Luiza i Maurycy z "Hotelu Paradise" są parą?
mat. prasowe
TV-Show

Luiza i Maurycy z "Hotelu Paradise" zaliczyli wpadkę?! Pokazali zdjęcia, a fani: "Jesteście razem jak nic"

Luiza i Maurycy z "Hotelu Paradise" zaliczyli wpadkę?! Pokazali zdjęcia, a fani: "Jesteście razem jak nic"

Luiza i Maurycy z "Hotelu Paradise" są parą? Widzowie nie mają wątpliwości, szczególnie po tym, co uczestniczka opublikowała ostatnio w sieci! Czy zdjęcia z Maurycym, które pojawiły się na jej profilu zdradzają zbyt wiele? 

Wy jesteście razem jak nic - piszą fani 

Jej odpowiedź może tylko podgrzać atmosferę! 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Szokujące wyznanie Basi. Jako dziecko uciekła z patologicznej rodziny

"Hotel Paradise": Nowa dziewczyna Krystiana nie oglądała programu z jego udziałem! Zdradziła, dlaczego!

Luiza i Maurycy z "Hotelu Paradise" są parą?

Emocje w "Hotelu Paradise powoli robią się coraz gorętsze. Ostatnie wydarzenia w związku z zachowaniem Dawida wobec Nathalii wywołały sporo kontrowersji. Podczas "rajskiego rozdania" to właśnie on opuścił program. Czy decyzja Krzyśka była podyktowana zamieszaniem wywołanym przez złość oraz nieporozumienie, do którego doszło pomiędzy tą dwójką? Przez małą chwilę również Maurycy mógł poczuć się niepewnie, kiedy nowy singiel wyraził zainteresowanie Luizą. Podczas randki nad brzegiem oceanu, Krzysiek doszedł do wniosku, że nie chce mieszać się w relację pomiędzy nią a Maurycym, ponieważ dostrzega ich zaangażowanie. Czy ten niewinny na razie związek przerodzi się w coś więcej? 

Luiza i Maurycy wydają się być jak na razie bardzo dobraną parą. W dodatku obserwując ich aktywność w sieci można wywnioskować, że tych dwoje wciąż łączą bardzo dobre relacje. Uczestniczka podkręciła atmosferę tuż przed wczorajszym rajskim rozdaniem, publikując romantyczne foty z Maurycym, pisząc: 

Czy po dzisiejszym Rajskim Rozdaniu wciąż będziemy parą???🍓 Dzisiejszy wieczór będzie stresujący dla każdej z par. Decyzja @krzysztof_hotelparadise3 zakończy czyjąś piękną przygodę na rajskiej wyspie. 

Dziś już wiadomo, że z programem pożegnał się Dawid, a Maurycy i Luiza nadal mogą poznawać się i umacniać swoją relację. Zmysłowe zdjęcia, które Luiza dołączyła do wczorajszego wpisu bardzo poruszyły fanów. Niektórzy dopatrują się w nich drugiego dna: 

- Piękne te zdjęcia
- Ja to myślę, że wy jesteście nadal parą 
- Pasujecie do siebie
- Mam nadzieję, że będziecie razem, bo Seba traktował ją jak ziomala a może was coś połączy mam nadzieję 
- Woow... co tu się... 
- Wy jesteście razem jak nic 

Na wszystkie spekulacje fanów odnośnie związku z Maurycym Luiza odpowiedziała tajemniczym "Zobaczymy". Nie jest tajemnicą, że uczestnicy nie mogą przed emisją finału zdradzić, jak dalej potoczyły się ich losy, jednak fani obserwując ich relacje po tym, jak wrócili z Zanzibaru powoli wyciągają wnioski i pierwsze domysły. Jak myślicie, jak potoczą się dalsze losy Maurycego i Luizy? Pokazują w sieci zbyt wiele? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Dawid odpowiedział na oskarżenia internautów. Czekają nas kolejne emocje!

Czy związek Luizy i Maurycego przetrwał po programie? 

Luiza i Maurycy z
Instagram

Uczestnicy "Hotelu Paradise" tylko podkręcają atmosferę, jednak na to, jak wyglądają ich relacje po programie trzeba będzie jeszcze chwile poczekać. Trzymacie kciuki za ten duet? 

Luiza i Maurycy z
Instagram

Zobacz także

Magda Wójcik z "Big Brothera" weźmie udział w "Hotel Paradise 4"? W końcu odpowiedziała!

Dawid "Hotel Paradise 3"

„Hotel Paradise 3”: Zachowanie Dawida zszokowało wielu widzów! Jest głos produkcji: „Wiemy, że jesteście poruszeni”

 

"Hotel Paradise": Maurycy i Luiza są parą
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Luiza potwierdza związek z Maurycym! "Mieliśmy dużo czasu, żeby się bliżej poznać"
Luiza z "Hotelu Paradise" już nie ukrywa swojego szczęścia! Odpowiedziała na pytania fanów i zdradziła, że spotyka się z Maurycym!

Luiza podczas relacji na InstaStories po raz pierwszy przyznała, że jest w związku z Maurycym. Jedna z najpopularniejszych uczestniczek "Hotelu Paradise" odpowiedziała na pytania fanów, którzy próbowali dowiedzieć się, jak tak naprawdę wygląda jej relacja z Maurycym, który ostatnio zaskoczył wszystkich i powiedział, że są w związku. Sprawdźcie, co zdradziła Luiza! Luiza z "Hotelu Paradise 3" opowiedziała o związku z Maurycym  Luizę i Maurycego w "Hotelu Paradise" połączyła prawdziwa przyjaźń, która dopiero po programie przerodziła się w coś więcej. Para przez jakiś czas ukrywała swój związek, jednak w sieci pojawiały się ich wspólne zdjęcia. Dopiero kilka dni temu Maurycy po raz pierwszy głośno przyznał, że razem z Luizą dali sobie szansę i dziś są razem.  Myślę, że dla nikogo nie jest to zaskakujące, ze łączy nas coś więcej, więc tak spotykamy się jest moją dziewczyną i zobaczymy co z tego będzie- wyznał szczerze Maurycy.  Teraz swój związek z  Maurycym potwierdziła również Luiza. Podczas relacji na InstaStories zdradziła, jak wygląda ich relacja. Najwięcej pytań jest odnośnie "czy jesteś z Maurycym, jak tam z Mauro, czy jesteście parą?" Tych pytań jest bardzo dużo więc odpowiem już w końcu na to pytanie. Odpowiedź brzmi TAK, bardzo dużo pytań na ten temat, więc odpowiadam. Ostatnio też sobie uświadomiłam, że na Zanzibarze zbudowaliśmy taką bardzo fajną podstawę i jak wróciliśmy do Polski to mieliśmy dużo czasu żeby się bliżej poznać, też dużo czasu spędzaliśmy razem. Fajne też jest to, że mieszkamy blisko siebie- zdradziła Luiza.  Luiza przyznała, że cieszy się, że mogła budować swoją relację z Maurycym z daleka od kamer.  Bardzo dużo osób...

"Hotel Paradise": Maurycy i Luiza są parą
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Luiza pokazała, jak spędza czas z Maurycym. To niecodzienne miejsce na randkę! 
Luiza i Maurycy z "Hotelu Paradise" już nie ukrywają swojego uczucia. Tak spędzają czas zakochani. Luiza pokazała też sporo niepublikowanych zdjęć z Maurycym!

Związek Luizy i Maurycego to jeden z wielu, które powstały dzięki 3. edycji " Hotelu Paradise ". Tych dwoje uwielbiało spędzać ze sobą czas w programie, jednak nie połączyło ich nic więcej oprócz przyjaźni. Widzowie jednak szybko zauważyli, że po powrocie z Zanzibaru Maurycy i Luiza spędzają ze sobą sporo czasu. Zasypywali uczestników pytaniami o związek, jednak oni ciągle zbywali ich żartem. Do czasu. Niedawno Maurycy oficjalnie potwierdził, że Luiza jest jego dziewczyną. Uczestniczka początkowo nie zabierała głosu w sprawie związku, jednak teraz pokazała zdjęcia z randki! Zakochani wybrali się w nietypowe miejsce! Może romantycznie nie było, ale za to nie brakowała wrażeń!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Luiza i Maurycy są parą! Uczestnik właśnie potwierdził związek! "Hotel Paradise": Luiza na randce z Maurycym Trzecia edycja "Hotelu Paradise" to prawdziwa kuźnia miłości! Związek potwierdziło już aż pięć par: Bibi i Simon , Basia i Krzysiek , Ola i Michał , Kara i Marcin a także Maurycy i Luiza! W przypadku tych ostatnich widzowie podejrzewali już od dawna, jednak dopiero niedawno Maurycy potwierdził, że z Luizą łączy go coś więcej niż tylko przyjaźń:  Myślę, że to nie jest dla nikogo zaskakujące, że łączy nas coś więcej.  Więc tak, spotykamy się, jest moją dziewczyną i zobaczymy, co z tego będzie - powiedział na Instastories. Z kolei Luiza jest bardzo ostrożna w kwestii upubliczniania związków. Jednak teraz zdecydowała się pokazać jak spędza czas z ukochanym. Zakochani wybrali się na randkę do... strzelnicy!  Zrobiliśmy mini zawody i w końcu Maurycemu udało się mnie pokonać. W strzelaniu jest o wiele lepszy niż w UNO - napisała na Instastories Przy okazji pokazała również album pełen romantycznych zdjęć z...

Luiza i Justyna odpadły z "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Internauci chwalą Luizę i Justynę: "Odeszły najpiękniej jak się dało"
Luiza i Justyna odeszły z "Hotelu Paradise" z wielką klasą. To, co zrobiły podczas "rajskiego rozdania" zaimponowało widzom.

Za nami kolejne „Rajskie Rozdanie” w „Hotelu Paradise” , które dostarczyło nam wielu emocji. Tym razem z programem pożegnała się Luiza, która była w show od samego początku i chyba nikt tak naprawdę nie spodziewał się, że to właśnie dziś jej przygoda z „Hotelem Paradise” się zakończy. Rajski hotel opuściła także Justyna, która w show była zaledwie kilka dni. Obydwie uczestniczki rozstały się z „Hotelem Paradise” z godnością, a fani są pod wrażeniem tego, co zrobiły na "Rajskim Rozdaniu". Zobaczcie, co sądzą na ten temat! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Tak wyglądała Justyna przed operacją biustu, powiększeniem ust i doczepianiem włosów!  "Hotel Paradise”: Fani komentują odejście Luizy i Justyny Zagranie Sary, która miała immunitet spowodowało, że Luiza straciła możliwość podejścia do Maurycego. Luiza nie chciała z nikim rywalizować i jak przyznał nawet sam pan Lektor – popełniła „rajskie samobójstwo”. Zdecydowała się stanąć za Simonem, który przecież jest już w trwałej relacji z Bibi. Jego decyzja była jedynie formalnością – oczywiście Simon wybrał swoją partnerkę i tym samym przyczynił się do odejścia Luizy z programu. Podobną „samobójczą” decyzję podjęła Justyna, która stanęła za Maurycym mimo iż był on już zablokowany przez Sarę. Tym samym decyzja Maurycego nie była nawet potrzebna – Justyna automatycznie odpadła z „Hotelu Paradise”. Obydwie dziewczyny podjęły takie decyzje, ponieważ nie chciały mieszać w dobrze zgranych parach. Odpadły z godnością, a ich zagrania wywołały podziw wśród fanów programu. Nawet Luiza, która dość często była krytykowana przez widzów, teraz zdecydowanie zyskała w...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner