Piotr i Ola uczestnicy Love Island 3
Mat. prasowe Polsat

"Love Island 3": Pierwszy konflikt na rajskiej wyspie! Piotr definitywnie przekreślił Olę?

Piotr i Ola uczestnicy Love Island 3
Mat. prasowe Polsat

W "Love Island" miała miejsce pierwsza niewielka sprzeczka. I mimo że wymiana zdań była krótka i wydawała się nie mieć większego znaczenia, Piotr posunął się do mocnych słów i stwierdził, że Ola Daniel jest już skreślona w jego oczach. O co poszło?

"Love Island": Ola nie wytrzymała!

Ostatni odcinek zakończył się w dość sporych emocjach. Zabawa, która miała zbliżyć uczestników do siebie, najpierw wywołała salwy śmiechu, a później nieco gorzką atmosferę. Ola nie wytrzymała i dogryzła Piotrowi, a raczej wysnuła wniosek z jego wyborów,  co zdecydowanie mu się nie spodobało. 

Uczestnicy pod koniec odcinka zagrali w quiz, w którym wybierali odpowiedzi na dość intymne i dotyczące sfery seksualnej pytania. Jedno z nich brzmiało, czy wolą osobę inteligentną, ale nie grzeszącą urodą, czy ładną, ale niezbyt mądrą. Wszyscy byli dość mocno zmieszani i zupełnie nie wiedzieli, co odpowiedzieć. W końcu doszli do wniosku, że pytania dotyczą jednorazowego spotkania z taką osobą i spokojnie mogą wybrać opcję numer 2.

Piotr sam zasugerował, że jeśli chodzi o jedną noc, to woli osobę ładniejszą, ale niemądrą. Z tym że ostatecznie zdecydował się na wybór pierwszej opcji. Ola zażartowała, że sam zaprzeczył swoim słowom i dokonał nie tego wyboru, o którym mówił.

I kto tu jest głupi? - zapytała w żartach

Ta uwaga nie spodobała się Piotrowi, który powiedział do Oli: "Ty blondynko, udajesz mądrą". W krótkim ujęciu stwierdził później, że lubi żarty, ale ten Oli przekreślił ją w jego oczach. 

Myślicie, że Piotr ma rację czy jest nieco przewrażliwiony?

Zobacz także: Love Island: Mateusz ukrywa przed Olą swój romans z Caroline? Jego zachowanie zszokowało pozostałych uczestników!

Piotr się pomylił, a żart Oli odebrał jako atak. Mamy pierwszych antagonistów w programie?

Piotr jak na razie tworzy parę z Walerią. Kibicujecie im?

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48