Klaudia z Love Island 4 po kłótni
Mat. prasowe
TV-Show

Klaudia opuściła "Love Island" i zalał ją hejt. Przestrzega: "Ktoś sobie nie poradził i popełnił samobójstwo"

Klaudia z "Love Island" opuściła wyspę miłości i wróciła na swój profil na Instagramie. Uczestniczka ostro poruszyła temat hejtu i samobójstw przez to spowodowanych!

Klaudia z "Love Island" opuściła wyspę miłości, nie znajdując tam dla siebie uczucia. Choć chwilę wcześniej wydawała się być bardzo szczęśliwa z Jurkiem, tak naprawdę szybko odpuściła walkę o swoją parę, gdy do programu weszły nowe dziewczyny. Klaudia przez swój pobyt na wyspie miłości dość często zmieniała partnerów, nie bała się kłócić i krytykować innych uczestników, a to nie budziło sympatii widzów.

Jak uczestniczka poradziła sobie z hejtem, o którym dowiedziała się, wychodząc z wyspy miłości? Klaudia na swoim profilu na Instagramie opowiedziała o tym, co krytyka potrafi zrobić z człowiekiem. Poruszyła także temat samobójstw. 

"Love Island": Karolina Gilon miażdży Sylwię Madeńską i Mikołaja Jędruszczaka! "Dla mnie obrzydliwie!"

"Love Island" Klaudia do hejterów

Klaudia na wyspie miłości nie odnalazła prawdziwego uczucia, a może odnalazła, tylko się go bardzo bała? Uczestniczka nie ukrywała, że była bardzo zauroczona Jurkiem, który zresztą odwzajemniał tę fascynację. Gdy Jurek dość mocno wkręcił się w tę relację, to właśnie Klaudia postanowiła się z niej wycofać. Fani zupełnie nie rozumieli tej decyzji i zarzucali Klaudii niezdecydowanie. Oliwy do ognia dokładała jeszcze jej  przyjaźń z Andzią, uczestniczką, która na wyspie miłości nie cieszyła się zbyt dużą sympatią, przez swoje zachowanie w skomplikowanej relacji z Arkiem. 

Love Island 4: Klaudia i Andzia plotkują
Mat. prasowe

W związku z tymi wszystkimi zawirowaniami i mnóstwem złych emocji, w sieci pojawiało się sporo bardzo niemiłych i krytycznych komentarzy w stosunku do Klaudii. Jak uczestniczka poradziła sobie z tą lawiną antypatii? Na Instagramie od razu zdecydowała się opowiedzieć od razu swoim fanom, co o tym wszystkim myśli:

To była dla mnie lekcja, wyciągnęłam dużo wniosków. Mega się cieszę, że miałam okazję być w programie. (...) Byłam przygotowana na krytykę. Nie dotknęło mnie to, bo dla mnie liczy się to, co myśli o mnie rodzina i przyjaciele - wyjaśniła Klaudia. 

Co więcej, dziewczyna postanowiła podkreślić, że szerzenie hejtu w internecie jest bardzo niebezpieczne. Klaudia powołała się na dwie bardzo przykre historie, uczestników reality-show, którzy nie poradzili sobie z falą niechęci, jaka na nich spadła i targnęli się na własne życie. Jednym z nich był Mike Thalassitis, uczestnik brytyjskiego "Love Island" i Sophie Gradon, także uczestniczka brytyjskiej formuły "Love Island". 

Proszę was nie hejtujecie, ponieważ nie wiecie, jaka ta osoba jest w rzeczywistości i czy jest na tyle silna, żeby poradzić sobie z hejtem. Były takie sytuacje, kiedy ktoś po wyjściu z takiego programu sobie nie poradził i popełnił samobójstwo. (…) Dzielmy się dobrocią i miłością, a nie nienawiścią - apelowała Klaudia na swoim Instagramie.

Klaudia w Love Island 4 gra w grę w kostiumie kąpielowym
Mat. prasowe

"Love Island" Klaudia o relacji z Jurkiem

Pojawienie się przystojnego pół Polaka, pół Hiszpana, zrobiło niemałe zamieszanie na wyspie miłości. Klaudia nie kryła wówczas swojej ogromnej fascynacji nowym uczestnikiem i niemal od razu zaczęła o niego walczyć! Jurek szybko uległ urokowi pięknej wyspiarki i sprawił, że Klaudia nagle bardzo się otworzyła, na miłość, dotyk, bliskość.

Love Island 4: Klaudia i Jurek są w parze
Mat. prasowe

Im bardziej jednak chłopak się w niej zadurzał, tym bardziej Klaudia od niego uciekała. Do tego stopnia nawet, że gdy Jurka odbiła jej nowa uczestniczka Aleksandra, Klaudia bez żalu rozstała się ze swoim partnerem. Ta sytuacja zresztą wywołała ogromną dyskusję w sieci. A co na ten temat powiedziała sama Klaudia?

Jurek jest bardzo w moim typie. Zachłysnęłam się nim, patrzyłam przez różowe okulary. (…) Kiedy już emocje opadły, to zaczęłam myśleć z zimną głową (…) i zaczęłam uciekać. Przez poprzednie relacje, które sprawiły, że było mi przykro, nauczyłam się, że jeśli zaczyna robić się grubo, to ja po prostu blokuje się i uciekam.

Klaudia przypomniała także fanom, że widzowie "Love Island" widzą tylko ucięte fragmenty całego dnia. Dla uczestniczki więc, relacja z Jurkiem rozpadała się znacznie dłużej, niż było to pokazane w programie. Klaudia podkreśliła jednak, że chciałaby mieć kontakt z Jurkiem i pogadać z nim poza kamerami.

Myślicie, że jej się to uda?

Klaudia odpowiada na pytania internutów o Jurka
_klaudia_gronowska_/Instagram

Love Island
Instagram
Newsy
Ada z "Love Island" już znalazła miłość?! To uczestnik pierwszej edycji show! 
Ada z "Love Island" już znalazła miłość?! To uczestnik pierwszej edycji show! 

Adrianna Gotowicka była uczestniczką drugiej edycji programu "Love Island" . Na "Wyspie miłości" niestety nie znalazła mężczyzny swojego życia, ale wygląda na to, że spotkała go po powrocie do kraju! Dziewczyna właśnie pochwaliła się nowym zdjęciem z pewnym chłopakiem, a którym czule się obejmuje. Mało tego - to uczestnik pierwszej edycji "Love Island"! Zobaczcie sami!  Zobacz także:  QUIZ! Jak uważnie śledziłeś drugą edycję "Love Island"? Sprawdź się!  Ada z "Love Island" już znalazła miłość?! To uczestnik pierwszej edycji show!  Druga edycja programu "Love Island" dobiegła końca. Poznaliśmy wiele ciekawych osobowości, o których z pewnością usłyszymy jeszcze nie raz. Jedną z nich jest Ada Gotowicka, która dała się poznać jako niezwykle charyzmatyczna i barwna postać. 19-latka jednak nie była w willi miłości zbyt długo - podjęła niespodziewaną decyzję o opuszczeniu show. Pojawiło się mnóstwo plotek na temat tak nagłego odejścia uczestniczki, jednak ostatecznie z oświadczenia Ady, które pojawiło się na Instagramie wynika, że dziewczyna zdecydowała się opuścić program, bo po prostu bardzo tęskniła za najbliższymi.  Na "Wyspie miłości" Ada nie nawiązała bliskiej relacji z żadnym z uczestników, jednak wiele wskazuje na to, że po udziale w show szybko udało jej się znaleźć miłość! Na Instagramie 19-latki pojawiło się romantyczne zdjęcie z... uczestnikiem pierwszej edycji programu "Love Island", Marcin Puciek . Wygląda na to, że Adę i Marcina, połączyło coś więcej.  - Bardzo do siebie pasujecie. Tak trzymać 💪 - Cudowna z was para 😍 super się na was patrzy! szczęścia 💋 - Najsłodsza para 😍 trzymam za was kciuki Aduś ❤️😚...

Love Island
Mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Ada odchodzi z programu! "Dziękuję Wam za wszystko. Teraz Was opuszczam"
"Love Island": Ada odchodzi z programu! "Dziękuję Wam za wszystko. Teraz Was opuszczam"

Takiego zwrotu akcji w "Love Island" nie spodziewał się chyba nikt! W pięknej willi, w której mieszkają uczestnicy programu, niespodziewanie pojawiła się prowadząca, Karolina Gilon. Islandersi nie kryli swojego zaskoczenia - w końcu przed dwoma dniami odbyło się przeparowanie. Okazało się, że tym razem to jedna z uczestniczek sama chce opuścić show. Ada ze łzami w oczach przekazała wszystkim swoją decyzję.  Kochani, dziękuję za ten czas, dziękuję Wam za wszystko. Na ten moment z Wami się żegnam, oczywiście za wszystkich trzymam kciuki i naprawdę bawcie się świetnie i korzystajcie z tego czasu. Ja teraz Was opuszczam. Bardzo tęsknię za tym swoim życiem prywatnym. Bardzo się cieszę, że mogłam Was wszystkich poznać. Ten czas wiele mnie nauczył i w życie poza willą wejdę dużo silniejsza - powiedziała Ada. Zobacz także:  QUIZ! Gdzie to się wydarzyło - w "Love Island" czy "Hotel Paradise"? Sprawdź się! Uczestnicy "Love Island" nie kryli smutku, gdy poznali decyzję Ady Pozostali uczestnicy willi nie kryli zaskoczenia i smutku, tak nagłą decyzją Ady.  Jest mi żal, że jakby nie było dwa razy gdzieś tam odtrąciłem tę dziewczynę - powiedział Mikołaj.  No jest mi bardzo przykro. Nie wyobrażam sobie teraz bez tych rozmów z Adą - dodała Alicja.  Może niekoniecznie teraz to był mój czas... Zobaczymy jak będzie dalej - dodała na koniec Ada.  Również fani programu nie ukrywają, że będą bardzo tęsknić za Adą.  - Ale mi się żal Ady zrobiło :( co byście nie gadali, sympatyczna z niej dziewczyna. - Szkoda mi jej, bo według mnie była najmilsza i najszczersza według innych dziewczyn. Szkoda że sama odeszłaś. 🔥😒😉 - Szok😭😭 - Szkoda, bo fajna dziewczyna - piszą fani. ...

Oliwia Knapek z Love Island
Instagram
Newsy
Uczestniczka "Love Island" była zastraszana przez partnera! Oliwia Knapek wyznała swój największy sekret
Uczestniczka "Love Island" była zastraszana przez partnera! Oliwia Knapek wyznała swój największy sekret

19-letnia Oliwia Knapek z programu "Love Island" , mimo że jest bardzo młodą osobą, ma za sobą już trudne doświadczenia. Oliwia w rozmowie z Pomponikiem opowiedziała o jej ostatniej relacji ze starszym mężczyzną, która nie była dla niej łatwa...  Okazuje się, że jej były partner oszukiwał ją! W tym samym czasie, kiedy się z nią spotykał, miał inną kobietę: Wydawało mi się, że wszystko szło w dobrym kierunku. Fajnie spędzaliśmy czas, zabierał mnie na wycieczki. Rozmawialiśmy też na poważne tematy. Mieliśmy wielkie plany. Niestety, później wszystko okazało się wielkim kłamstwem. W moje urodziny dowiedziałam się, że ma kobietę. Byłam w szoku. Jak można tak człowieka oszukiwać? Zniszczył mnie psychicznie - powiedziała Oliwia dla Pomponika. Zobacz także:   Znamy pierwszych uczestników "Love Island 2"! To przystojny trener i... gwiazda "Projekt Lady"! Niestety to nie był koniec dramatu dziewczyny.  Byłam po tym wszystkim rozbita, bo później w moja stronę kierowane były groźby. Zupełnie nie wiem na jakiej podstawie - dodała Oliwia. Mamy nadzieję, że Oliwia Knapek ma już się coraz lepiej! Czy w drugiej edycji programu  "Love Island" odnajdzie prawdziwą - nietoksyczną - miłość? Oliwio, trzymamy kciuki!         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Oliwia Knapek (@knapekoliwia) Wrz 24, 2019 o 11:38 PDT Oliwia Knapek to kolejna przebojowa i pewna siebie kobieta w programie "Love Island", która postanowiła znaleźć szczęście na...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner