sukces na wschodzie są całkiem spore. Zdradziła nam także, czy planuje sesją dla magazynu "Playboy". (zobacz: Marcela topless w reklamie)

- Mam kontakty z ludźmi z Azji, wiem że tam mam szansę. Nie mam typowej urody na modelkę, mam określony typ urody, pod Azję idealnie pasuje. (...) Na razie nie biorę pod uwagę rozbieranej sesji. Obawiam się, że mogłoby mi to na tym etapie zaszkodzić. Myślę, że nadejdzie czas kiedy będę mogła zrobić sobie takie zdjęcia. Na razie nie dam innym satysfakcji.


Wyznała też, że nie chce być celebrytką i tłumaczy swoją obecność na salonach. Odnosi się również do swojej wypowiedzi o zwyciężczyni programu (zobacz: "Widzowie popełnili błąd. Zuza nie ma szans na karierę")

- To co powiedziałam, nie powiedziałam pod wpływem emocji. Powiedziałam prawdę. Zostało to raz powiedziane i nigdy więcej nie będę do tego wracała. Inteligentni odbiorcy wiedzą jak jest i jak powinno być.


Zobaczcie pierwszą część naszego wywiadu wideo z Marcelą:

Zobacz też galerię zdjęć Marceli Leszczak z kampanii marki "Chaos":

Więcej na temat Top Model Marcela Leszczak
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43