Stella i Piotr z Love Island nie są już razem, rozstali się
Instagram
TV-Show

"Love Island": Stella i Piotr ogłosili rozstanie! "Nie zbudujemy wspólnie przyszłości"

Sobotni poranek przyniósł smutną wiadomość dla fanów "Love Island". Stella i Piotr potwierdzili właśnie, że nie są już razem!

A jednak! Stało się to, co fani podejrzewali już od jakiegoś czasu - Stella i Piotr z "Love Island" nie są już razem! Ulubieńcy widzów, którzy byli ze sobą od pierwszego odcinka "Wyspy Miłości", ogłosili to wspólnie, podczas relacji na Instagramie. Siedząc razem poinformowali, że nie zbudują już wspólnie przyszłości. Szczególnie dużo o relacji mówił Piotr.

A więc związek, który przetrwał już wiele wzlotów i upadków w programie, przechodzi do historii. Zobaczcie, co powiedzieli Stella i Piotr!

Zobacz także: "Love Island": Stella szczerze o relacji z Piotrem: "Idealny związek, to nie ten, w którym chodzicie uśmiechnięci"

"Love Island 7": Alicja o relacji Wojtka i Jagody: "Musiałoby się tam trochę pozmieniać"

Stella i Piotr z "Love Isand" ogłosili rozstanie

Stella już wczoraj dała sygnał, że coś się dzieje. Dzisiejszy poranek przyniósł jednak naprawdę smutną wiadomość. Na wspólnych InstaStories Stella i Piotr wyznali, że wspólnie zadecydowali o rozstaniu.

Cześć wszystkim, przyszliśmy dzisiaj do was z ważnymi wiadomościami, bo wydaje mi się, że jesteśmy winni wam szczerość - zaczęła Stella.

Więcej powiedział Piotr:

Pomimo tego, że nie jest to łatwa dla nas sytuacja, wiemy, że wiele osób trzymało za nas kciuki, i chcemy być wobec was szczerzy. Zresztą tak, jak byliśmy w programie. Nie raz były między nami różne tarcia i nie zamiataliśmy tego pod dywan. Zresztą tak jest w związku dorosłych ludzi, czasem są tarcia, czasem trzeba włożyć więcej pracy żeby coś funkcjonowało. My tą pracę wkładaliśmy w programie i szczególnie po programie. Zamieszkaliśmy razem, daliśmy sobie szansę, no ale życie to nie bajka.

O samej decyzji poinformowała Stella:

Dlatego oboje doszlismy do wniosku, że nie zbudujemy wspólnie przyszłości. Ale zamierzamy utrzymywać kontakt, jak normalni, dorośli ludzie ze sobą rozmawiać

I tak samo w nowych sytuacjach wspierać się i być dla siebie pomocą, jeśli to potrzebne. Więc nie będziemy się więcej rozgadywać, bo wiadomo o co chodzi - wtórował jej były już chłopak.

Co tu więcej mówić. Pozdrawiamy Was - zakończyli wspólnie.

Stella chyba nigdy nie wyglądała tak smutno jak w tych kilku relacjach.

Stella i Piotr z Love Island nie są już razem, rozstali się
Instagram

Stella i Piotr - niepokojące sygnały były już wcześniej

Stella i Piotr w programie od samego początku wpadli sobie w oko. I choć do show wchodziły kolejne osoby, Piotr trwał w parze ze Stellą. Po programie wydawało się, że związek się rozwija - postanowili razem zamieszkać, a Stella zawsze stawała w obronie Piotra. Od jakiegoś czasu fani zauważyli jednak niepokojące sygnały. Stella nie odpowiadała na pytania o związek, a od kilku dni mniej udzielała się w mediach społecznościowych. Wczoraj (piątek) nagrała zaś InstaStory, które znów wzbudziło kolejne podejrzenia internautów. Jak wyznała, miała "smutaśny" dzień. Dzisieszy będzie chyba jeszcze smutniejszy, nie tylko dla nich, ale też dla fanów, którzy kibicowali tej parze.

Stella, Piotr
Mat. prasowe

Love Island 3: Stella i Piotr
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island 3": Stella po rozstaniu z Piotrem zdecydowała się na zaskakujący krok!
Ostatnie działania Stelli z "Love Island" mogą wskazywać na to, że jej związek z Piotrem zakończył się w dość chłodnych relacjach i dziewczyna nie chce wracać do tamtych chwil... To znak, że rozstali się w złych stosunkach

Stella i Piotr z 3. edycji "Love Island" rozstali się po zaledwie kilku tygodniach od zakończenia emisji show . Choć uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par, nagle postanowili zakończyć swój związek. Dokładne powody rozpadu ich relacji nie są znane, jednak patrząc na działania Stelli można się domyślić, że dziewczyna raczej niechętnie będzie wracać do chwil spędzonych z Piotrem. Dlaczego? Zobaczcie sami! Zobacz także:  "Love Island 3": Stella i Piotr komentują rozstanie Ani i Czarka... Obrażą się za te słowa?  "Love Island": Stella chce zapomnieć o Piotrze? Wiadomość o rozstaniu Stelli i Piotra dotarła do nas w minioną sobotę. To właśnie wtedy byli już partnerzy nagrali wspólne, krótkie InstaStories, w którym poinformowali o zakończeniu swojego związku. Zapewnili, że jest to ich wspólna decyzja, gdyż doszli do wniosku, że "nie zbudują wspólnie przyszłości".  [...] oboje doszliśmy do wniosku, że nie zbudujemy wspólnie przyszłości.  Ale zamierzamy utrzymywać kontakt, jak normalni, dorośli ludzie ze sobą rozmawiać. I tak samo w nowych sytuacjach wspierać się i być dla siebie pomocą, jeśli to potrzebne. Więc nie będziemy się więcej rozgadywać, bo wiadomo o co chodzi - wtórował jej były już chłopak. Co tu więcej mówić. Pozdrawiamy Was - powiedzieli w swoim oświadczeniu.  Stella już kilka dni przed ogłoszeniem rozstania dawała sygnały, że coś dzieje się w jej życiu. Była smutna i przygnębiona, mówiła, że ma "smutaśny dzień". Również na ostatnim wspólnym nagraniu z Piotrem wyglądała na nieszczęśliwą. A jeszcze zaledwie tydzień wcześniej obydwoje wyglądali na szaleńczo zakochanych - Stella przecież mocno wspierała Piotra na gali Fame MMA. Co zatem wydarzyło się...

"Love Island": Piotr zaskoczył zdjęciem! Pokazał swoją miłość. "Kocham"
@miejski_drwal_insta, Instagram
TV-Show
"Love Island 3": Piotr pokazał swoją dziewczynę! Podobna do Stelli?
Piotr z 3. edycji "Love Island" pochwalił się swoim szczęściem! Jak się okazało, nie jest już singlem i właśnie pokazał swoją nową dziewczynę!

Piotr Szczurek dał się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w 3. edycji programu "Love Island". O jego relacji ze Stellą, która również brała udział w miłosnym show Polsatu było głośno od samego początku. Jeszcze więcej emocji wzbudziło rozstanie tej dwójki, bo było nagłe i niespodziewane. I choć od tego momentu niedługo minie rok, to jednak fani w dalszym ciągu zastanawiają się, co tak naprawdę zaszło pomiędzy Stellą i Piotrem. Sami zainteresowani jednak już nie wracają do tego tematu, a co więcej, Piotr właśnie pokazał zdjęcie z nową dziewczyną! Zobaczcie sami! Zobacz także:  "Love Island": Stella szczerze o relacji z Piotrem: "Idealny związek, to nie ten, w którym chodzicie uśmiechnięci" "Love Island": Piotr pokazał zdjęcie z nową partnerką Związek Stelli i Piotra z 3. edycji "Love Island" od początku był bardzo burzliwy. Fani twierdzili nawet, że Piotr jest zbyt oschły dla Stelli i raczej nie widzieli przyszłości dla ich związku. Pomimo kilku nieprzyjemnych sytuacji, Stella i Piotr opuścili "Love Island" jako para i kontynuowali swój związek jeszcze przez kilka tygodni. Niespodziewanie jednak w maju 2021 roku, byli już partnerzy poinformowali o rozstaniu .    Zobacz także:  "Love Island 3": Stella i Piotr komentują rozstanie Ani i Czarka... Obrażą się za te słowa?   Stella i Piotr nagrali dla swoich fanów InstaStories, w którym przekazali informacje o zakończeniu związku: - [...] Oboje doszliśmy do wniosku, że nie zbudujemy wspólnie przyszłości. Ale zamierzamy utrzymywać kontakt, jak normalni, dorośli ludzie ze sobą rozmawiać. I tak samo w nowych sytuacjach wspierać się i być dla siebie pomocą, jeśli to potrzebne - poinformowali. Choć uczestnicy...

Piotr i Stella
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island 3": Stella i Piotr komentują rozstanie Ani i Czarka... Obrażą się za te słowa? 
Piotr zdradził, jak zachował się Czarek, kiedy Ania przyjechała do Warszawy! Wbił szpilę koledze z programu!

Stella i Piotr z "Love Island" skomentowali rozstanie Ani i Czarka! Czy spodziewali się, że ich związek nie przetrwa po programie? Takich słów nie spodziewał się chyba nikt! Piotr w rozmowie z portalem pomponik.pl zdradził kulisy relacji Ani i Czarka, którzy ogłosili, że są parą tuż przed wielkim finałem "Love Island".  Stella nie jest zaskoczona rozstaniem Ani i Czarka Ania, Czarek, Stella i Piotr wzięli udział w trzeciej edycji "Love Island". Fani programu z pewnością doskonale wiedzą, że Stella i Piotr stworzyli związek już na samym początku programu, a Ania i Czarek zostali parą zaledwie kilka dni przed ostatnim odcinkiem. Co ciekawe, Czarek po wejściu do "Love Island" nie ukrywał, że najbardziej podoba mu się Stella. I chociaż koleżanki namawiały Stellę, żeby rozstała się z Piotrem i związała się z nowym uczestnikiem, to ciemnowłosa piękność nie zdecydowała się na tak radykalny krok. Czarkiem zainteresowała się Ania i to właśnie z nią ostatecznie stworzył parę. I chociaż internauci nie do końca wierzyli w ich uczucie  to okazało się, że Ania i Czarek weszli do finału "Love Island", a Stella i Piotr musieli pożegnać się z programem.  Stella i Piotr do dziś tworzą szczęśliwy związek, jednak Ania i Czarek kilka dni temu ogłosili swoje rozstanie. Dużo ludzi się pyta, wypisuje pod zdjęciami i do nas na prywatne wiadomości co z nami, czy jesteśmy ze sobą, czy nie jesteśmy ze sobą. No i wydaje się nam, że powinniśmy Wam powiedzieć... - mówil Czarek. - Po pierwsze chciałam zaznaczyć, że będąc w programie bardzo się do siebie zbliżyliśmy, ale życie po programie jest zupełnie inne i dużo weryfikuje. [...] No i chcieliśmy Wam powiedzieć, że po prostu nie jesteśmy razem. Zostajemy na stopie przyjacielskiej - dodała Ania. A jak...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik