Sanatorium Miłości - relacja z 3. odcinka Sanatorium Miłości - relacja z 3. odcinka Sanatorium Miłości - relacja z 3. odcinka Sanatorium Miłości - relacja z 3. odcinka Sanatorium Miłości - relacja z 3. odcinka
Sanatorium Miłości - relacja z 3. odcinka
mat. prasowe
Relacja z trzeciego odcinka!
1/5
Sanatorium Miłości - relacja z 3. odcinka
mat. prasowe

 

Trzeci odcinek "Sanatorium miłości" rozpoczął się od śniadania wszystkich uczestników, podczas którego Marta Manowska zdradziła, kto został kuracjuszem dnia. Dzień przed seniorzy głosowali na swojego faworyta. Okazało się, że najwięcej głosów zdobyła Małgorzata, która wpadła w oko aż czterem panom! Co jeszcze wydarzyło się w show?

Zobacz: Nina z "Sanatorium miłości" nie jest w stanie policzyć wszystkich swoich tatuaży! Niektóre mają niezwykłą historię

 

Zobacz!

2/5
Sanatorium Miłości - relacja z 3. odcinka
mat. prasowe

 

Na początku uczestnicy ruszyli do stadniny koni, żeby próbować jazdy. W autobusie doszło do małego spięcia między Niną a Ryszardem (tym "marudnym"). Mężczyzna uciszyła kobietę, która siedziała z tyłu i rozmawiała z innymi. Siedząca obok Ryszarda Joanna zwróciła mu uwagę i była oburzona!

Jak Ty możesz tak powiedzieć do kobiety? Rysiu? No wiesz co. Przeproś panią! 

Ryszard jednak nie miał takiego zamiaru i przesiadł się do Cezarego, któremu od razu zarzucił rozpychanie. 

 

Nina z pewnością jest jedną  z najbarwniejszych osób w show. Poczuła się jednak urażona uwagę Ryszarda.

Janina Nina Sanatorium Miłości
EastNews

3/5
Sanatorium Miłości - relacja z 3. odcinka
mat. prasowe


Uczestnicy byli zachwyceni jazdą, poza Teresą, która uznała, że konie powinny być wolne, a nie służyć człowiekowi. Inni seniorzy z sentymentem zaś wspominali młodzieńcze lata na wsi. Marek z kolei starał się zapunktować u Małgosi. Stwierdził, że się zakochuje i to ona jest tą jedyną!

 

Z kolei Małgosia w rozmowie z Martą Manowską opowiedziała o swojej pracy stewardessy, nieudanym małżeństwie i nadziei na nową miłość! Czy uda jej się stworzyć związek właśnie z Markiem?

 

Zobacz: Po śmierci męża Wiesława z "Sanatorium miłości" zaczęła spełniać marzenia. To co mówi, jest wzruszające!

 

Marysią interesuje się aż czterech facetów.

Małgosia z Sanatorium miłości
Facebook

4/5
Sanatorium Miłości - relacja z 3. odcinka
mat. prasowe

 

Uczestnicy pojechali również na park linowy. Nie wszyscy odważyli się skorzystać z niektórych atrakcji! Najwięcej radości miała oczywiście Janina! W drodze powrotnej Marek znów próbował flirtować z Małgosią!

Co mam zrobić, żebyś mnie polubiła? - pytał Marek
Lubić, to ja Cię lubię - uśmiechnęła się Małgosia

Po intensywnym dniu nadszedł czas na regenerację na tai chi! Wtedy okazało się, że panowie robią zakłady o 5 zł, czy Gosia wybierze Marka! 


Nie znam Małgosi, ale jeśli jest osobą z fantazją, to powinna wybrać Cezarego - mówił Ryszard.

My nie będziemy jej adorować, jak już zaczął to robić, to niech robi - stwierdził Cezary.

Małgosia, która w nagrodę mogła wybrać partnera na zabiegi relaksacyjne, wybrała oczywiście Marka! Ten był wyraźnie wzruszony. Nie zabrakło pocałunków!

 

5/5
Sanatorium Miłości - relacja z 3. odcinka
mat. prasowe

 

Co z innymi uczestnikami? Ryszard wybrał się na spacer z Teresą. Niestety, nie dogadywali się najlepiej, a właściwie - w ogóle nie rozmawiali, sącząc wodę. 

Lubię ciszę, pomarzyć, podumać, bez zbędnego gadulstwa - tłumaczył Ryszard.

A podczas masażu Marka i Małgosi senior nie potrafił przestać mówić! Małgosia była wyraźnie zirytowana, choć grzecznie zwracała mu uwagę, żeby przestał. Bez skutku :) Zrzucamy to na wynik stresu! W podziękowaniu za zaproszenie, podarował jej bukiet pięknych róż!

Kto zostanie kuracjuszem dnia? O tym przekonamy się w kolejnym odcinku!

Więcej na temat Sanatorium miłości