Małgorzata Rozenek z psem Małgorzata Rozenek w naturalnym wydaniu Małgorzata Rozenek w koszuli w kratę Małgorzata Rozenek w sesji z buldożkami Małgorzata Rozenek na planie programu W dobrym stylu z Lili
Małgorzata Rozenek z psem
Instagram
1/6
Małgorzata Rozenek z psem
Instagram

Małgorzata Rozenek dostała nowy program w TVN Style, który nazywa się "W dobrym stylu". Gwiazda już jakiś czas temu pokazała pierwsze zdjęcia z planu show, ale teraz chwali się zdjęciami, na których widzimy ją przed wejściem na plan - w naturalnym wydaniu i z płatkami pod oczami! Fani są oczywiście zachwyceni zdjęciami gwiazdy TVN.

Jeju, jaka Pani jest piękna!

 

W wersji "naturalnej" wyglada pani nalepiej! Świeżo i uroczo 

W swoim nowym program "W dobrym stylu", Małgorzata Rozenek będzie udzielać porad, jak wykonać różne codzienne czynności z elegancją i klasą. (Zobacz też: Sprawdzone sposoby na zaprowadzenie porządków w mieszkaniu)

Wśród zdjęć z planu pojawiły się też fotki z uroczymi suczkami Małgosi - Sisi i Lili. Buldożki francuskie to ulubiona rasa psów gwiazdy TVN. Najpierw w domu Małgosi pojawiła się Sisi i wszyscy domownicy się w niej zakochali, dlatego gwiazda postanowiła sprawić jej towarzystwo i przygarnęła też uroczą Lili. Po zdjęciach widać, że gwiazda jest po uczy zakochana w swoich psach! Zresztą sami zobaczcie zdjęcia Małgorzaty Rozenek z planu "W dobrym stylu". 

 

ZOBACZ: Koszulka Rozenek to HIT! Gwiazda TVN przyćmiła wszystkich na konferencji "Azja Express"

2/6
Małgorzata Rozenek w naturalnym wydaniu
Instagram
3/6
Małgorzata Rozenek w koszuli w kratę
Instagram
4/6
Małgorzata Rozenek w sesji z buldożkami
Instagram
5/6
Małgorzata Rozenek na planie programu W dobrym stylu z Lili
Instagram
6/6
Małgorzata Rozenek na Instagramie bez makijażu
Instagram
Więcej na temat Małgorzata Rozenek