W "Love Island" po raz pierwszy jedna z uczestniczek pożegnała się z programem. Mieszkańcy domu z wielkim smutkiem przyjęli wiadomość o odejściu Natashy, która przez ostatnie odcinki nie zdołała żadnemu z mieszkańców domu zawrócić w głowie. Odejście Natashy nie było jednak zaskoczeniem dla widzów, którzy nie szczędzili jej krytyki. W komentarzach na Instagramie programu zarzucają dziewczynie, że była za mało uśmiechnięta i zbyt często wydawała się niezadowolona.

Reklama

"Love Island" bez Natashy. Fani: "To było do przewidzenia"

Natasha od pierwszego odcinka dała się poznać jako osoba mało uśmiechnięta i dość wycofana, co na wyspie miłości z założenia pełnej flirtu i zabawy nie do końca się sprawdziło. Gdy podczas ostatniego parowania jako ostatni swoją partnerkę wybierał Daniel, można było się domyślić, że nie będzie chciał mieć u swego boku Natashy, która w żaden sposób nie darzyła modela sympatią. Odcinek wcześniej komentowała swoją parę z Danielem, nie szczędząc słów krytyki:

Spanie z Danielem jest okropne, nienawidzę z nim spać - zaczęła - Nienawidzę stylu surferskiego, modeli, po prostu mnie to wkur... Ja wiem, że on jest kochany, ale już na parowaniu przeżywałam załamkę, to była najgorsza z możliwych opcji! - wyznała Natasha w rozmowie z dziewczynami.

Jakby tego było mało, dziewczyna się popłakała i wpadła w histerię. Internauci niezbyt dobrze przyjęli to zachowanie i dość mocno skrytykowali Natashę. W związku z ostatnimi wydarzeniami, jej odejście widzowie przyjęli z ulgą:

- To było do przewidzenia, za sztywna do programu .
- Nara ????????
- W końcu! Megachamska i w ogóle nie rozumiem jej podejścia. Tym bardziej że była w telewizji i powinna się ugryźć w język. No nareszcie!!!
- Widzowie raczej płakać nie będą
- Ciągle ta sama niezadowolona mina...

Niektórzy fani stanęli w obronie Natashy, dostrzegając, że dziewczyna może poczuć się bardzo zraniona, jeśli przeczyta taką ilość negatywnych słów:

- Ale ludzie są wredni, rozumiem, że można kogoś nie lubić, ale pamiętajcie, że człowiek też ma uczucia i takie słowa mogą ją zranić. Zapewne wam by nie było miło, gdybyście czytali takie komentarze o sobie...
- Po Stelli najbardziej normalna dziewczyna
- Szanuję, za wejście do programu! Wszystkiego dobrego poza willą Natasha! ☺️

Ani Natasha, ani Daniel nie mają zbyt dużego szczęścia do partnerów. Po odejściu Natashy Daniel sparował się z Olą, choć między nimi również na razie nie iskrzy. A może znajdą nić porozumienia? Trzymamy kciuki.

Zobacz także

Zobacz także: "Love Island": Internauci oschle o Natashy i jej randce z Piotrem: "Skąd ona się urwała?"

Natasha jako pierwsza pożegnała się z programem. Widzowie nie byli tym zaskoczeni.

mat. prasowe

Daniel jako ostatni dokonywał wyboru partnerki. Natasha znów mogła znaleźć się w parze z uczestnikiem, z którym być nie chciała.

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama