Party Stories
TV-Show

Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tęskni za Laurą?! Fani pocieszają uczestnika: "Trzeba myśleć optymistycznie"

Co dzieję się pomiędzy Maćkiem, a Laurą ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? W mediach społecznościowych uczestnika pojawił się wymowny wpis. Stracił optymizm?

Choć z początku Laura i Maciek wydawali się być dobrani wręcz perfekcyjnie, pomiędzy uczestnikami miłosnego eksperymentu szybko zaczęło dochodzić do pierwszych zgrzytów i nieporozumień. Zdaniem niektórych widzów 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", Laura w ogóle nie wykazuje zainteresowania swoim mężem, a część z nich nie ma wątpliwości, że po programie ich relacja nie przetrwa próby czasu. Ostatnio fani uwielbianego reality-show byli również świadkami, jak kobieta żali się na Maćka. Czy faktycznie sytuacja tej dwójki jest już nie do odratowania? W mediach społecznościowych uczestnika, pojawiło się nowe zdjęcie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga wstydziła się pokazać Karolowi swoje mieszkanie? Wytłumaczyła, dlaczego oprowadzała go po ciemku!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Maciek myśli o Laurze?

Choć oboje zrobili na sobie świetne pierwsze wrażenie, a Laura natychmiast zauroczyła Maćka swoją osobą, wiele wskazuje na to, że ta dwójka coraz bardziej się od siebie oddala. Niestety, małżonkowie, którzy zostali sparowani przez ekspertów w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", nie zawsze są w stanie zrozumieć swoje zachowania, a Laura nie kryje się już nawet z wywracaniem oczu, czy innymi reakcjami, komentującymi jej męża między słowami. Choć Maciej zapewniał, że dołoży wszelkich starań, by ich relacja nie tylko przetrwała, ale i szła w dobrym kierunku, a także przyznał, że nigdy nie był tak szczęśliwy, jak chwilę po ślubie z Laurą, fani programu nie kryją swoich zmartwień. W mediach społecznościowych uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" również nie brakuje komentarzy internautów na temat jego żony, a te nie zawsze należą do najmilszych. Co dzieje się pomiędzy tą dwójką? Maciek właśnie opublikował na swoim Instagramie bardzo nostalgiczne zdjęcie i choć jego opis ma raczej pozytywny wydźwięk, wszyscy wciąż zastanawiają się, co z nim i Laurą!

Ostatni dzień majówki, jutro powrót do pracy 😎 😎 😎 💪 💪 💪  Miejcie się jak najlepiej 😉  - napisał Maciek.  

Obserwatorzy uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" natychmiast zareagowali na jego wpis. 

- Jutro wracamy do pracy trzeba myśleć optymistycznie!!!  
- Ale za to do piątku bliżej 😁😉😅

Czy Maćkowi faktycznie zaczyna brakować optymizmu? Sądzicie, że w tamtej chwili myślał o swojej relacji z Laurą? Musimy przyznać, że to zdjęcie ma naprawdę bardzo ciekawy klimat. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura sugeruje, że to koniec małżeństwa z Maćkiem?! "Dzieje się coś tragicznego" 

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wszędzie doszukują się nowinek z życia uczestników programu. Kiedy Maciej opublikował w swoich mediach społecznościowych nostalgiczną fotografię, niektórzy mogli zastanawiać się, czy nie sugeruje ona tego, co dzieje się pomiędzy nim, a Laurą. 

W dniu ślubu uczestnicy miłosnego eksperymenty wydawali się naprawdę bardzo szczęśliwi. Niestety, im dłużej ich relacja trwała, tym więcej wychodziło różnic. Czy ich związek przetrwa po programie?

Maciej i Laura ze
Mat. prasowe

Wygląda jednak na to, że Maciek nie ma zamiaru się poddawać. Co więcej, internauci bardzo mu kibicują i już uznali go, za jednego z najbardziej lubianych uczestników programu. 

Maciej i Laura ze
Mat. prasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maciek i Oliwia z Love Island
Instagram
Newsy
Maciej z "Love Island" odpowiedział na zarzuty Oliwii! Czy sprawa skończy się w sądzie?
Były partner Oliwii z "Love Island" odpowiedział na jej zarzuty. Jak skończy się ta sprawa?

Oliwia i Maciej z "Love Island" stworzyli krótki, ale niezwykle burzliwy związek. Pomimo iż ich relacja szybko się zakończyła, to w dalszym ciągu pojawiają się nowe informacje na temat konfliktu byłych partnerów. W środę za pośrednictwem mediów społecznościowych Oliwia przekazała oświadczenie , w którym zarzuciła Maciejowi nękanie i znęcanie się psychiczne! Na odpowiedź uczestnika "Love Island" nie trzeba było długo czekać.  Zobacz także:   Oliwia z "Love Island" pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Bardzo się zmieniła? Maciek z "Love Island" odpowiedział na zarzuty Oliwii Początek głośnego konfliktu rozpoczął się od serii sms-ów, które Maciej opublikował w swoich mediach społecznościowych. Mężczyzna zasugerował, że pochodzą one od rzekomego sponsora Oliwii. W związku z tą sytuacją była partnerka Maćka wydała oświadczenie, w którym zasugerowała, że stała się ofiarą nękania i przekaże sprawę odpowiednim służbom.  Po rozmowach ze specjalistami zrozumiałam, że stałam się ofiarą uporczywego nękania oraz psychicznego znęcania się. Z tego względu postanowiłam złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstw uporczywego nękania oraz znęcania się psychicznego nade mną, przez Macieja Szewczyka - czytamy w oświadczeniu Oliwii. Maciej bardzo szybko odpowiedział na zarzuty Oliwii i zapowiedział, że on również w niedługim czasie wyda bardziej obszerne oświadczenie w tej sprawie.  Jutro na spokojnie wypiszę sobie wszystkie fakty i Wam opowiem całą tę historię na spokojnie, teraz idę na siłkę, bo trzeba trening zrobić. Ona nie ma nic do stracenia z tym zawiadomieniem, a może pieniążki dostać. Tylko czy warto zostać tak zapamiętanym? - napisał Maciej na Instagramie.  Ponadto Maciej opublikował na...

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram
TV-Show
Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ogniu krytyki po rozstaniu z Łukaszem! "Dziecko na walizkach rozerwane pomiędzy 2 domami"

Oliwia ze "Ś lubu od pierwszego wejrzenia " opublikowała na Instagramie poruszający wpis, w którym podsumowała swoje małżeństwo z Łukaszem i wyznała, że mimo starań i pomocy specjalistów przegrali walkę o ten związek: Nie jest to dla mnie łatwe, by pisać o tym w Sieci, ale chcę zapobiec rozprzestrzenianiu się nieprawdziwych informacji dotyczących naszego małżeństwa.  Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie.  Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się. Internauci nie mogą uwierzyć w rozstanie Oliwii i Łukasza, którzy w mediach społecznościowych sprawiali wrażenie idealnej pary. Na Oliwię spadła fala krytyki! Według niektórych obserwatorów pary na ich rozstaniu najbardziej ucierpi ich syn, który od najmłodszych lat będzie musiał żyć "rozerwany pomiędzy 2 domami"!  Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ogniu krytyki po rozstaniu z Łukaszem! Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli jedną z niewielu par, które po kontrowersyjnym eksperymencie zdecydowały się być razem. Co więcej kilka miesięcy temu na świat przyszedł syn pary, Franek. Do tej pory Oliwia i Łukasz wydawali się być idealnym małżeństwem, a przynajmniej takie sprawiali wrażenie w mediach społecznościowych. Teraz okazuje się, że po próbach ratowania tego związku i pomocy specjalisty podjęli decyzję o rozstaniu. Po oświadczeniu Oliwii na temat rozstania w sieci zawrzało. Z jednej strony pojawiły się komentarze wspierające parę. Wiele osób uważa, że skoro nie byli w stanie się porozumieć to podjęli słuszną decyzję. Niektórzy wprost gratulują Oliwii odwagi: no właśnie tylko wyglądali na zakochanych. Zdjęcia...

Instagram
Newsy
Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wziął udział w #pillowchallenge. Niechcący zdradził, że jest z Oliwią?!

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wziął udział w popularnym wyzwaniu na Instagramie. Wykonał własną stylizację z poduszki, publikując zabawne zdjęcie stylizacji. Spostrzegawczy internauci dostrzegli  nq nim dowody, które potwierdzają, że Oliwia i Łukasz wciąż są razem. Też to widzicie?  Zobacz także:  #pillowchallenge to hit Instagrama. "Stylizacja" Dody robi wrażenie, ale Dowbor ją przebił "Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz i Oliwia wciąż są razem? Oliwia i Łukasz to najmłodsza para czwartej edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Młodzi wpadli sobie w oko już w pierwszym momencie. Rodzina a nawet internauci również zgodnie stwierdzili, że para pasuje do siebie wizualnie. Podczas podróży poślubnej pomiędzy uczestnikami dochodziło do małych spięć ale oboje wydawali się być zadowoleni z zaproponowanego przez ekspertów partnera.  Nic dziwnego, że fani programu wciąż doszukują się dowodów, aby wcześniej dowiedzieć się czy ich ulubiona para wciąż jest razem, a może ich drogi jednak się rozeszły. Uczestnicy nie mogą przedwcześnie zdradzić jak potoczyły się ich dalsze losy, jednak internauci nie dają za wygraną. Początkowo spekulowano, że Oliwia i Łukasz mogą nie być już parą, ponieważ Łukasz nie miał na zdjęciu obrączki , a Oliwia, sposród wszystkich uczestników edycji, tylko jego nie obserwuje na Instagramie. Z kolei informacje, które pojawiły się na Instagramie mamy uczestnika, wskazywały na zupełnie coś innego.   W wielkanocną niedzielę Łukasz opublikował zdjęcie w stylizacji z poduszki dołączając do popularnego #pillowchallenge:  W Święta postanowiłem założyć na siebie coś specjalnego. Skoro wyszykowany już jestem, to można przyrządzić coś do jedzenia, tylko ten makaron jakiś taki...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner