Oleh i Magda - co sądzi o nich mama Madzi?

Związek Magdy i Oleha z "Big Brothera" od samego początku wzbudzał spore emocje wśród fanów show. Internauci zwracali uwagę m.in. na sporą różnicę wieku między Magdą (31 lat) a Olehem (20 lat) i sugerowali, że chłopak może złamać jej serce. Atmosferę wokół ich związku podgrzała również Kasia, która po wyjściu z domu Wielkiego Brata powiedziała wprost, że romans z Madzią jest dla Oleha przepustką do finalu. 

Ja wiem, że Oleh na Madzię na początku reagował niefajnie, miał o niej kiepskie zdanie, ja to tak czułam- w rozmowie z "Faktem" zdradziła była uczestniczka "BB". (...) Mam wrażenie, że to jest dla niego po prostu przepustka do finału, ten romans. Oleh jest bardzo sprytny i ja go podziwiam za ten spryt. 

Co ciekawe, w wielkim finale okazało się, że mama Magdy chyba nie do końca jest zachwycona związkiem córki... 

Magda komentuje wypowiedź swojej mamy

Podczas finału "Big Brothera" jeden z prowadzących zapytał mamę Magdy wprost, czy podoba się jej Oleh. Reakcja kobiety była dość zaskakująca. 

Jak się "Big Brotherowy" zięć podoba? - zapytał Filip Chajzer.

Który?- odpowiedziała mama Magdy. 

Teraz Magda w rozmowie z portalem plotek.pl skomentowała zachowanie swojej mamy. Zwyciężczyni "Big Brothera" przyznała, że jej zdaniem kobieta bardziej polubiła... Łukasza! Magda nie ukrywa, że mama radzi jej, żeby była ostrożna w sprawie Oleha.

Mama mówiła, żeby na razie się zastanowić, jeszcze chwilę poznać się bliżej, żeby nie robić nic na siłę- zdradziła w rozmowie z portalem. 

Myślicie, że związek Magdy i Oleha przetrwa? 

Magda i Oleh będą razem?

Magda i Oleh w programie Big Brother
screem YouTube.com

Ich związek od samego początku wzbudzał spore emocje wśród fanów show.

Oleh wręczył kwiaty Madzi Wójcik podczas finału
East News

 

Więcej na temat Big Brother