Natasha i Daniel z "Love Island"
Mat. prasowe

"Love Island 3": Natasha histeryzuje i obraża Daniela. Internauci są wściekli: "Jest żałosna i bezczelna!"

Natasha i Daniel z "Love Island"
Mat. prasowe

Trzecia edycja "Love Island. Wyspy miłości" od samego początku nie dała nudzić się widzom, ale również uczestnikom. Nowe uczestniki i uczestnik kontrowersyjnego programu wprowadzili spore zamieszanie, a przeparowania wywołały w singlach skrajne emocje. W ostatnim odcinku w pary połączyli się Ania i Maciek, Waleria i Piotrek, Stella i Piotr, Ola i Dawid, Aleksandra i Mateusz, a także Natasha i Daniel. Samotna póki co jest Caroline, jednak wszystko wskazuje na to, że ten stan wcale nie potrwa długo. Kto najchętniej wymieniłby swojego partnera na inny model? Okazuje się, że choć mogło się wydawać, że Natasha wcale nie przekreśliła swojej pary, Daniel doprowadził ją do łez!

"Love Island 3": Natasha ostro o Danielu 

Natasha i Daniel to jedna z par programu "Love Island", która wzbudza największe emocje, a to dlatego, że ta dwójka jest wyjątkowo... niedopasowana! Choć on zdecydowanie próbuje przełamać pierwsze lody, ona jest ścianą nie do przesunięcia i choć sparowała się z nim już w pierwszym odcinku show, okazuje się, że cała sytuacja zdecydowanie ją przerosła. 

Podczas rozmowy Oli, Walerii i Natashy, z ust tej ostatniej padły naprawdę mocne słowa. Kiedy uczestniczki wymieniały się odczuciami dotyczącymi ich par, ta nagle nie wytrzymała i zalała się łzami. Natasha wpadła w histerię i nie była w stanie się opanować!

Spanie z Danielem jest okropne, nienawidzę z nim spać - zaczęła - Nienawidzę stylu surferskiego, modeli, po prostu mnie to wkur... Ja wiem, że on jest kochany, ale już na parowaniu przeżywałam załamkę, to była najgorsza z możliwych opcji! - wyznała Natasha, której zdecydowanie bardziej w oko wpadł Piotrek, a podczas pierwszych wyborów zdecydowanie była faworytką uczestników. 

Stres i emocje wzięły górę, a Natasha wybuchła płaczem. Okazuje się, że Daniel w ogóle nie jest w jej stylu, a co więcej przyznała, że nigdy by na niego nie spojrzała!

Na pewno nie blondyn, a jeszcze on jest taka osobą, że nigdy bym nawet na niego nie spojrzała, a jakbym spojrzała to z takim "o boże" - dodała przed kamerami. 

Wygląda na to, że Daniel mógłby stawać na rzęsach, a Natasha i tak nie zmieni o nim zdania...

Irytuje mnie w wyglądzie i we wszystkim. Próbowałam się przekonać, ale im więcej czasu z nim spędzam, tym bardziej mnie denerwuje. Jeżeli wszystko by zmienił, to i tak by mnie denerwował. On ma taki wyraz twarzy, że zawsze jak na niego patrzysz, to wygląda jakby był zły - dodała rozmowie z Caroline. 

Pogawędkę dziewczyn przerwał główny zainteresowany, a atmosfera zrobiła się naprawdę gęsta. Czyżby niczego się nie domyślał? Co sądzicie o komentarzach Natashy? Przesadziła?

"Love Island": Internauci oburzeni słowami Natashy o Danielu

Internautom trudno uwierzyć w słowa, które usłyszeli z ust Nataszy! Postanowili skrytykować zachowanie uczestniczki w sieci: 

- Natasha serio?? Jak w ogóle można wypowiadać się w ten sposób o drugim człowieku.. Szok 😮 podziękujemy Ci już, Twój czas w programie się skończył.
- Natasha najbardziej irytująca osoba w programie. Charyzma śniętej ryby. 😮
- Natasha ale to było słabe, popatrz może na siebie bo bliżej Ci do mopsa niż modelki... porażka
- Po słowach Natashy o Danielu stwierdzam, że jest żałosna i bezczelna 🤯
- ona na siebie lepiej patrzy okropna jest:/ Jak może tak gadać przecież Danielowi będzie przykro jak to usłyszy

Też uważacie, że Natasza przegięła?! 

Zobacz także: "Love Island": Caroline ostro skrytykowana przez fanów: "taka Joanna Krupa, tylko gorsza..."

Kiedy Daniel odbił Natashę, ta nie kryła rozczarowania. Jednak teraz sytuacja pomiędzy tą dwójką jest jeszcze bardziej napięta.

Natasha i Daniel z "Love Island"
Mat. prasowe

Dziewczyna nie może wytrzymać z nim w parze! Zniechęci tym do siebie widzów?

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48