Znany sportowiec ocenił urodę celebrytek
ONS

Szulim i Bachleda wpadły w oko znanemu sportowcowi. Przystojniak szuka dziewczyny

Znany sportowiec ocenił urodę celebrytek
ONS

Maciej Kot to jeden z najpopularniejszych polskich sportowców młodego pokolenia. Skoczek narciarski przebojem wdarł się do kadry narodowej i wywalczył z drużyną brązowy medal Mistrzostw Świata w 2013 roku. 23-latek podbija też serca damskiej części publiczności, a jego urok osobisty przysporzył mu już liczne grono fanek.

Młody sportowiec jest też ewenementem wśród swoich kolegów, bo jako jeden z nielicznych, a w zasadzie chyba jedyny, nie ma... żony. Co więcej, nie ma też aktualnie dziewczyny, co szybko podłapały media i ogłosiły swoisty casting na jego narzeczoną. Dziś rano Maciej gościł w Dzień Dobry TVN, gdzie potwierdził, iż jest wolny, ale nie zamierza organizować żadnych konkursów na nową miłość.
 

Dziewczyny nie mam, ale nie organizuję castingu i nie szukam dziewczyn przez internet czy radio, bo to byłoby głupie. Ciężko znaleźć taki ideał - wyznał rozmarzony w Dzień Dobry TVN.


Śniadaniówka postanowiła zorganizować więc małą ankietę w celu znalezienia tego ideału. Sportowcowi przedstawiano pięć kandydatek-celebrytek, a jego zadaniem była ocena, czy każda z nich nadawałaby się na jego wymarzoną partię.


Agnieszka Szulim - bardzo mi się podoba. Bardzo ładne nogi, ogólnie figura, wzrok, usta, po prostu całokształt.

 Ewa Farna bardziej w moim typie, ale jakoś tak jako całokształt to poprzednia kandydatka bardziej mi się podobała. 

Alicja Bachleda-Curuś to góralka, to bardzo dobrze, bo góralki mają taki bardzo specyficzny, mocny charakter. Myślę, że wielu mężczyzn lubi takie dziewczyny, które potrafią tupnąć nogą, wyrazić swoje zdanie i Alicja jak najbardziej by się nadawała.

  

 

Iwona Węgrowska to jest zaskoczenie. Wygląda dość, może nie agresywnie, ale tak bardzo ostro. Ale oczywiście przechodzi do następnego etapu.

 Monika Brodka - to już bardziej mój typ urody - brunetka, szczupła, to że śpiewa też może być dodatkowym atutem. Ja lubię śpiewać, ale nie wychodzi mi to za dobrze.


Myślicie, że miałby szanse podbić serce którejś z wymienionych pań?

Zobacz: Milioner rozpieszcza Szulim. Dostała prywatnego szofera i nową ksywkę w branży

Maciej Kot szuka dziewczyny

 

Maciej Kot szuka dziewczyny

 

Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10