Sanatorium miłości - uczestniczki z Martą Manowską Wiesława Kwiatek z Sanatorium szuka żony Sanatorium Miłości - relacja z 3. odcinka sanatorium beta
Sanatorium miłości - uczestniczki z Martą Manowską
Mat. prasowe
1/4
Sanatorium miłości - uczestniczki z Martą Manowską
Mat. prasowe

Wiesia wzięła udział w programie Polsat Cafe przed emisją "Sanatorium miłości"? Za nami trzeci odcinek show TVP, w którym miłości poszukują osoby w wieku 60+. Wśród uczestników programu jest Wiesia- kobieta, która w rozmowie z magazynem "Na żywo" przyznała ostatnio,  że jej najdłuższy związek od śmierci męża trwał 6 lat. Teraz Wiesia razem z pozostałymi uczestnikami "Sanatorium" próbuje znaleźć wielką miłość. Czy jej się to uda? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach programu prowadzonego przez Martę Manowską. 

Teraz jednak okazuje się, że Wiesia wzbudza ogromne emocje wśród fanów programu. Dlaczego? Internauci twierdzą, że kobieta wzięła również udział w innym programie telewizyjnym! Co więcej, wystąpiła w nim ze swoim partnerem! 

W jakim programie wystąpiła Wiesia i co mówiła wówczas o swoim życiu uczuciowym? Szczegóły na następnej stronie! 

Zobacz także: Gdzie i jak szukać chłopaka?

2/4
Wiesława Kwiatek z Sanatorium szuka żony

 

Po ostatnim odcinku "Sanatorium miłości" w sieci zawrzało! Internauci zauważyli, że Wiesia już wcześniej występowała w innym programie telewizyjnym. Na Facebooku pojawiły się komentarze, z których wynika, że kobieta wzięła udział w "Nieoczekiwanej zmianie" emitowanej przez Polsat Cafe. 

Wiesia z Sanatorium miłości wystąpiła w programie Nieoczekiwana zmiana?
screen Facebook Sanatorium miłości

Wygląda więc na to, że Wiesia rzeczywiście wzięła udział w show Polsat Cafe. Co mówiła w programie, który został wyemitowany w minioną niedzielę? 

3/4
Sanatorium Miłości - relacja z 3. odcinka
mat. prasowe

W programie "Nieoczekiwana zmiana" Wiesia wystąpiła ze swoim partnerem Waldemarem.

Już tyle lat się znamy, bo Waldi był naszym przyjacielem. Jak zmarł mąż, przejął rolę po koledze - żartowała Wiesia. Zakwitła miłość. 10 lat jesteśmy ze sobą. Jesteśmy w wolnym, luźnym związku. 

 

Fani programu byli zaskoczeni widokiem Wiesi w programie Polsat Cafe.

Ej no teraz na Polsat cafe widzę Wiesię z jakimś partnerem Waldkiem.....co jest?🤣🤣🤣🤣 - pisali w komentarzach na Facebooku. 

4/4
sanatorium beta
East News

 

Możliwości są dwie - albo przed "Sanatorium" Wiesia rozstała się z partnerem albo po prostu rzeczywiście żyją w wolnym związku...

 

Myślicie, że Wiesia skomentuje swój udział w programie Polsat Cafe?

 

Zobacz także: Czy miłość to wszystko, czego potrzeba, żeby stworzyć udany związek?