Magda Wójcik w zielonym kombinezonie pod studiem Dzień Dobry TVN

Mama Madzi z "Big Brothera" nie akceptuje Oleha? Co z jej znajomymi? Już wszystko jasne!

Magda Wójcik w zielonym kombinezonie pod studiem Dzień Dobry TVN

Magda Wójcik z "Big Brothera" wraz z mamą pojawiły się w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadały m.in. o tym, jak wygląda ich życie po zwycięstwie 31-latki w show TVN 7. Mama gwiazdy zabrała również głos w sprawie jej związku z Olehem! 

Magda Wójcik po "Big Brotherze". Jak zmieniło się jej życie?

Magda Wójcik zdobyła ogromną sympatię widzów w programie "Big Brother". Jej konto na Instagramie śledzi już ponad 215 tys. osób. Na co dzień spotyka się z życzliwością ze strony fanów:

Jedyne co się zmieniło, to bardzo dużo ludzi mnie zatrzymuje, chcą hugs (przytulania) and kisses (całusów), nie spotkałam się z żadnymi nieprzyjemnymi sytuacjami.

Okazało się również, że największą przeciwniczką występu Magdy w show była jej mama!

Ja zniechęcałam córkę do podjęcia  tej decyzji. Jak ją podjęła, to jej kibicowałam. Zawsze obawiałam się, że będą zagrożenia. Cieszyłam się jak zobaczyłam na scenie jak wygrała, byłam bardzo bardzo dumna - powiedziała mama Madzi. 

Dość głośno jakiś czas temu było także o jej komentarzu na temat związku córki. Jeszcze w programie zastanawiała się, czy Magda powinna związać się z Olehem. Teraz w programie "Dzień Dobry TVN" postawiła sprawę jasno - nie poznała wybranka zwyciężczyni, więc nie może go oceniać!

Nie poznałam Olka, nie chcę się wypowiadać - powiedziała. 

Sama Wójcik wyznała, że jeszcze nie chce nic deklarować, ale wciąż spotykają się i poznają z Olehem. Jej znajomi zaakceptowali go, mimo początkowej niechęci.

Na razie się spotykamy, randkujemy, jest za wcześnie żeby to nazwać. Moi znajomi chcą dać mu szansę , ale chcą, żebym sama zadecydowała, żebym nie sugerowała się innymi opiniami, ja daję mu szansę - powiedziała Magda. 

Trzymacie za nich kciuki?

Magda jak zwykle w oryginalnej stylizacji! 

Magda Wójcik w zielonym kombinezonie pod studiem Dzień Dobry TVN

Oleh i Magda - co sądzi o nich mama Madzi?

 

 

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09