Waleria i Piotrek z 3. edycji "Love Island" to ulubieńcy widzów. Para podbiła serca tysięcy fanów, którzy teraz śledzą ich losy za pośrednictwem Instagrama. Ostatnio jednak wielbiciele Walerii i Piotrka zauważyli pewne szczegóły, które mocno ich zaniepokoiły. Niektórzy są nawet pewni, że Waleria i Piotrek rozstali się! Mają na to swoje dowody, o których otwarcie piszą na ich profilach w mediach społecznościowych. Co takiego dostrzegli internauci? Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

Zobacz także: "Love Island 3": Stella po rozstaniu z Piotrem zdecydowała się na zaskakujący krok!

"Love Island": Waleria i Piotrek nie są już razem?

Trzecia edycja "Love Island" dostarczyła widzom wielu emocji. Powstało kilka mocnych par, które postanowiły kontynuować swoje związki również po zakończeniu programu. Niestety, ostatnio dowiedzieliśmy się już o dwóch rozstaniach - najpierw Ania i Cezary ogłosili fanom na InstaStories, że nie są razem, a niedługo potem na ten sam krok zdecydowali się Stella i Piotr. Teraz fani obawiają się, że niedługo podobne oświadczenie pojawi się na profilach Walerii i Piotrka.

Część internautów zauważyła, że od pewnego czasu Waleria i Piotr w ogóle się razem nie pokazują. Brak wspólnych zdjęć i relacji w social mediach, to w obecnych czasach jest dla wielu wyznacznik kryzysu w związku. Jakby tego było mało, fani zauważyli, że Piotrek miał ostatnio urodziny, na które... nie zaprosił Walerii.

"Love Island": Internauci podejrzewają rozpad związku Walerii i Piotra

Pod zdjęciami zarówno na profilu Walerii, jak i Piotrka, znajdujemy mnóstwo komentarzy i pytań odnośnie związku tej dwójki. Niektórzy dopytują, czy to prawda, że się rozstali, inni zaś piszą z przekonaniem, że to na pewno koniec.

Zobacz także

- Dziwne, że nie spędzacie urodzin Piotrka razem

- Wypadałoby na Twoje urodziny zaprosić WALERIĘ, chyba, że jesteś Piotruś Pan???

- Może następna para, która się rozstała. ????

- Już koniec "miłości"

- Jesteście razem???

- Wydaje mi się, że już nie, bo nie dodają wspólnych zdjęć i nie widzieli się dawno - piszą fani.

Waleria napisała kilka komentarzy, jednak żaden z nich nie jest odpowiedzią wprost, czy jest dalej z Piotrkiem, czy też nie. Trzeba jednak przyznać, że fani "Love Island" to naprawdę świetni "detektywi", ponieważ już kilkukrotnie domyślili się o rozpadach związków uczestników show Polsatu. Tak było w przypadku zarówno Ani i Czarka, jak i Stelli i Piotrka. Mamy jednak nadzieję, że tym razem się mylą, a Waleria i Piotrek niedługo pokażą się nam razem.

piotrek_jakimczuk

Waleria i Piotrek byli ulubieńcami widzów "Love Island". W wielkim finale show Polsatu zajęli drugie miejsce, tuż za Mateuszem i Caroline. Wielu widzów uwierzyło w szczerość ich uczuć i miało nadzieje, że para stworzy zgrany związek na długie lata. Teraz jednak część z nich ma co do tego wątpliwości.

waleria.szewczyk

Niedawno dowiedzieliśmy się o rozstaniu Ani i Cezarego oraz Stelli i Piotra z 3. edycji "Love Island". Rozpady tych związków były ogromnym zaskoczeniem dla wielu internautów, choć wtedy również część fanów już wcześniej zaczęła domyślać się, że coś jest nie tak, gdy nie zauważali wspólnych relacji i zdjęć na instagramowych profilach uczestników. Z tego też względu obawiają się teraz o związek Walerii i Piotrka.

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama