Marta Manowska, seniorzy, Sanatorium Miłości Małgosia z Sanatorium miłości Marek z "Sanatorium miłości" znalazł miłość w programie? Sanatorium Miłości - relacja z 3. odcinka
Marta Manowska, seniorzy, Sanatorium Miłości
eastnews
1/4
Marta Manowska, seniorzy, Sanatorium Miłości
eastnews

Ale wiadomość! Jak informuje "Na żywo" pierwsza para z "Sanatorium miłości" planuje ślub! Za nami dopiero trzy odcinki nowego programu TVP, ale już wiadomo, że dzięki udziałowi w show są osoby, które odnalazły prawdziwą miłość. Teraz widzowie z pewnością będą mogli obserwować, jak rodzi się uczucie między uczestnikami, którzy po zakończeniu nagrań postanowili... ze sobą zamieszkać!

Która para z "Sanatorium miłości" zdecydowała się ze sobą zamieszkać? Czy już wkrótce usłyszymy o ich ślubie i kto zostanie świadkiem zakochanych? Szczegóły w naszej galerii. 

Zobacz także: Wiesia z "Sanatorium miłości" tajemniczo o mężczyznach... Czy znalazła tego jedynego?

2/4
Małgosia z Sanatorium miłości
Facebook

Okazuje się, że to Małgosia i Marek są w sobie zakochani i planują wspólną przyszłość! Marek od samego początku był zauroczony Małgosią, już w drugim odcinku programu "Sanatorium miłości" mówił, że się zakochał! 

Boję się powiedzieć, że to miłość od pierwszego wejrzenia... W umyśle i w serduszku jest tylko ona... - powiedział Marek w podsumowaniu drugiego odcinka. 

W kolejnych odsłonach programu Marek robił wszystko, żeby kobieta zwróciła na niego uwagę. Jak już wiemy, Małgosia doceniła starania Marka i zabrała go na wspólne zabiegi relaksacyjne. 

Zobacz także: Nina z "Sanatorium miłości" o mężczyznach w programie! Zdradziła nam, czy ktoś ją zauroczył?

3/4
Marek z "Sanatorium miłości" znalazł miłość w programie?
Facebook Sanatorium miłości TVP

Według doniesień "Na żywo" Małgosia i Marek po raz pierwszy spotkali się jeszcze przed przyjazdem do uzdrowiska. Jak to możliwe? Informator magazynu zdradza, że Małgosia i Marek jechali jednym pociągiem w drodze do Ustronia.

Mieli miejsca w jednym przedziale- zdradza źródło "Na żywo". 

Już wtedy Małgosia i Marek zwrócili na siebie uwagę. Teraz okazuje się, że uczucie było na tyle silne, że po programie zakochani zdecydowali sie razem zamieszkać. Podobno to Marek wprowadził się do domu swojej partnerki. 

Co więcej, ostatnio okazało się, że Małgosia i Marek planuja wspólną przyszłość i już zastanawiają się nad ślubem. Kto zostanie ich świadkiem? Odpowiedź na następnej stronie. 

Zobacz także: Ryszard największym marudą w "Sanatorium miłości"? Fani współczują współlokatorowi!

4/4
Sanatorium Miłości - relacja z 3. odcinka
mat. prasowe

Według medialnych doniesień Małgosia i Marek opowiedzieli o ślubnych planach pozostałym uczestnikom programu "Sanatorium miłości" podczas nagrania klipu  do wiosennej ramówki TVP. "Na żywo" informuje, że świadkiem na ślubie pary zostanie Cezary, czyli współlokator Marka z "Sanatorium miłości"! 

Myślicie, że wkrótce usłyszymy o ślubie Małgorzaty i Marka? 

 

Zobacz : Cezary z "Sanatorium miłości" pomógł innemu uczestnikowi znaleźć miłość! Któremu?

Więcej na temat Sanatorium miłości