A jednak! Stało się to, co fani podejrzewali już od jakiegoś czasu - Stella i Piotr z "Love Island" nie są już razem! Ulubieńcy widzów, którzy byli ze sobą od pierwszego odcinka "Wyspy Miłości", ogłosili to wspólnie, podczas relacji na Instagramie. Siedząc razem poinformowali, że nie zbudują już wspólnie przyszłości. Szczególnie dużo o relacji mówił Piotr.

Reklama

A więc związek, który przetrwał już wiele wzlotów i upadków w programie, przechodzi do historii. Zobaczcie, co powiedzieli Stella i Piotr!

Zobacz także: "Love Island": Stella szczerze o relacji z Piotrem: "Idealny związek, to nie ten, w którym chodzicie uśmiechnięci"

Stella i Piotr z "Love Isand" ogłosili rozstanie

Stella już wczoraj dała sygnał, że coś się dzieje. Dzisiejszy poranek przyniósł jednak naprawdę smutną wiadomość. Na wspólnych InstaStories Stella i Piotr wyznali, że wspólnie zadecydowali o rozstaniu.

Cześć wszystkim, przyszliśmy dzisiaj do was z ważnymi wiadomościami, bo wydaje mi się, że jesteśmy winni wam szczerość - zaczęła Stella.

Więcej powiedział Piotr:

Zobacz także

Pomimo tego, że nie jest to łatwa dla nas sytuacja, wiemy, że wiele osób trzymało za nas kciuki, i chcemy być wobec was szczerzy. Zresztą tak, jak byliśmy w programie. Nie raz były między nami różne tarcia i nie zamiataliśmy tego pod dywan. Zresztą tak jest w związku dorosłych ludzi, czasem są tarcia, czasem trzeba włożyć więcej pracy żeby coś funkcjonowało. My tą pracę wkładaliśmy w programie i szczególnie po programie. Zamieszkaliśmy razem, daliśmy sobie szansę, no ale życie to nie bajka.

O samej decyzji poinformowała Stella:

Dlatego oboje doszlismy do wniosku, że nie zbudujemy wspólnie przyszłości. Ale zamierzamy utrzymywać kontakt, jak normalni, dorośli ludzie ze sobą rozmawiać

I tak samo w nowych sytuacjach wspierać się i być dla siebie pomocą, jeśli to potrzebne. Więc nie będziemy się więcej rozgadywać, bo wiadomo o co chodzi - wtórował jej były już chłopak.

Co tu więcej mówić. Pozdrawiamy Was - zakończyli wspólnie.

Stella chyba nigdy nie wyglądała tak smutno jak w tych kilku relacjach.

Reklama
Instagram

Stella i Piotr - niepokojące sygnały były już wcześniej

Stella i Piotr w programie od samego początku wpadli sobie w oko. I choć do show wchodziły kolejne osoby, Piotr trwał w parze ze Stellą. Po programie wydawało się, że związek się rozwija - postanowili razem zamieszkać, a Stella zawsze stawała w obronie Piotra. Od jakiegoś czasu fani zauważyli jednak niepokojące sygnały. Stella nie odpowiadała na pytania o związek, a od kilku dni mniej udzielała się w mediach społecznościowych. Wczoraj (piątek) nagrała zaś InstaStory, które znów wzbudziło kolejne podejrzenia internautów. Jak wyznała, miała "smutaśny" dzień. Dzisieszy będzie chyba jeszcze smutniejszy, nie tylko dla nich, ale też dla fanów, którzy kibicowali tej parze.

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama