Finaliści 4. edycji Love Island
mat. prasowe
TV-Show

"Love Island": Widzowie jednogłośnie wskazali zwycięzców 4. edycji programu! 

Tuż przed finałem "Love Island" internauci zdradzili, która para ich zdaniem powinna wygrać randkowego show! Nie uwierzycie, kogo najczęściej wskazują.

Kto wygra najnowszą edycję "Love Island"? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani hitu Polsatu. W programie zostały już tylko trzy pary, które mają szansę na zwycięstwo: Paulina i Andrzej, Magda i Wiktor oraz Aleksandra i Adrian. Wkrótce dowiemy się, kto wygrał "Love Island 4", ale internauci już wskazali, kto ich zdaniem powinien wygrać randkowe show. To spore zaskoczenie!

Czy będą nowe edycje "Rolnik szuka żony", "40 kontra 20", czy "Love Island". Zobaczcie!

Kto wygra "Love Island 4"?

Już w najbliższą niedzielę, 10 października, widzowie zobaczą ostatni odcinek czwartej edycji "Love Island". Wielkimi krokami nadciąga koniec randkowego show, a to oznacza jedno, że w końcu dowiemy się, która para zdobyła największą sympatię widzów. W wielkim finale poznamy zwycięzców uwielbianego przez widzów programu. 

O tym, kto wygra czwartą edycję "Love Island" dowiemy się dopiero za kilka dni, ale internauci już teraz wskazują swoich faworytów.

Zobacz także: "Love Island": Andrzej przeszedł spektakularną metamorfozę! Na starym zdjęciu jest nie do poznania!

Love Island: Magda i Wiktor
Mat. prasowe

Internauci za pośrednictwem Instagrama wskazują parę, która ich zdaniem, powinna wygrać "Love Island". Co ciekawe, wydaje się, że najwięcej osób kibicuje... Aleksandrze i Adrianowi! 

- Wybór oczywisty Aleksandra i Adrian ❤️❤️❤️❤️
- Mój głos poszedł na Armando i Aleksandrę
- Armando i Aleksandra są dla mnie wygrani ❤️❤️nawet jak nie beda mieli 1 miejsca ❤️❤️
- Aleksandra i Adrian - jedyna prawdziwa para!!- komentują internauci.

Nie zabrakło oczywiście głosów na Wiktora i Magdę oraz Paulinę i Andrzeja, ale patrząc na komentarze na Instagramie można zauważyć, że to jednak Aleksandra i Adrian zdobyli największą sympatię widzów.

Zobacz także: "Love Island 4": Pamiętasz kto to powiedział? QUIZ dla wiernych widzów programu

Finałowe pary
Instagram/loveislandwyspamilosci/

Myślicie, że Aleksandra i Adrian naprawdę wygrają "Love Island"? 

Którą parę polubiliście najbardziej?

Zobacz także: Klaudia opuściła "Love Island" i zalał ją hejt. Przestrzega: "Ktoś sobie nie poradził i popełnił samobójstwo"

Mat. prasowe

Love Island 4: Wiadomo, kto wygra finał?! Widzowie mocno podzieleni. Będą wściekli? 
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island 4": Wiadomo, kto wygra finał?! Widzowie mocno podzieleni. Będą wściekli? 
Znamy już zwycięzców "Love Island 4"? W sieci dosłownie zawrzało. Co więcej, nawet Karolina Gilon wygadała się, komu kibicowała najbardziej!

Już o 22:10 fani "Love Island" przekonają się, która z par wygra czwartą edycję kontrowersyjnego show. Niektórzy jednak już teraz nie mają wątpliwości co do dzisiejszych wyników! Magda i Wiktor, Paulina i Andrzej czy Aleksandra i Adrian? W sieci dosłownie zawrzało! Jeżeli internauci mają rację, nie wszyscy widzowie będą zadowoleni... Wiadomo, kto wygra finał "Love Island 4"?! To właśnie dziś dowiemy się, która z trzech finałowych par czwartej edycji "Love Island" , po głosowaniu widzów, stanie przed najważniejszą decyzją i wyborem pomiędzy pieniędzmi, a miłością. Po tym jak z programem pożegnali się Alex i Jurek , w finale zostali Magda i Wiktor, Paulina i Andrzej oraz Aleksandra i Adrian. Kto wygra? Niektórzy nie mają żadnych wątpliwości, a jeden z komentarzy na oficjalnym profilu "Love Island" na Instagramie wywołał prawdziwą burzę. Internauci sądzą, że wszystko jest ustawione! Już każdy wie że to będzie Paulina i Andrzej scenariusz dawno napisany - stwierdził jeden z fanów. Pod komentarzem natychmiast zawrzało i jak widać, widzowie czwartej edycji "Love Island" są bardzo podzieleni! - Też mi się tak wydaje🤔 - też mam takie przeczucie - faktycznie kiepsko to wyglądało,” tak na maxa promowanie ciągle jednej pary” 🤦🏼‍♀️ pomijam już czy to jest prawdziwe czy nie, ale słabe to było… - a dlaczego tak uważacie? Tzn ze scenariusz pod Andrzeja i Pauliny pisany? Przecież oni nie maja znajomosci, znajomków itd. pochodzą oboje z małych miejscowości a na ig maja mało wpisów. Nie rozumiem kto puścił taka fame i ona tak krąży bezmyślnie - pisali rozemocjonowani internauci. Czy Paulina i Andrzej faktycznie wygrają finał "Love Island 4"? Ta dwójka...

Magda i Wiktor wygrali Love Island 4
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Magda i Wiktor wygrali czwartą edycję show. Fani w to nie wierzą! "Nie będą razem"
Finał "Love Island 4" już za nami, a zwycięzcami programu zostali Magda i Wiktor! Ten werdykt mocno podzielił widzów show. Niektórzy nie kryją swojego rozczarowania. Fani uważają, że ten związek nie przetrwa!

Finał czwartej edycji "Love Island" dostarczył prawdziwych emocji. Decyzją widzów program wygrali Magda i Wiktor, jednak jak się okazuje, wielu fanów show jest w prawdziwym szoku! W komentarzach na oficjalnym profilu Wyspy Miłości na Instagramie rozpętała się prawdziwa burza, bo niektórzy internauci nie wierzą w to, że związek tej dwójki przetrwa próbę czasu. Ich zdaniem na zwycięstwo zasłużyła inna para. Widzowie dawno już nie byli tak podzieleni. Magda i Wiktor wygrali "Love Island 4". Fani nie zgadzają się z wynikami Po sześciu tygodniach czwarta edycja kontrowersyjnego show Polsatu dobiegła końca. W niedzielę 10 października w końcu zobaczyliśmy finał programu i poznaliśmy zwycięską parę "Love Island" - Magdę i Wiktora. Co więcej, ta dwójka - a właściwie Wiktor - przeszedł ostateczny test, bo kiedy miał do wyboru miłość lub zgarnięcie 100 tysięcy złotych dla siebie samego, uczestnik postanowił na uczucie, a wygraną podzielił się ze swoją partnerką.  Choć to widzowie decydowali o tym, kto wygra czwartą edycję "Love Island" wielu z nich nie może przeboleć wyników głosowania. Dlaczego? Internauci są mocno podzieleni i pojawili się tacy, którzy nie wierzą w uczucie Magdy i Wiktora! Zobacz także:   "Love Island 4": Alex i Jurek spotykają się po programie! "Jeśli chodzi o miłość to..." Pod postem na oficjalnym profilu "Love Island" na Instagramie, gdzie ogłoszono zwycięzców czwartej edycji dosłownie zawrzało, a internauci nie szczędzili ostrych słów. Zdaniem wielu gdyby Magda wiedziała, co działo się w Casa Amor, wcale nie cieszyłaby się tak na powrót Wiktora do willi. Fani kontrowersyjnego show stwierdzili, że tych dwoje było sztuczną parą i wcale nie wróżą im świetlanej...

Love Island: Magda i Wiktor
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Fani nie wierzą w szczerość uczuć Magdy i Wiktora! "Chcą po prostu wygrać"
Magda i Wiktor z "Love Island" do tej pory byli ulubieńcami widzów. Jednak ostatnio to się zmieniło! Fani wyjaśniają, dlaczego nie wierzą w ich uczucie!

Magda i Wiktor to para, która może pochwalić się najdłuższym stażem związku w 4. edycji "Love Island". Ich relacji nie złamała nawet Casa Amor i do tej pory wiele wskazywało na to, że to właśnie oni są największymi faworytami do wygrania show. Jednak ostatnio fani mają sporo wątpliwości, co do szczerości ich uczuć. Ostatnio w sieci pojawiło się sporo komentarzy, w których internauci sugerują, że Magda i Wiktor tylko udają swoją wielką miłość, bo zależy im na wygraniu programu! Dlaczego tak uważają? Zobacz także:  "Love Island": Edyta zraniona przez Adriana. Polały się łzy! "Potraktował ją jak zabawkę" "Love Island": Magda i Wiktor udają swoją miłość? Już w najbliższą niedzielę dowiemy się, która para wygra 4. edycję "Love Island" . Trzeba przyznać, że ta odsłona show dostarcza naprawdę ogromnej dawki emocji - w relacjach uczestników sporo się dzieje i wielokrotnie dochodziło do niespodziewanych zmian w parach. Mnóstwo emocji dostarczyli widzom między innymi Paulina i Andrzej , których związek przechodził wiele wzlotów i upadków. Z kolei najbardziej stabilną relacją na "Wyspie Miłości" wydawała się być ta, którą stworzyli Magda i Wiktor. Fani mocno im kibicowali i wszystko wskazywało na to, że to właśnie oni są pewniakami do wygrania 4. edycji "Love Island". Jednak ostatnio to się zmieniło... Zobacz także:  "Love Island": Namiętny pocałunek Pauliny i Andrzeja zszokował fanów programu!  Wiktor ostatnio wyznał w Kręgu Ognia, że pokochał Magdę. Co więcej, ona również otwarcie przyznała, że kocha Wiktora. Fani jednak uważają, że ich wyznanie było sztuczne, a kolejne dni na "Wyspie Miłości" ich zdaniem jeszcze bardziej pokazują, że...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner