Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
MArlena i Seweryn Rolnik szuka żony 6
screen Rolnik szuka żony
TV-Show

Zaskakująca deklaracja Seweryna i łzy Marleny w finale „Rolnik szuka żony”! "Od siebie nie mam za co go przepraszać"

Zaskakująca deklaracja Seweryna i łzy Marleny w finale „Rolnik szuka żony”! "Od siebie nie mam za co go przepraszać"

Marlena i Seweryn byli najbardziej kontrowersyjną parą 6. edycji „Rolnik szuka żony”. Po ich burzliwym rozstaniu, kiedy padły mocne słowa i wyzwiska, w ostatnim odcinku przyszedł czas na konfrontację nie tylko z Marleną, ale również z Dianą i Asią. Zobaczcie, jak Seweryn wytłumaczył się z kłótni z Marleną, co o całej sytuacji sądzi Joanna i czy Diana nie ma żalu, że tak zakończyła się jej przygoda w programie!

Największym zaskoczeniem okazała się ciąża jednej z kandydatek Seweryna. O kogo chodzi?

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Szokujące wyznania Joanny, kandydatki Seweryna!

Na początku finałowego odcinka Seweryn wyznał, że chciałby, by spotkanie z Marleną było pokojowe.

Teraz jest czas, aby się rozstać i pożegnać z godnością - powiedział rolnik.

Na początku indywidualnej rozmowy z Sewerynem Marta Manowska zapytała go o pierwszą kontrowersyjną "sytuację z pytaniami", kiedy chłopak otwarcie przyznał, że najlepiej rozmawia mu się z Marleną i Dianą, a z Asią mniej. Po jego słowach Marlena powiedziała: Jeżeli jakaś osoba tylko traci tutaj czas to jest to Asia. Wtedy rolnik wprost zapytał Joannę: co zamierzasz?  Tym samy postawił jedną ze swoich kandydatek w bardzo niezręcznej sytuacji. Zapytany przez prowadzącą o swoje zachowanie wyznał, że nie ma sobie nic do zarzucenia! Jego zdaniem jedynie zachowanie Marleny nie było fair. Chwilę potem Marta Manowska za pomocą połączenia wideo połączyła się z Asią, która na wstępie wyznała, że jest w ciąży:

Nie mogłam przyjechać dlatego, że jestem w 12. tygodniu ciąży. Poznałam Sebastiana, z którym jestem zaręczona.

Na pytanie Marty Manowskiej jak wspomina udział w programie i grę, w którą grali Joanna bez ogródek powiedziała: Nie mam żalu (…) Wiedziałam o kontakcie Seweryna z Marleną poza programem. Kiedy prowadząca zapytała o wiadomości od Seweryna, które pokazywała jej Marlena, Joanna zdradziła, po co jej zdaniem to robiła:

Prawdopodobnie żeby zostać już na tej wygranej pozycji, Diana chciała wyjechać do domu bo nie czuła się pewnie i też wie, o tych wiadomościach. Chciała wrócić do domu i tak się niestety stało. Przyznała też, że gdyby nie te wiadomości: Seweryn by wyszedł z tego z twarzą.

Dodała też, że to była intryga. Te oskarżenia zdenerwowały Marlenę, która rozpłakała się i wyznała:

Ja jej przed niczego nie mówiłam. Pokazałam jej wiadomości z dniem, kiedy ona już była pewna, że odjeżdża.

Rozstanie Diany i Seweryna!

Potem przyszedł na rozmowę z Dianą. Seweryn na wstępie powiedział, że nie powinien się zachować tak w stosunku do kobiety. A Diana dodała: Wydaje mi się, że żałuje tego, co zrobił. Ostatecznie rolnik stwierdził, że wiadomości, przez które Diana wyjechała, nie rzutują na jego decyzję, a Diana tak podsumowała ich spotkanie:

Uważam, że nasze spotkanie wypadło pozytywnie. Rozstaliśmy się w dobrych relacjach - powiedziała uczestniczka.

Seweryn przeprasza Marlenę...

Najbardziej emocjonalna była rozmowa Marleny i SewerynaMarlena za wcześnie powiedziała kocham, za wcześnie chciała zostać, tak? – zapytała Marta Manowska. Seweryn potwierdził skinieniem głowy, bo emocje nie pozwoliły mu mówić! Wtedy dołączyła do nich Marlena i na wstępie powiedziała:

Ja najbardziej liczę od Seweryna na słowo przepraszam!

Na co Seweryn odpadł: obydwoje się nie zachowaliśmy tak jak trzeba! Jednak wolałabym, aby to najpierw padło z Twoich ust za te wszystkie obelgi, które dostałam – stwierdziła dziewczyna. Wtedy wkroczyła Marta Manowska, mówiąc: obelgi padały w dwóch kierunkach.

Przepraszam nie powinno tak być. Tak wulgarnie do kobiety się odzywać - powiedział w końcu rolnik.

Wtedy padły szokujące słowa Marleny, że to Seweryn kazał jej kłamać. Rolnik potwierdził tę wersję, mówiąc, że się pogubił. Dziewczyna przyznała też, że z jej strony nie było manipulacji

Myślę, że to jest obu stron wina, a nie tylko moja. Ale jak mi ktoś pisze takie obiecanki typu, że razem będziemy oglądać ten program – to dlaczego mam sobie jakichś nadziei nie robić! (…) Od siebie nie mam za co go przepraszać - powiedziała na koniec Marlena. Po czym dodała: Wieczorem mam kolację z chłopakiem. Napisał do mnie i tak wyszło. Jest kochany, ciepły, bardzo się o mnie troszczy. 

Szybko okazało się, że Seweryn też znalazł miłość! Tak opisał swoją partnerkę:

Ciepła, kochająca, wyrozumiała. Od kilku dni zamieszkała ze mną. Dużo mi daje energii pozytywnej i wsparcia.

Po burzliwej relacji zarówno Marlena, jak i Seweryn znaleźli szczęście. Być może bez udziału w programie  to by się nie udało. 

Joanna Rolnik szuka żony 6 finał
screen Rolnik szuka żony

Diana Seweryn
screen Rolnik szuka żony

Seweryn w finale Rolnik szuka żony 6
screen Rolnik szuka żony

 

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony wideo
Facebook
Newsy
Jak Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zakochali się w sobie? To miłosna historia z happy endem!
Jak Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zakochali się w sobie? To miłosna historia z happy endem!

Adrian i Ilona są najbardziej zaskakującą parą 6. edycji " Rolnik szuka żony "! Początkowo nikt nie dawał im szans, a relacje rolnika z wybranymi kandydatkami były dosyć skomplikowane, żadnej z nich nie okazywał zainteresowania. Widzowie byli przekonani, że Adrian nie wybierze żadnej z kobiet. Na szczęście tak się nie stało. Od kiedy wybrał Ilonę wszystko się zmieniło. Stał się bardziej otwarty i w odcinku, w którym para spędziła uroczy dzień nad morzem - oboje zadeklarowali, że chcą się spotykać, odwiedzają się wzajemnie i zrobią wszystko, aby nie zepsuć tej relacji! Już wiadomo, że para nadal jest razem , na dowód tego oboje publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Zobaczcie historię miłości Ilony i Adriana! Kiedy para zorientowała się, że chce być razem? Obejrzyjcie wideo i przypomnijcie sobie, jak zaczynała się ta wyjątkowa relacja. Być może w kolejnym sezonie "Rolnik szuka żony" zobaczymy już zdjęcia ze ślubu tej pary! Zobacz także:  Wiemy, gdzie pracuje kandydatka Adriana z „Rolnik szuka żony”. Szok! Ilona pokazała aż dwa miejsca pracy...    

Seweryn i Marlenka
AKPA
Newsy
Łzy Marleny i szczere wyznanie Seweryna w finale "Rolnik szuka żony"! Co wydarzy się w ostatnim odcinku?
Co wydarzy się w finale szóstej edycji "Rolnik szuka żony"? Jak zakończy się kolejne spotkanie Marleny i Seweryna? Jakie tajemnice wyjdą na jaw?

Co wydarzy się w finale szóstej edycji "Rolnik szuka żony"? Jak zakończy się kolejne spotkanie Marleny i Seweryna? Jakie tajemnice wyjdą na jaw? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w najbliższą niedzielę. Dokładnie 1 grudnia Telewizyjna Jedynka wyemituje ostatni odcinek 6. odsłony hitu o poszukujących miłości rolnikach. Wszystko wskazuje na to, że naprawdę sporo emocji przyniesie widzom rozmowa Marty Manowskiej z Sewerynem i Marleną! Ostatnio między Marleną a Sewerynem doszło do ostrej kłótni - czy teraz znów padną mocne słowa? Po ostatnim odcinku "Rolnika" TVP pokazała fragmenty finału, w którym została pokazana zapłakana Marlena i jej spotkanie z Sewerynem.  Marlena wyjawi prawdę o relacji z Sewerynem? Na początku szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" wydawało się, że Seweryn odnajdzie swoje szczęście u boku Marleny. Piękna kandydatka wpadła rolnikowi w oko już na pierwszym spotkaniu. Marlena i dwie pozostałe kandydatki Seweryna walczyły o jego względy, ale dla wielu osób było oczywiste, że to Marlena skradła jego serce. Wszystko zaczęło się psuć po tym, jak z programem pożegnała się Diana - dziewczyna powiedziała rolnikowi, że wie o jego kontaktach z Marleną poza programem. Diana miała żal do rolnika o kłamstwa, a Seweryn był wściekły na Marlenę, że powiedziała jej o ich bliskiej relacji. I chociaż podczas wyborów Marlena i Seweryn stwierdzili, że chcą spróbować stworzyć związek, to szybko okazało się, że ich sielanka nie trwała zbyt długo. W kolejnej odsłonie programu "Rolnik szuka żony" doszło między nimi do naprawdę ostrej awantury. Teraz Marlena i Seweryn spotkają się w finałowym odcinku programu TVP i wszystko wskazuje na to, że znów będzie bardzo emocjonująco!  (...) nie zabraknie...

Marlena i Seweryn na planie Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
Rolnik szuka żony: Seweryn nie pojedzie do Marleny? Internauci oburzeni zachowaniem rolnika!
Seweryn nie odwiedzi Marleny w jej rodzinnym domu? Czy w kolejnej odsłonie programu "Rolnik szuka żony" widzowie dowiedzą się, że rolnik nie chce kontynuować znajomości ze swoją wybranką?

Seweryn nie odwiedzi Marleny w jej rodzinnym domu? Czy w kolejnej odsłonie programu "Rolnik szuka żony" widzowie dowiedzą się, że rolnik nie chce kontynuować znajomości ze swoją wybranką? W niedzielny wieczór Telewizyjna Dwójka wyemitowała najnowszy odcinek show, w którym rolnicy dokonywali ostatecznych wyborów. Jak już wiemy, Seweryn w rozmowie z Martą Manowską przyznał, że chce spróbować stworzyć związek z Marleną, dlatego obiecał, że teraz to on odwiedzi swoją kandydatkę w jej rodzinnym domu. Niestety, patrząc na fragmenty kolejnego odcinka wszystko wskazuje na to, że Seweryn nie znalazł czasu na wizytę u Marleny... Widzowie są oburzeni zachowaniem rolnika! Internauci ostro krytykują Seweryna W ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony" Marta Manowska próbowała dowiedzieć się, dlaczego w domu Seweryna została już tylko jedna kandydatka. Rolnik w rozmowie z prowadzącą nie ukrywał, że punktem zwrotnym w całym programie była jego randka z Dianą- to właśnie wtedy kobieta wytknęła mu kłamstwo i wyjechała do domu. Okazało się wówczas, że Seweryn i Marlena mieli kontakt poza programem. Diana przyznała, że o wszystkim dowiedziała się od samej Marleny, co w ostatnim odcinku rolnik dosadnie skomentował podczas spotkania z Martą Manowską. Rolnik nie ukrywał, że miał żal do Marleny za to, że się "wygadała". Ten komentarz oburzył internautów! Fani show są zniesmaczeni zachowaniem Seweryna, który najprawdopodobniej nie odwiedzi Marleny w jej rodzinnym domu- w zwiastunie nowego odcinka nie było widać scen z rolnikiem, a jedynie zapłakaną Marlenę. Jak internauci komentują postawę Seweryna?  - w tym odcinku Marlena jak dla mnie zapunktowała była szczera a Seweryn odrazu widać że kłamie i zrobił jej większa nadzieję. - Dziwne że ma pretensje do. Marleny że się...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner